Skocz do zawartości

Rokiciuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Narazie mody zostaly przesuniete z powodu armagedonu jaki zafundowal mi ten zlom w miesiac czasu padly: lampy przod, 2 cewki, czujnik walka, 2 sondy lambda, sterownik, poma wspomagania, przewod od odmy. Ale ze dzialam jak zawsze to wjechalo Mtune przy "okazji"

Btw. moze znacie jakiegos speca w opolskim bo juz kilku mechanikow rozlorzylo rece przy tym trupie. Stuka i to mocno 1,2,R z tylu. Zero luzow gdziekolwiek a napierdala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

xomy3r.jpg

hs6cg3.jpg

15n5eon.jpg

mugavk.jpg

vobcs3.jpg

2z8unfr.jpg

14kel2u.jpg

14j2gpe.jpg

2ekpybl.jpg

34xq78o.jpg

Witam. Taka sobie galeria ale to Daily więc tylko umyte w ostatnim czasie wjechał M54b30 rozrusznik i alternator po regeneracji wszystkie części eksploatacyjne w komorze silnika do tego sprzęgło dwutarz nowy wysprzeglik i kupa inny części. Do zrobienia jeszcze w w opór ale powoli dochodzę do ładu z tym trupem po tym jak dostałem strzała w DE nie dostałem odszkodowania bo auto nielegalne w de to idzie powoli. Na najbliższy czas planuje poprawić blacharke bo nie wyszło to za dobrze no i dalej jakieś plasticzki i inne duperele no i wydech może wpadnie rondell bo mam na stanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dzieje się.

Nowe szaty króla vrfpyw.jpg

Oraz kapitalka silnika +odprężenie +arp bo odkrecila się śruba na pompie oleju i oto skutki 111tqgm.jpg

Doszły dywaniki syndykatowe gałka M 5b shortshifter adaptery skrętu 30% hydro pelne oświetlenie Led canbus stelaż pod 2din oraz reszta wydechu może na przyszły sezon wyrobię się z blacharka i Soft turbo pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  1. @Rokiciuch nie szalej z 11", podobno coupe/cabrio ma pojemniejsze nadkola niz sedan, ja mam 11", u mnie w cabrio bęben opiera się o budę, a rant i tak wystaje sporo za obrys. walczyłem o cyferki, ale sypię głowę popiołem i przez zimę będę próbował zmienić bęben na węższy, ale to znowu kwestia miejsca w przednich błotnikach. wiem, że fajnie brzmi 11 cali, ale chyba to nie warte tym bardziej ze bębna i tak nie widać, jaki jest szeroki.
  2. @atos1987 ja mam nadzieję, że 10,5 też się zmieści :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/10 weszło po calu powinienem dopchac mam 8 rantow różne szerokości i wszystkie bebny po 7.5 na najszerszym setupie wyszło 12 cali:shock:  felgi idą do renowacji na setupie 10,5/12 potem przymiarki i zobaczę jaka rzeźba będzie postaram się to ogarnąć wycięciem i podniesieniem nadkoli wewnątrz i poszerzeniem nadkoli w ramach serii do oporu bo na 12j wyszło pięknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...