Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sebas napisał:

Z zewnątrz zmieniłbym kierunki. Auto ładnie się prezentuje, czerwone sporty robią robotę ;)

Kierunki nie są takie straszne ;) może będziemy mieli okazje gdzies się zobaczyć na złocie to na żywca naprawdę wyglada to przyjemnie dla oka ;)

 

A Dziś taki mały upik :mrgreen: wpadła mi W raczki mała paczuszka z klubu ananimowych alkoholików :mrgreen: małe rzecz a cieszy ;) 2gtu3cz.jpg 

Co do kolejnych planów to w ten weekend chce wybrać się po nowa maskę bo mojej lakiernik nie chce się podjąć ratować :oops: A na początku sierpnia czarna idzie do lakiernika. Wyprawki i ogólnie ogarnięcie jakiś rysek odbić itd. By w Osiecku jakoś się prezentowała ;)  a po sezonie przyjdzie czas na kilku etapowa korektę i zabezpieczenie lakieru powłoka ;)  No i na koniec 2 szociki jeszcze z frontem areo   20i6o2e.jpg35hnw4l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła do mnie paczuszka z zabudowana strumiennica :grin: w weekend będę wyrzucał pierwszy z 2 środkowych tłumików ;)  Jednak to nie będzie finalny efekt zima jak będzie więcej czasu chce zrobić cały z kwasowki 2,5” od samych kolektorów ;)  Co do takich mniejszych modow zamówiłem dziś kpl słupków przód tył i środek bo te moje wolały już o pomstę do nieba :sad: 

A tu filmik jak aktualnie drze jape. ( nie wiem co się stanęło z jakością ) 

 

Teraz widzę ze przez przypadek dodałem post z kropka. Jeśli można prosiłbym o usunięcie ;) 16awh7q.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, schludne i estetyczne. 

Pomyśl o kierownicy od mpaka.

Ksenon widzę dokładany miałeś. Ringi kwestia gustu, dla mnie 3xnie w e46. Dołóż sobie spryskiwacze ksenonów chociaż, na pierwszy rzut oka widać że coś nie gra w tej formie jak jest teraz. Dociekliwy smutny pan może dowod zabrać.

Może kwestia zdjęć ale jakoś dziwnie przedni zderzak od mpaka siedzi. Tak jakby za bardzo wystawał w przód, długi zwis się zrobił. Oryginalny czy zamiennik ?

Nerki na Twoim miejscu był pomalował w czarny połysk. Będzie lepiej wyglądać w stosunku do czarnej głębi lakieru niż te matowe.

Jakoś mi ten podwójny dyfuzor z 4 wydechami nie leży no ale kto co lubi.

Powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, feconi napisał:

Fajne autko, schludne i estetyczne. 

Pomyśl o kierownicy od mpaka.

Ksenon widzę dokładany miałeś. Ringi kwestia gustu, dla mnie 3xnie w e46. Dołóż sobie spryskiwacze ksenonów chociaż, na pierwszy rzut oka widać że coś nie gra w tej formie jak jest teraz. Dociekliwy smutny pan może dowod zabrać.

Może kwestia zdjęć ale jakoś dziwnie przedni zderzak od mpaka siedzi. Tak jakby za bardzo wystawał w przód, długi zwis się zrobił. Oryginalny czy zamiennik ?

Nerki na Twoim miejscu był pomalował w czarny połysk. Będzie lepiej wyglądać w stosunku do czarnej głębi lakieru niż te matowe.

Jakoś mi ten podwójny dyfuzor z 4 wydechami nie leży no ale kto co lubi.

Powodzenia w dalszych modach.

 

19 godzin temu, feconi napisał:

Fajne autko, schludne i estetyczne. 

Pomyśl o kierownicy od mpaka.

Ksenon widzę dokładany miałeś. Ringi kwestia gustu, dla mnie 3xnie w e46. Dołóż sobie spryskiwacze ksenonów chociaż, na pierwszy rzut oka widać że coś nie gra w tej formie jak jest teraz. Dociekliwy smutny pan może dowod zabrać.

Może kwestia zdjęć ale jakoś dziwnie przedni zderzak od mpaka siedzi. Tak jakby za bardzo wystawał w przód, długi zwis się zrobił. Oryginalny czy zamiennik ?

Nerki na Twoim miejscu był pomalował w czarny połysk. Będzie lepiej wyglądać w stosunku do czarnej głębi lakieru niż te matowe.

Jakoś mi ten podwójny dyfuzor z 4 wydechami nie leży no ale kto co lubi.

Powodzenia w dalszych modach.

No tak ksenon dokładany ;) ale to już przez poprzedniego właściciela . Nie mam żadnych ringów poprostu chyba tak zdj wyszło ;) Co do zderzaka to oryginał może tez perspektywa zdj . Co do nerek właśnie sam się zastanawiam cały czas czy cis z nimi nie zrobić ;) co do tego dowodu to u mnie w okolicy panowie na to nie zwracają uwagi jedynie za co mnie gonią to brak tablicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryyyan napisał:

Super to wygląda. Kiere bym zmienił na mpakietowa i obszyl alkantara i bedzie miod

. Środek super się kontrastuje z nadwoziem. Fajny dupowoz:cool:

Właśnie z ta kiera to dałem troszkę du** za przeproszeniem bo kupiłem nie dawno właśnie to co na zdj ;/  Dzięki za budujące słowa i konstruktywne porady Panowie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak na spontanie wpadł kolektor ssący od  m54b25 sportowa pompa paliwa o dużo większej wydajności niż seryjna i sportowy filtr paliwa O wysokiej przepustowości. Nie planowałem tych modow tak jak wyżej pisałem wyszły spontanicznie w rozmowie z ziomeczkami :D Co do zaplanowanych modow to przyszedł blotniczek i teraz czekamy tylko za telefonem od lakiernika by dopieścił to i owo :D po montażu gratów wrzucę wykres z przed i po gratach ;)

152e1ko.jpg

211ksa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

A wiec kolektor filtr i pompa już na swoim miejscu 

 

 Przyjemna odczuwalna różnica 

  Ile przybyło konkretnie będzie wiadomo dopiero po hamowni 

 BMW bezpośrednio od mechanika trafiło do lakiernika także teraz czas oczekiwania  

2rwp7v4.jpgqofxfo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wróciła :mrgreen: Jestem strasznie zadowolony z tego co udało się uzyskać z tego lakieru sama polerka i wyprawkami :wink: Teraz nie będę musiał się wstydzić na GF chodź i tak jest pare drobiazgów do zrobienia ale na to przyjdzie czas z grubsza lakier jest ogarnięty ;) Następne w kolejce czekają felgi na odnowe ale niestety to dopiero zimowa pora. Po sezonie będzie czas na zajęcie się środkiem. Szczegóły bliżej realizacji :) A tu pare szotów z pod remizy ;)  

66kgzs.jpg

fcpdgp.jpg

2s5y2xw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

To kolo siedzi tu po prostu mistrzowsko!!!! 

Powiem Ci lapka ze coraz bardziej przemawia do mnie koło. Miało być tylko przejściowym i na gwałt miałem szukać czegoś innego ale patrząc na te zdj nie wyglada to najgorzej. Wystarczy je tylko ładnie odrestaurować i zająć się rzeczami które nie potrzebują aż tak dużego nakładu finansowego a w niedalekiej przyszłości odłożyć na coś konkretnego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po tak dostatniej milczoncej odpowiedzi :-D postanowiłem zmienić kierunki na ori :mrgreen: przyokazji wpadł nowy filterek :wink: vg4saf.jpg

 

z takich grubszych przedsięwzięć to można powiedzieć ze felgi zostały sprzedane 15 przyjeżdża klient i zabiera. Ja już nowe  mam zaklepane i 16 powinny już być u mnie. Nie będzie to coś spektakularnego ale 2tlg i mój początek z felgami skrecanym. Co to będzie pokaże jak już będą u mnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na oczy jak założyłem jeden ori i jeden ledowy ;)  Wrzucam Ostatnie 2 foteczki na s132 w ten weekend nowe powinny być już w garażu :mrgreen: obawiam się troszkę o wysokości bo z 19 przechodzę na 18 i będę musiał się przestawić na bardziej ostrożne podróże bo napewno pare centuw zejdzie niżej ;) 

wik1f4.jpg

hvwkf6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...