Skocz do zawartości

[E36] - JACHU - 328i Cabrio


JACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałem przedstawić swoje auto jakim jest E36 Cabrio 328i.

W trakcie modyfikacji było kilka odskoków nie w tym kierunku jaki powinien być , ale odpowiednie osoby ukierunkowały mnie w tym temacie i myślę że idzie wszystko w dobrym kierunku.

Auto w wersji indyvidual z 98 roku z silnikiem m52b28 fabrycznym.

Mody jakie zostały wprowadzone :

-Wnętrze comforty zostały zmienione na sportsitze ( w późniejszym czasie w planach vadery )

-Zwykłą kierownice zastąpiono kierownicą M

-Dołożone zostało pełne OBC

-W planach także ma wjechać ori radio

-Zegary napewno nie wszystkim się spodobają :) przerobione w stylu M , wyglądają jak wyglądają ale jest estetycznie

-Dołożony kompletny M pak poza lusterkami

-Dołożone PDC

-Silnik seria nic nie przerabiane ( w planach kolektor M50 )

-Zawias gwint

-Wydech seria od kolektora do katów katy na miejscu , końcowy wybebeszony , dość przyjemnie się słucha ( domowa robota )

-Szpera 40%

-Koła BBS RS II 8,5 j et22 przód , 10j et 26 tył

Na tą chwilę w planach zająć się ogólną kosmetyką ...

 

123
 
4579111213141621243533313028

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Siema wszystkim , chciałem trochę zaktualizować galerię , ponieważ auto przeszło od ostatniego czasu trochę modów i myślę że ku lepszemu .

Wpadły Vadery , radio BMW Bussines CD43 , koło z BBS zamieniłem na ACS , wpadła multifunkcja z nowo obszytą kierownicą , poliftowy cupholder , lusterka M , auto było także u lakiernika w okresie zimowym , choć nie do końca jestem zadowolony z prac , zostało poprawione to co niszczyło to auto. oczywiście nie obyło się bez problemów po drodze , zmieniłem wiązkę elektryczną dachu , wrzuciłem nową stacyjkę oraz wymieniłem cały układ chłodzenia . Ogólnie myślę że idzie to ku dobremu :) W zeszłym tygodniu zostało wszystko zabezpieczone ceramiką po drobnej korekcie lakieru i ogólnie doprowadzone do jakiegoś stanu detailingowo :)

dcdd5082949367291ae2f76fec8effc6_1.jpg

eec270ff9cdf3bf1622e5900ca48f6cd_1.jpg

b56eb50b269c279379c01d1f29428d33_1.jpg

3cf2d3cc88b3a94ea4c34816f038f9b7_1.jpg

e7f57f5fdaf24d37ca860694d83d1a47_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...