Skocz do zawartości

[E36] - JACHU - 328i Cabrio


JACHU

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Rybka napisał:

Kąty przygotuj się na 5 i 3,5 żeby siadło ;-) I rolka lub wycięcie wewnętrznego rantu tylnego błotnika ( chyba że masz już to zrobione )

Będzie dobrze :grin:

Jak dla mnie te katy to pokraka w uj. Mega niesmacznie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Vitek_Słupsk napisał:

Jak dla mnie te katy to pokraka w uj. Mega niesmacznie to wyglada.

Jeden lubi, drugi krytykuje, tak było od zawsze i tak będzie. Mi jeszcze nigdy nikt w twarz, oglądając auto na żywo nie powiedział że jest przesadzone, a ja mam w obu e36 5+ z tyłu. Ale za to pisać umią że "pokraka takie kąty" :-P..Grunt to dobrze dobrane et, opony, spasowanie....

Nie trzeba się oczywiście ze mną zgadzać ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rybka napisał:

Jeden lubi, drugi krytykuje, tak było od zawsze i tak będzie. Mi jeszcze nigdy nikt w twarz, oglądając auto na żywo nie powiedział że jest przesadzone, a ja mam w obu e36 5+ z tyłu. Ale za to pisać umią że "pokraka takie kąty" :-P..Grunt to dobrze dobrane et, opony, spasowanie....

Nie trzeba się oczywiście ze mną zgadzać ;-) 

Mialem 10,5J17 et 13 z katami 5,5 i szybko z tego sie wyleczylem patrzac na e36 od tylu. Teraz bede mial 10,5 et 26 na negatywie 2,5 stp. I jak dla mnie to niebo a ziemia. Nie krytykuje tego tylko aby skrytykowac. A po drugie ogladajac autko kazdy pionke przybija, odwraca sie na piecie i du** obrabia. Zawsze mowie co mysle, dlatego wielu mnie nie trawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vitek_Słupsk napisał:

Mialem 10,5J17 et 13 z katami 5,5 i szybko z tego sie wyleczylem patrzac na e36 od tylu. Teraz bede mial 10,5 et 26 na negatywie 2,5 stp. I jak dla mnie to niebo a ziemia. Nie krytykuje tego tylko aby skrytykowac. A po drugie ogladajac autko kazdy pionke przybija, odwraca sie na piecie i du** obrabia. Zawsze mowie co mysle, dlatego wielu mnie nie trawi ;)

Dlatego napisałem że nie musisz się ze mną zgadzać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rybka napisał:

Jeden lubi, drugi krytykuje, tak było od zawsze i tak będzie. Mi jeszcze nigdy nikt w twarz, oglądając auto na żywo nie powiedział że jest przesadzone, a ja mam w obu e36 5+ z tyłu. Ale za to pisać umią że "pokraka takie kąty" :-P..Grunt to dobrze dobrane et, opony, spasowanie....

Nie trzeba się oczywiście ze mną zgadzać ;-) 

U Bućka też było że za szeroko , że kąty a koniec końców dla każdego kot. Nie będzie przesadnych kątów to na pewno , już po pierwszej przymiarce widać. Nie patrząc to już na samym mimośrodzie było około 3 stopni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JACHU napisał:

U Bućka też było że za szeroko , że kąty a koniec końców dla każdego kot. Nie będzie przesadnych kątów to na pewno , już po pierwszej przymiarce widać. Nie patrząc to już na samym mimośrodzie było około 3 stopni 

Na ori mimośrodowej śrubie można przy obniżonym aucie uzyskać 3-3,5.

Będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ogo2103 napisał:

Pokaż jak wygląda ta osłona silnika M power. Jak oceniasz jej jakość? Bo też się zastanawiałem nad jej zakupem. 

Nienajgorzej. Jakość wykonania jest bardzo fajna. Trzeba tylko wymienić śruby przy cewkach na dłuższe przy montażu.

1672908320417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Jachu silnik zmieniales że osłona taka wleciała?czy tak poprostu?!

 

Pozdro

Gadżet Marku póki co :) Wszystko w komorę wczoraj zamówiłem od M3 , ma być estetycznie mimo że to nie Mka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DERO napisał:

Jachoo, jeżeli to wkrętka to ok - pośmiejemy się :D ale jak to się dzieje na serio to pewna era tuningu właśnie się zakończyła :( 

Przecież nie wpieprzyłbym pokrywy M powera żeby udawać że to Mka no co ty :) Ori pokrywa poszła do renowacji :) Jeszcze mnie zastanawia czy znaczka M3 na klapę nie dorzucić co by z 5 konia przybyło :P PS. Poczekaj na efekt końcowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAREK GERMAN napisał:

Dla mnie poprostu zbedna rzecz , jeśli nie ma silnika M to nie ma sensu zakładać takiej pokrywy!tak samo znaczek M3 czy listwy wew na próg M3 

 

Pozdro, lecisz ale żebys nie przesadził 

Marku , jasna sprawa. Wiem co z czym się je. Apropo listw na próg będą zamienione na M bo na tą chwilę mam M3 , ale to też na ten sezon w planie. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Pięknie mordko !wiem że masz odjebanego kebaba , poprostu czasem zrobić czysto i klasycznie bez zbędnych rzeczy i tyle , ale to moje zdanie , ja jeżdżę comapctem ha ha ha 

 

Pozdro i dajesz ostro 

Jasne. Nie byle jakim compactem:) będzie dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...