Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, orzel napisał:

Genialne auto, fajne spasy czego chcieć więcej. Jedyne o co do tego auta bym się pokusił to fotele jak miał jak pamiętam chyba batman w m3 z tego forum. 

Myśle o tych fotelach intensywnie ;) 

17 godzin temu, atos1987 napisał:

Co to za urządzenie ten skaner ? :D

Wjeżdżasz do takiej Ciemni jak na foto i skanuje Ci auto do okola w środku i na zewnątrz później robią z tego foty 360” :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze podziwiam.

Raz że u Ciebie lepsze spasy zrobiłeś na tym kole niż ja i fajnie widzieć, że robi robotę.

Dwa, że nie boisz się długich tras. Jak ja miałem te koła to bałem się nawet z miasta wyjechać. Jakby złapać gumę to katastrofa, gleba u mnie była taka, że lewarek nie wchodził. Nie mówiąc już o Twojej glebie ... ;-) kolejna sprawa to ten dystans, odkręcić go żeby wsadzić zapas gdzieś w terenie to myślę że graniczy z cudem, zwłaszcza z przodu . Bez pneumata to nie możliwe. Pamiętam ile się z tym mordowałem żeby to założyć.

Także ode mnie życzę Ci abyś nigdy nie musiał w trasie odkręcać dystansu i sezonu bez złapanej gumy ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie,nie i jeszcze raz nie:-D ja też chciałem dokładkę pod zderzak m pakietowy tak jak u b1gtoy bo u niego siadło to rewelacyjnie,mi jednak ten custom nie siadł kompletnie a te flapsy carbonowe myśle ze dobrze pasują do kolorów które odbijają np.bialy,czerwony,niebieski dlatego zostawiam ten zderzak taki jaki jest,niema co poprawiać fabryki na siłę,zderzak m pakiet w e46 jest na tyle ładny że nie potrzeba go upiększać jakimis dokładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam do was pytanie. Mianowicie  moje 2.8 zaczęło nierówno pracować. Na biegu jałowym  obroty skaczą od 400 do około 1500 przy czym słychać jakiś stukot w górnej części silnika. Przy dodaniu gazu ustaje,  auto ma moc ale przy dojeździe do krzyżówki potrafi zgasnąć. Jutro jestem umówiony na podłączenie kompa ale chce was zapytać może miał ktoś u was podobna sytuacje i może mnie w jakiś sposób nakierować co może byc przyczyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2019 o 21:12, kepa416 napisał:

Rura która łączy przepływkę z kolektorem? Ogólnie zacząłbym od lewego powietrza przez odmę do zapłonowego. 

Miałeś racje to właśnie tam była nieszczelność. A dokładnie ta mniejsza rurka odchodząca od głównej była przerwana :) 

pierwsze foty już z spotów zwrotów eventow wpadają ;) 

2lx8f2w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
16 godzin temu, Bartek.P napisał:

Przymiarki przymiatkami ... Pokaż koło!!!

Pokaże pokaże tylko muszę na tyl opony kupić i to spasować ;) 

2 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Jeśli to nie tajemnica to napisz na PW skąd dorwałeś tą dokładkę przedniego zderzaka. :)

Żadna tajemnica Jtb-Tuning s.c. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się po pasować  i po dobierać opony. Nie jestem zadowolony do końca z wyboru opon ale niestety 225x35 nie chciało wskoczyć na to felgę za Boga możliwe ze to  kwestia modelu i twardości ale nie chciało mi się już kolejny tyg czekać i zamawiać czegoś nowego bo być może się uda. A wiec finalnie Kerscher Cs przód 9,5” opona 215x35 tył 10,5” opona 225x40 et 32 i 35 dystans przód 3cm tył 2 cm.

Na chwile obecna mam tylko tyle może uda się dziś  coś popstrykac to wrzucę wieczorem więcej ;) 

smsw03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...