Skocz do zawartości

[E36] - JACHU - 328i Cabrio


JACHU

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, dawid82 napisał:

Jachu podoba mi się to co tu się wydarzyło a wydawać by się mogło, że już była gotowa a tu proszę stała się inna, niż wszystkie , BRAWO :) 

Miałem niedosyt , a ciacho było tylko kopniakiem :) teraz będzie godnie reprezentować ( bynajmniej mi się tak wydaje ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, feli007 napisał:

Jachu nie słuchaj ich, będzie pięknie, w germanie koło może wystawać, a nie chować się jak w stance.

Rób swoje i pokaż wszystkim efekt finalny.

Pozdro :D 

Będzie dobrze to wiem , już widzę :) Teraz tylko pierdoły i plastiki i na konkretny detailing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.02.2023 o 07:47, JACHU napisał:

Jeszcze tylko czarne ramki i montujemy. 

Pytanko czy montował ktoś może podstawę filtra oleju z M3 ? 

Pozdro!

received_729766542118736.jpeg

received_742983900570700.jpeg

Jak chcesz dołożyć czujnik to wrzuć podstawę z m54, i da się dołożyć ramki do zwykłego licznika bez ramek?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, DzikuCMS napisał:

Jak chcesz dołożyć czujnik to wrzuć podstawę z m54, i da się dołożyć ramki do zwykłego licznika bez ramek?

 

 

 

Dzięki za info. A co do ramek to tak jak do wszystkich dokładasz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po 6 miesiącach z warsztatu auto trafia do garażu. Przez ten czas zrobiliśmy całą podłogę , poszerzyliśmy koła,  dołożyliśmy obrysy , zmieniliśmy licznik , zmieniliśmy zawieszenie. Pozostało już tylko dekory zmontować w carbonie z akcentem w kolorze dachu i gruby detailing. 

20230318_180814.jpg

20230318_164320.jpg

20230318_181410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JACHU napisał:

Po 6 miesiącach z warsztatu auto trafia do garażu. Przez ten czas zrobiliśmy całą podłogę , poszerzyliśmy koła,  dołożyliśmy obrysy , zmieniliśmy licznik , zmieniliśmy zawieszenie. Pozostało już tylko dekory zmontować w carbonie z akcentem w kolorze dachu i gruby detailing. 

20230318_180814.jpg

20230318_164320.jpg

20230318_181410.jpg

Pięknie się patrzy że nie siadasz na du*** z elite, tylko wręcz przeciwnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...