Skocz do zawartości

[E36] - JACHU - 328i Cabrio


JACHU

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ogo2103 napisał:

Tak, będą 18" acs typ 2 bo typ1 nie mogę znaleźć w 16 calach, nawet za granicą (czy w ogóle były szesnastki?)

15 napewno ale z 16 się nie spotkałem. RH XD takie jak u Dawida Pruchnika poprzednie koło nie rozmyślałeś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JACHU napisał:

15 napewno ale z 16 się nie spotkałem. RH XD takie jak u Dawida Pruchnika poprzednie koło nie rozmyślałeś ? 

Z RH xd też jest problem. Obie felgi są w 15 oraz w 17" ale nie ma tych nieszczęsnych szesnastek - jedynie acs typ 2 znalazłem. Nie pali mi się więc baza na rotory jeszcze może poczekać, tym bardziej że bębny i ranty mam już zarezerwowane. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamietaj aby dzień święty święcić:) 

Dzisiaj troszkę pogrzebaliśmy,  zgrywamy detale i pierdoły. 

Dzięki @Rybkaza uszczelki! Choc moje z zewnątrz nie były złe,  okazały się totalnym szmelcem. O dziwo sama blacha przy uszczelce zdrowiutka! No i znowu coś tam poprawiliśmy. Dekory wysłane do carbonu , wpadnie również dokładka w carbonie na przedni zderzak. Po tym wszystkim czeka już powłoka grafenowa od G-Finity , także korekta i Gruby detailing. 

Pozdro!!

20230410_115124.jpg

20230410_114005.jpg

20230410_121809.jpg

20230403_154015.jpg

20230401_205253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziemy zgrywać kolorki:) 

Odebrałem dzisiaj również podświetlaną gałkę M no i oświetlenie komory silnika. Teraz tylko czasu trzeba by poskładać.

Na próbę wrzucę zwykle pasy , jak siądą idę w motorsporta.

Pozdro 

20230412_155809.jpg

20230412_155754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JACHU napisał:

To będziemy zgrywać kolorki:) 

Odebrałem dzisiaj również podświetlaną gałkę M no i oświetlenie komory silnika. Teraz tylko czasu trzeba by poskładać.

Na próbę wrzucę zwykle pasy , jak siądą idę w motorsporta.

Pozdro 

20230412_155809.jpg

20230412_155754.jpg

Jak z jakością tych pasów? Myślę nad nimi do swojego Cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Zobacz sobie u Tomka w temacie ma taki stycznik założony na pasie przednim właśnie do lampki komory 

 

Pozdro 

Wiem Marku już z nim gadałem ale w necie są różne opinie dlatego wolałem się upewnić:)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20230415_134548.jpg.02c61bd11d79bc034ecb6cdd89dfb4e2.jpgLampka na swoim miejscu.

Wziąłem się również za przymiarki koloru pasów i hmm , nienajgorzej. Fakt jest taki że rozjeb.... czarny pas wiec póki co muszą zostać te. Jak dla mnie to i tak nie będą się rzucać w oczy jak nie będą wpięte. 

Żaróweczka do zmiany na białą i bajka:)

Pozdro 

20230415_175854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, JACHU napisał:

20230415_134548.jpg.02c61bd11d79bc034ecb6cdd89dfb4e2.jpgLampka na swoim miejscu.

Wziąłem się również za przymiarki koloru pasów i hmm , nienajgorzej. Fakt jest taki że rozjeb.... czarny pas wiec póki co muszą zostać te. Jak dla mnie to i tak nie będą się rzucać w oczy jak nie będą wpięte. 

Żaróweczka do zmiany na białą i bajka:)

Pozdro 

20230415_175854.jpg

Odpaliłeś lampkę na tym styczniku nowszym czy starszym ? Jeśli tym nowszym to skąd go dorwałeś ? Też u siebie muszę to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qbak napisał:

Odpaliłeś lampkę na tym styczniku nowszym czy starszym ? Jeśli tym nowszym to skąd go dorwałeś ? Też u siebie muszę to zrobić

W sumie narazie na żadnym z nich :)

wrzuciłem pod maskę taki sam jak jest w bagażniku. Wala sie to gdzieś na warsztacie więc muszę poszukać i podmienić. Mniej kabla na nowszym.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JACHU napisał:

W sumie narazie na żadnym z nich :)

wrzuciłem pod maskę taki sam jak jest w bagażniku. Wala sie to gdzieś na warsztacie więc muszę poszukać i podmienić. Mniej kabla na nowszym.

Pozdro

ok, rozumiem. Masz pomysł gdzie szukać takiego stycznika ? ASO ? Jakiś numer części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, qbak napisał:

ok, rozumiem. Masz pomysł gdzie szukać takiego stycznika ? ASO ? Jakiś numer części ?

Jeśli chcesz to masz tutaj numery 61 31 1 379 572 lub 61 31 1 362 792.

 

2 minuty temu, Vitek_Słupsk napisał:

To jest od tylnej klapy w kazdym e36, wiec na szrocie pewnie za grosze wyrwiesz.

No akurat nie w każdym E36 bo w Compakcie jest akurat inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...