Skocz do zawartości

[E36] - JACHU - 328i Cabrio


JACHU

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na graty dzisiaj zająłem się impregnacja dachu. Tak się wczułem że po założeniu foli na auto nie zrobiłem zdjęć:) 

Dach fabrycznie był już zaimpregnowany także jedna warstwa w zupełności wystarczyła za to sroga:) 

Dach zabezpieczony oczywiście fabric guardem 303. Czekamy do wyschnięcia i przedstawimy efekty.

Pozdro

20230421_140518.jpg

20230421_134627.jpg

20230421_192538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach sobie dosycha , a my tymczasem dopracowywyjemy spasy. Niestety pojawił się również problem z otwarciem dachu po 8 miesiącach , nie reaguje na przycisk wogóle. Nie wiem czy zaczne się z tym bawić przed germanfestem z racji że terminy na detailing mam już dogadane a i czasu brak na codzień. Choć mocno mi to krzyżuje plany z wymianą tylnych pasów i odświeżeniem windshota :(

Mimo wszystko dłubiemy dalej.

Pozdro

20230421_193759.jpg

20230421_141050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Nie miało kiedy tylko miesiąc przed GF podłość rzeczy martwych.

Co sezon mam praktycznie takiego farta :) 

No nic , zobaczymy czy się za to wezmę czy nie bo nie chciałbym z otwartą klapą dachu jechać jak się okaże że to nie jest pierdoła. Niby dach to przyciśnie ale sam fakt. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Ciekawe jak to siadzie na żywo , ja ogólnie nie lubię carbonu ale widać że robota całkiem spoko 

 

Pozdro 

Tylko ze względu na kolor dachu padła decyzja o carbonie. Troszkę kontrastu:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Dla mnie ten carbon tu nie siadł dobrze. Albo od światła zależy albo od kąta widzenia ale strasznie pstrokato razi.

Światło, już sam to zauważyłem. Polatam ten sezon bo na chwilę obecną sam przekonany nie jestem. 

Fajnie że nie tylko ja to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...