Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

http://i67.tinypic.com/2hn7upy.jpg2hn7upy.jpg2z86ixt.jpg1zy7nls.jpgbgbwhw.jpgSiemanko po długim namyśle zdecydowałem się pokazać moje e46 328 na tym forum;) Chodź nadal nie jestem pewien czy niektóre elementy czarnej są dla was do zaakceptowania ale to zaraz zweryfikujecie ;)  Do rzeczy BMW e46 328i z 1999r autko w moich rękach od niecałego roku kupiłem je w nie za ciekawym stanie. Rzekłbym nawet ze ulep i pewnie nadal nim jest xd  Kierunek Stance/German 

Ale systematycznie z czasem staram się doprowadzić ja do ładu. Nie odrazu Warszawę zbudowano czy jakoś tak;p 

Srodek czerwone sporty navi czarny sufit no i to co w każdej bo przecież wszystkie prawie takie same :D z zewnątrz M pakiet niestety nie z winu ale oryginalny. Xenon tył ledy no i to co widać na pierwszy rzut oka. Teraz bardziej kontrowersyjna sprawa jak dokładka csl na klapę oraz dyfuzor również csl. Lecą również do mnie flapsy. Lakier nie jest w zaciekawym stanie ale do września mam nadzieje ze z najważniejszymi bolączkami zdołam  się uporać (nie chodzi o ruda szmatę ) Zawieszenie jak narazie wszystkim znane lubiane niezawodne xD Mts na sprężynach eibach z przodu tył betony. Z przodu i z tylu cambery od swagiercustomparts. Delikatne katy nie upośledzenie. 

Tarcze na testach bardzo miłe zaskakujące Mikoda GT nawiercane oraz nacinane + klocki TRW ceramiczne.  Koło Styling 132 z dystansami przód 35mm najedna stronę tył 28mm

wydech custom jak narazie nie kompletny przelot ale to się na tygodniach zmieni 2,5” zakończony 2 podwójnymi koncowkami. 

Z planów jak to z planów dużo ale systematycznie będziemy je realizować tak z pierwszych z brzegu to doprowadzić lakier do stanu zadowalającego oko . Do następnego roku mam nadzieje uda się wykonać . Słupki do wymiany bo troszeczkę gdzie niegodziwe materiał odchodzi. Ogarnąć wnętrze na tip to (brakuje gdzie niegdzie zaczepów ) To tak z grubsza. 

Z spraw takich na bierząco to lecą flapsy jak wspomniałem wyżej. Lecą również nowe klosze lamp przednich . Do końca tyg odbieram progi m pakiet od lakiernika i jak na ten tyg to tyle ;)  Pozdrowionka i do zobaczenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lampach masz ringi? Bo jakoś dziwnie wyglądają. Środek... pedały, skóra mieszka zmiany biegów dziwna struktura a raczej jej brak, błyszczące skóry (jakbyś czymś natłuścił - źle to wygląda), listwy są w ori kolorze? Bo też dziwnie wyglądają w tym połysku, znaczek na kierownicy. Ogólne wrażenie środka jest złe. Ale z zewnątrz jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

W lampach masz ringi? Bo jakoś dziwnie wyglądają. Środek... pedały, skóra mieszka zmiany biegów dziwna struktura a raczej jej brak, błyszczące skóry (jakbyś czymś natłuścił - źle to wygląda), listwy są w ori kolorze? Bo też dziwnie wyglądają w tym połysku, znaczek na kierownicy. Ogólne wrażenie środka jest złe. Ale z zewnątrz jest super.

Nie mam ringów moze tak jakoś dziwnie wyszło zdj. Pedały tak wiem jutro będę demontował :) co do mieszka i samej gałki to jest jakaś pseudo podróbka m pakietu mam to na uwadze w pon chce poszukać czegoś ori;) skory raczej nie może tak filtr dziwnie zadziałał niczym nie robiłem. Znaczek na Kielce chyba jest przyklejony także szybko zniknie ci do dekorów nie są ori tak jak mówisz czarny połysk. Jest pare rzeczy do dopracowania nie ukrywam tego :) Będę starał się to wszystko doprowadzić do ładu słuchając się waszych wskazówek i rad ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadły wyczekiwane progi od m pakietu :grin: Następnie czekam za nowymi kloszami do lamp przednich, bo na te moje już nie mogę patrzeć :( Od poniedziałku zabieramy się za środek miedzy innymi nowe zaczep do boczków pozbycie się nakładek na pedały i tym podobne pierdy ;) 0f90220c57bcaad7gen.jpg?t=1530981328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rudy Hiszpan' napisał:

jak atakujesz środek to od razu zerwij al dżazire z szyby czołowej ;) 

Al dzazira jest na zewnątrz :grin: ale zastanawiam się nad nią  właśnie bo jakiś straszne mnie w oczy nie razi no ale właśnie to ale ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thepiekarz napisał:

No naklejka naprawdę wygląda kipesko. 

A co do auta to trzeba ogarnąć środek bo trochę słabo wygląda a zewnątrz to tylko koło 3tlg i bedzie dobrze chociaż na tym kole też jest spoko:-D

 

Jeśli tak mówicie no to nic trzeba rwać te naklejkę ;) Choruje na 3tlg ale na ten sezon nie ogarnę finansowo :grin: muszę zająć się środkiem i ogarnąć lakier :-)  

A tu 2 jedyne fotki jak czarna wyglądała po kupnie r7tb4k.jpgkbyg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, goryl napisał:

bardzo ładnie spasowane koła, pasują do tej budy, poprawki zostały widzę już obgadane :) ... uważam ,że jeszcze powinieneś dać się jednak namówić na zmianę kierunkowskazów

Dam im jeszcze szanse szkoda mi ich ;) będę w Osiecku wtedy zobaczycie ze nie są takie straszene ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i6euix.jpgCo do dziś to pobawiłem się troszkę ze środkiem ;) poszyscilem pozakładałem nowe zaczepy odrazu wyglada świerzej :) Nakładek z pedalow narazie nie ściągam bo będą dziury poczekam aż przyjdą nowe ;) Przyszły tez nowe klosze do lamp przednich oczywiście już na aucie :wub: No i zerwałem ta nieszczęsna Aldzazire :mrgreen: Teraz czas udać się do klubowego sklepu i kupić wlepeczke bo mi jej brakuje ;)  w środę jade po nowa maskę a na początku sierpnia oddaje auto do lakiernika by na osiecko jakoś się prezentowało chodź i tak nie zdarze z korekta lakieru :( A tu 3 szoty tak na szybko 246jupu.jpgr0te9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lapka666 napisał:

Z zewnątrz mi się zajebbb... podoba. Nawet 3tlg bym nie zakładał tak dobrze to wszystko gra ze sobą. Ale wnętrze nie moja bajka.Wolałbym czarne skóry i ori czarne dekory.

Co do skór to zostawię bo podoba mi się to połączenie ale dekory chce zmienić w sumie chce je pomalowac i myśle żeby pomalować je w kolor auta . Co myślicie na ten temat ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bartek.P napisał:

Auto bardzo dobrze się prezentuje z zewnątrz. Środek powoli ogarniesz i też będzie dobrze.  Dobry kierunku podążasz a to najważniejsze. 

Gdzie kupowałeś klosze do lamp?

Klosze znalazłem po długim przegladaniu na Alledrogo  niby ori Magneti marelli Zobaczymy co z tego będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...