Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Gleba jest sroga ale faktycznie przy takich spasach i oponach musi być żeby to wyglądało.
Nie lubię tego wzoru za bardzo z racji rotora, sam kiedyś miałem okazję je kupić do e36 ale się wstrzymałem ale tam był srebrny rotor i bardziej było go widać.
Tutaj on trochę ginie ale jak dla mnie na + fajnie zgrał się z kolorem budy.
Grunt że tobie się podoba i działasz dalej w temacie i tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, atos1987 napisał:

Jak wyżej. Ramki podjeżdżają mi latami zajawki NFS . Reszta jak najbardziej na plus. Ja kupiłem gałkę taką jak Ty masz u siebie ale póki co ni chu chu nie mogę zdjąć starej :D

No tez tak jak dłużej patrzę na te ramki to mam takie same odczucie :mrgreen: Co do gałki to bez skrupułów Ciąg jak szalony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może masz rację. Może się nie znam. Moim zdaniem teraz przez tak srogą glebę bardziej pasuje do stylu forum rcs niż syndykat. Ile ludzi tyle opinii. Ciekawe czemu nikt ze "starej szkoły" nie napisał że sztos :razz: tyle ode mnie.

Edytuje... 

Oprócz goryla :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kempin95 napisał:

Zawsze twierdziłem że opone musi być widać tutaj definitywnie ten przód jest za nisko i koła są pochowane... moja rada,wypchnąć te koła do zewnątrz,podnieść auto i zrobić spas do opony,wtedy będzie prawowity german;)

Co do przodu to może faktycznie koła były zabardzo schowane ale tego problemu już nie ma. Teraz rant minimalnie wystaje za budę. Tył nigdy nie był schowany i zawsze rant wystawał. Druga rzecz przecież opony widać może na zdj to tak wyglada ale w rzeczywistości je widać ;) 

 

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Może masz rację. Może się nie znam. Moim zdaniem teraz przez tak srogą glebę bardziej pasuje do stylu forum rcs niż syndykat. Ile ludzi tyle opinii. Ciekawe czemu nikt ze "starej szkoły" nie napisał że sztos :razz: tyle ode mnie.

Edytuje... 

Oprócz goryla :-D

Czy ja wiem czy jest az tak sroga gleba spasy są porobione jak na 19  Fakt jest taki ze siedzi niżej bo to logiczne mniejsze koło ale do spasow to nie są jakies chore ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli ruszamy dzialac ze środkiem. Dekory idą do lakiernika. Kierownica idzie do ponownego obszycia. Dylemat mam z drążkiem zmiany biegów skóra się troszkę jak by odbarwiały nie jest czarna tylko wchodzi bardziej w szary w miejscu w którym się ja trzyma. Co radzicie dać do odnowienia tzn pomalowania czy obszycia ? Końcówki dotrą do mnie dopiero 8 ;/  Tu 2 strzały który pokazują troszkę bardziej jak wyglada spas ;) chodź obecnie jest troszeczkę wyżej . 2ahcltg.jpg

2609vu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncoweczki po długiej przeprawie dotarły w końcu do mnie :D W końcu efekt będzie taki jak oczekiwałem a mianowicie wypełniony cały dyfuzor ;) 

2mffyx3.jpg

 Kolejny na tapetę wpada kolektor wydechowy. We wtorek chce zamówić coś sensownego. Możecie coś zaproponować ?

Kolejny szocik z sesyjki :) 

2wq6g5u.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...