Skocz do zawartości

Rokiciuch

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, feconi napisał:

Od razu lepiej. 

Widziałem, że wystawiłeś auto na sprzedaż za dość mocno zaporową cenę hehe

No tak, wisi bo coś niemam chęci tego robić, cena zaporowa ale taniej nie oddam, nie pójdzie to dalej będę rzeźbic jak mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

20201028_174942.jpg.6b9407e3957297337809c840a050a781.jpg IMG_20201021_185345_481.jpg.dc32152f587e85c994c7d4f6bba07161.jpgIMG_20201028_181651_938.jpg.a5a2f43a270b260176791fcf944946b9.jpgreceived_370174200890808.jpeg.63592e2411d2265122f71f47badd16e6.jpegSiema na Molo nabrałem weny do dalszych prac ale dopiero teraz po zlocie zjechałem do PL. No i na pierwszy strzał glebunia jakieś porzadki no i ten wał nieszczęsny bo zaraz wypadnie:shock: Mam nadzieję że uda się do zjazdu coś porobić jeszcze. Najważniejsza to wizyta w k64 jutro wiec może będzie jakis up. Drugie foto jeszcze pieje.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wał wymieniony wreszcie nie boję się puścić sprzęgło k64 nie pyknie chyba teraz, bo po wielu latach pracy  gdziekolwiek końcu ktoś chce mnie mnie na mechanika w SZKOCJI !!! wiec nie będzie czasu teraz.Szpara na dwa palce się powiększy lekko bo nie mogę wiechac ani na poworko ani do garażu bez tarć :shock: wiec te pół centa pójdzie w górę. Nie wiem czy się chwale czy żale ale w takich warunkach to się buduje:-P 20201029_154455.jpg.b59cfe9cf812a02afa8fe11583eb3903.jpg20200902_161125.jpg.e3f3a7eb3d5301f1b99f1d78e6c35c80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rokiciuch napisał:

Wał wymieniony wreszcie nie boję się puścić sprzęgło k64 nie pyknie chyba teraz, bo po wielu latach pracy  gdziekolwiek końcu ktoś chce mnie mnie na mechanika w SZKOCJI !!! wiec nie będzie czasu teraz.Szpara na dwa palce się powiększy lekko bo nie mogę wiechac ani na poworko ani do garażu bez tarć :shock: wiec te pół centa pójdzie w górę. Nie wiem czy się chwale czy żale ale w takich warunkach to się buduje:-P 20201029_154455.jpg.b59cfe9cf812a02afa8fe11583eb3903.jpg20200902_161125.jpg.e3f3a7eb3d5301f1b99f1d78e6c35c80.jpg

Nie ma co płakać nad warunkami, jakie są takie są, byle do przodu, wiem po sobie że, wyatarczy tylko mieć gdzie postawić auto,  i aby na  głowę  nie padało i mozna  auto dl zera  rozwalac haha

Szkoda tej szpary taka idealna  była..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Nie ma co płakać nad warunkami, jakie są takie są, byle do przodu, wiem po sobie że, wyatarczy tylko mieć gdzie postawić auto,  i aby na  głowę  nie padało i mozna  auto dl zera  rozwalac haha

Szkoda tej szpary taka idealna  była..

Ogarnięte. Poszło 5mm na regulacjach i dało to tyle ze już mogę zaparkować a optycznie nie poszło do góry czyli wilk syty i bmka cała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Cześć po długiej walce z myślami paździeż znów idzie pod młotek nie wiem czy mogę tu pisać ile wiec jak coś to pw bo wolałbym żeby został w syndykatowej rodzinie jak ma ją jakiś sebix skasować. Siedzę w tej Szkocji juz pół roku i wygląda na to ze zostaje na stałe wiec czas wziąć się za angola. Docelowo z3 cabrio 4.4v8 manuel tez San Marino Blue8) budowane też według odpowiednich niemieckich standardów mam nadzieję. Mimo że nie jestem jakos aktywny to zamierzam dalej jakoś być tu. Tak na pocieszenie jak się zmieniło truchło za 800€ przez 5lat Pzdr 20210110_195854bfkbd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, BartoszzG napisał:

skoro zderzak tak dostaje po du*** to ten CSL będzie miał jeszcze trudniej, przecież będzie bliżej ziemi. 

Dokładnie dlatego ja zdjąłem solitery. Może na 19" miały by sens ale na 18" miały już dziury od spody a lakier był cały spękany dlatego przed lakierowaniem zostały usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BartoszzG napisał:

skoro zderzak tak dostaje po du*** to ten CSL będzie miał jeszcze trudniej, przecież będzie bliżej ziemi. 

Chcę go używać jak maskownice/ochraniacz ma się splitter wycierać nie zderzak:razz: Bo ju chyba 5 razy malowany i ma juz dość powoli więc szukam zderzaka dla zderzaka:lol:. Miałem ze SWAGier i alu to słaby pomysł szukam coś z plastiku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rokiciuch napisał:

Chcę go używać jak maskownice/ochraniacz ma się splitter wycierać nie zderzak:razz: Bo ju chyba 5 razy malowany i ma juz dość powoli więc szukam zderzaka dla zderzaka:lol:. Miałem ze SWAGier i alu to słaby pomysł szukam coś z plastiku 

Myślę ze dużo lepiej będzie wygladac porysowany zderzak  od spodu gdzie jak sie  nie schylisz to nie zobaczysz niż połamana  dokladka co 5 min :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Albo to auto ma słabą sesję albo takie jest bo dla mnie ono wygląda jakby do zwykłego sedane e46 ktoś wyrzucił skręcane koło. Zero wow, zero efektu.

Oglądalem auto na zywo na  molo, i powiem tak, jak,wpsominalem w swoim wątku do wyboru koloru, to san marino robi robotę ale  nie zawsze, ten samochód akurat mialem okazje widziec jak stał w cieniu i szczerze no bardzo średnio się dla mnie prezentował , mozliwe ze  w sloncu jest dużo lepiej ale  nie mialem okazji widziec a fotki są  tu na tyle  srednie ze, ciężko powiedzieć, ogólnie  mam nadzieje że,  auto zobacze w sloncu na zywo i zmienie zdanie  na jego temat ale na ten moment no jest tak sobie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słaby projekt pewnie tak jest bo z gówna miodu nie wycisnę:-P Nie mnie oceniać. Może galeria słaba bo fotograf ze mnie taki jak tancerz baletowy także sorry:mrgreen: San Marino Blue tez to chyba nie jest do końca i często zdania są podzielone co to za odcień:huh:

img_20210709_184144_6tikui.jpg 

Kiedyś może ktoś mi zrobi fajną sesję to powrzucam. Sam więcej na Insta wrzucam: Stanced_e46_by_Roki

Aaa i postaram się stawać w sloncu jak będzie jeszcze okazja;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...