Skocz do zawartości

[e92] M3 Individual Monte Carlo Competition by MADOZ


dawidm107

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, V-tech napisał:

Odpuść kw i eventurii nic tym nie zyskasz poza wyglądem który jest zbędny przy takim aucie bo służy do zapi....

Myślę ze jakby tak było jak piszesz to by kolegi Madoz na tym forum nie było i zastanawiam się co ty tu robisz takimi wpisami.  Bez urazy przemysl to jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, V-tech napisał:

Odpuść kw i eventurii nic tym nie zyskasz poza wyglądem który jest zbędny przy takim aucie bo służy do zapi....

No tak, bo przecież na gwincie nie da się jeździć szybko - jego jedyne zastosowanie to gleba 1cm od podłogi i jazda na betonie max. 50 kmph :mrgreen: #potwierdzoneinfo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, V-tech napisał:

Odpuść kw i eventurii nic tym nie zyskasz poza wyglądem który jest zbędny przy takim aucie bo służy do zapi....

No ta bo przecie gwint pokroju kw to tylko do opuszczenia auta jest...  i jest zbędny w aucie do zapierdalania.. zrób coś dla mnie.. wsadz sobie 2 ołowki w nos i je***j  głową w stół bo, nie masz  pojęcia o czym piszesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Coraz więcej widzę jest tutaj ludzi którzy robią gówno burze mylą to forum z jakimiś innym tak mi się wydaje, że emka to nie może mieć nic, ma być seria i ch..ujj bo wtedy to już nie emka i nie da się tym nic ehhh dziwne czasy

No niektóre rzeczy jeszcze  jakoś  można  pogadać jak np skręcane  kolo  bo, to naciągi  itd... ale   walic tekst że sportowe zawieszenie nie pasuje do sportowego auta a na koniec dodać że, auto  do zapierdalania to samemu sobie koleś przeczy..  dla mnie to Mki  powinny z fabryki wychodzic na takim zawiasie  jak np Kw  z pełną opcją regulacji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, witboy napisał:

a ja sie przypierdziele dywanik do wyprania :D pod karchera zapuscic piane na niego i 3 min i czysciutki jak nowka z fabryki :) bo widać ze juz w srodek brud wszedł :)

No brudny do wyprania :p foty na szybko bez przygotowania zaraz po montażu fotela :p cały dzień ustawiania fotela szyn itp więc się ugrzebal trochę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...