Skocz do zawartości

[e92] M3 Individual Monte Carlo Competition by MADOZ


dawidm107

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się podpinam do tematu, szukam takich CS do swojej BMW, czy jak kupię szyny Reacro pod właściwy model to będe mógł zainstalowac na nich dowolny fotel?

Może ma ktoś taki zestaw pod BMW z grzaniem, AirBag oraz składanym oparciem? Jak ktoś coś słuszyszał, jestem wdzięczny za pomoc.\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chilli WonderBoy napisał:

Ja się podpinam do tematu, szukam takich CS do swojej BMW, czy jak kupię szyny Reacro pod właściwy model to będe mógł zainstalowac na nich dowolny fotel?

Może ma ktoś taki zestaw pod BMW z grzaniem, AirBag oraz składanym oparciem? Jak ktoś coś słuszyszał, jestem wdzięczny za pomoc.\

Na de facet sprzedaje  i od razu szyje je pod twoje zamówienie  i cena  jakos 4500euro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Chilli WonderBoy napisał:

Ja się podpinam do tematu, szukam takich CS do swojej BMW, czy jak kupię szyny Reacro pod właściwy model to będe mógł zainstalowac na nich dowolny fotel?

Może ma ktoś taki zestaw pod BMW z grzaniem, AirBag oraz składanym oparciem? Jak ktoś coś słuszyszał, jestem wdzięczny za pomoc.\

To znaczy jak kupisz szyny od recaro to są same szyny przesowne oraz masz w zestawie mocowania które przykręcasz do fotela i musisz ustawić szyny od ori fotela w pozycji 0 żebyś mógł przykręcić ori szyny do podłogi wszystko przykręcasz potem mocowania od recaro do ori szyny od fotela tak jak na filmiku coś podobnego masz :p

IMG-20200811-141540-871.jpg

IMG-20200811-141515-837.jpgupload a picture

Sam to wszystko montowałem bo lubię dlubac samemu nie było to takie proste jak się wydaje żeby fotele ustawić tak jak powinny być. Szyny trzeba dopasować podkładki srobki itp :p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2020 o 14:49, Wisnia135i napisał:

Na de facet sprzedaje  i od razu szyje je pod twoje zamówienie  i cena  jakos 4500euro..

To samo nasz rodzimy AMX Performance, tam powiedzieli mi 4350 Euro na gotowo za P&P z poduszką, grzaniem i uchylnym oparciem z wtyczkami BMW. Tylko, że to dalej jest 4350 Euro, zastanawiam się więc jaki był by koszt zebrania fantów z rynku i zrobienia sobie foteli na swoich fantach z szyciem u tapicera, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chilli WonderBoy napisał:

To samo nasz rodzimy AMX Performance, tam powiedzieli mi 4350 Euro na gotowo za P&P z poduszką, grzaniem i uchylnym oparciem z wtyczkami BMW. Tylko, że to dalej jest 4350 Euro, zastanawiam się więc jaki był by koszt zebrania fantów z rynku i zrobienia sobie foteli na swoich fantach z szyciem u tapicera, 

To tak patrząc w sumie taniej nie wyjdzie z szyciem bo, można  by kupić od jakiegoś forda rs, opla   itp  i szyny  zrobic  ale  ze wszystkim  i tak wyjdzie   mniej więcej to samo...  chyba po prostu trzeba się pogodzic z  tą cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele klasa!! Zresztą cały wóz jest klasa.

Mnie się udało ogarnąć CSy razem z airbagami bocznymi. 

Dnia 13.08.2020 o 21:40, Wisnia135i napisał:

To tak patrząc w sumie taniej nie wyjdzie z szyciem bo, można  by kupić od jakiegoś forda rs, opla   itp  i szyny  zrobic  ale  ze wszystkim  i tak wyjdzie   mniej więcej to samo...  chyba po prostu trzeba się pogodzic z  tą cena...

Z Opla nie mogą być bo mają inne siedzisko i ni cholery nie można z tego nic sensownego wymyślić. Ja kupiłem z Megane RS. Nowe poszycia i szyny później od AMX Performance (czyli koleś RECARO Max) i wszystko poskładałem P&P i wyszło zdecydowanie mniej niż te kwoty w euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Sezon rozpoczęty :) Na montaż czekają jeszcze nowe opony Michelin 4s 255/35 19 i 285/30 jak w GTS oraz komplet świec dolot Eventuri z kolektorem oraz tarcze i klocki OEM na tył :) Do pełni szczęścia pozostaje gwint KW pod edc :) Foty i film niebawem PG Performance :)
IMG-20210226-144708-628.jpg

IMG-20210227-224413-611.jpg

IMG-20210227-224539-317.jpg

IMG-20210227-224605-270.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na jaki zestaw eventuri sie skusiłeś? carbon czy kevlar ? Nie wiesz czy jest juz w ofercie kolektor z kevlaru ? wszystko super ładnie pięknie ale ten gwint powinien byc jako pierwszy mod bo to zrobi największy wow w tym aucie jak pójdzie na glebe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Łukasz ///3 napisał:

i na jaki zestaw eventuri sie skusiłeś? carbon czy kevlar ? Nie wiesz czy jest juz w ofercie kolektor z kevlaru ? wszystko super ładnie pięknie ale ten gwint powinien byc jako pierwszy mod bo to zrobi największy wow w tym aucie jak pójdzie na glebe ;-)

Zamówiłem z carbonu cały zestaw :p co do kevlaru kurcze nie wiem wcześniej jak zamawiałem w grudniu nie było jeszcze dostępnego :p ter aż będę miał nowy garaż na m3 to mogę pozwolić sobie na gwint :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem pierwsze zdjęcia tego dolotu (szczególnie środka i trąbek) jak go opracowywali to mi przez myśl przeszedł zakup E92 tylko po to by sobie taki dolot założyć :-D Wrzucaj zdjęcia jak będziesz miał to w ręku już bo wygląda na dzieło sztuki. Co do auta i modów to nic dodać nic ująć, widziałem na żywo i jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
4 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Widziałem na  insta , jest kozak pełen, z ciekawosci  sam kolektor coś daje dodatkwo czy tylko walory estetyczne? Bo dolot wiem że daje 

Po zmianie napewno poprawił się Dół lepsza reakcja na gaz. Kolektor napewno to dźwięk ma w sobie trąbki jak w e46 csl. Powyżej 4 tys obrotów maga słychać go fajny ryk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...