Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Ładnie siadło, choć dla mnie już te koło jest oklepane bo je mam tyle czasu hehe, a gdzie dekielki?

 

Pozdro

Za dekielkami właśnie czekam maja być w tym tyg ale to towar deficytowy i ciężko to gdziekolwiek znaleźć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bocian napisał:

Za dekielkami właśnie czekam maja być w tym tyg ale to towar deficytowy i ciężko to gdziekolwiek znaleźć :( 

 

Jaki deficytowy? Napisz bezpośrednio do Kerschera:

Emmi Kerscher E.Kerscher@kerscher-tuning.de

Bez problemu kupiłem nowe oryginalne dekielki i jeden rotor ;)

Co do auta to pięknie siadło :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Richie_G napisał:

 

Jaki deficytowy? Napisz bezpośrednio do Kerschera:

Emmi Kerscher E.Kerscher@kerscher-tuning.de

Bez problemu kupiłem nowe oryginalne dekielki i jeden rotor ;)

Co do auta to pięknie siadło :)

 

O proszę nie spodziewałem się. A jak wyszły cenowo te dekielki ? Nie zabije mnie koszt :-D

 

20 minut temu, feconi napisał:

Fajnie siedzi.

 

To 5x120 czy 5x112?

112 akurat trafiłem taki kpl który mi mega odpowiadał pod względem parametrów i się nie zastanawiam długo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bocian napisał:

O proszę nie spodziewałem się. A jak wyszły cenowo te dekielki ? Nie zabije mnie koszt :-D

 

112 akurat trafiłem taki kpl który mi mega odpowiadał pod względem parametrów i się nie zastanawiam długo ;) 

I tak byś pewno dystans dawał więc nie wielka różnica że 112 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bocian napisał:

O proszę nie spodziewałem się. A jak wyszły cenowo te dekielki ? Nie zabije mnie koszt :-D

 

33€ za komplet dekli z przesyłką do UK, także cena śmieszna. Często zdarza się że ludzie płacą dwukrotnie więcej za jakieś customy lub repliki zamiast odrazu uderzyć do źródła :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Richie_G napisał:

 

33€ za komplet dekli z przesyłką do UK, także cena śmieszna. Często zdarza się że ludzie płacą dwukrotnie więcej za jakieś customy lub repliki zamiast odrazu uderzyć do źródła :)

 

Dziękuje Ci bardzo za info ;) zaraz będę się tam kontaktował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.11.2019 o 19:58, Thepiekarz napisał:

Bocian odleciałeś do ciepłych krajów czy coś się dzieje przy aucie? :)

Chciałbym ale trzymają mnie tutaj bardziej przyziemne sprawy :D Chwilowa przerwa spowodowana rozpoczęciem już takich konkretnych prac przy własnym M a druga sprawa jest moje wesele które odbędzie się 26 czerwca 2020 także troszke to wszystko hamuje moje zapędy :D a raczej rozum drugiej połówki ;D Ogólnie na dniach to takie czystko serwisowe rzeczy jak łożyska tylnych kół przednie wahacze drążki oleje filtry i cuda na kiju :D  Następnie rozkręcenie felg i odświeżenie no i opony na tył teraz nie ma opcji ze 225x35 nie wskoczy :D no i jakaś tam korekta lakieru a po weselu chce zająć sie wnętrzem a mianowicie wrzucić eMkowe a co dalej to czas i przede wszystkim pieniążki pokażą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...