Skocz do zawartości

Polecane posty

Narazie mody zostaly przesuniete z powodu armagedonu jaki zafundowal mi ten zlom w miesiac czasu padly: lampy przod, 2 cewki, czujnik walka, 2 sondy lambda, sterownik, poma wspomagania, przewod od odmy. Ale ze dzialam jak zawsze to wjechalo Mtune przy "okazji"

Btw. moze znacie jakiegos speca w opolskim bo juz kilku mechanikow rozlorzylo rece przy tym trupie. Stuka i to mocno 1,2,R z tylu. Zero luzow gdziekolwiek a napierdala

Taki mały up Gruza obecnie na terapii w top car kapitalka silnika i sprzęgło a w międzyczasie kompletuje graty m.in. listwy progowe indyvidual gałka M lampy lift tył jakieś plasticzki i takie rodzyny15fkqjd.jpg

Nie. Były na olx takie ale w szerszym setupie za 2tys. Zresztą felga mało rozwojową bo ranty ma wykończone na okrągło więc przy zmianie rantów na szersze musisz wymieniać wszystkie 4. Zresztą  z tym et za wiele więcej nie upchniesz.

Witam terapia zakończona wyjechało M54b30  bo b28tu A dobrym stanie niema w tym kraju chyba, do tego pierdyliad części w tym dwutarcz i z poślizgiem zbroje się na sezon foty wkrótce bo na 17" to wstyd 

xomy3r.jpg

hs6cg3.jpg

15n5eon.jpg

mugavk.jpg

vobcs3.jpg

2z8unfr.jpg

14kel2u.jpg

14j2gpe.jpg

2ekpybl.jpg

34xq78o.jpg

Witam. Taka sobie galeria ale to Daily więc tylko umyte w ostatnim czasie wjechał M54b30 rozrusznik i alternator po regeneracji wszystkie części eksploatacyjne w komorze silnika do tego sprzęgło dwutarz nowy wysprzeglik i kupa inny części. Do zrobienia jeszcze w w opór ale powoli dochodzę do ładu z tym trupem po tym jak dostałem strzała w DE nie dostałem odszkodowania bo auto nielegalne w de to idzie powoli. Na najbliższy czas planuje poprawić blacharke bo nie wyszło to za dobrze no i dalej jakieś plasticzki i inne duperele no i wydech może wpadnie rondell bo mam na stanie 

Dzieje się.

Nowe szaty króla vrfpyw.jpg

Oraz kapitalka silnika +odprężenie +arp bo odkrecila się śruba na pompie oleju i oto skutki 111tqgm.jpg

Doszły dywaniki syndykatowe gałka M 5b shortshifter adaptery skrętu 30% hydro pelne oświetlenie Led canbus stelaż pod 2din oraz reszta wydechu może na przyszły sezon wyrobię się z blacharka i Soft turbo pozdr.