Skocz do zawartości

[e39] Goryl 523iA


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję tym wszystkim , którzy zabrali głos w temacie , myślałem ,że reakcje będą bardziej na nie ...ja zdania nie zmieniam , to rozwiązanie w dalszym ciągu mi się podoba , tak jak napisałem wcześniej refleksja przyszła po przymierzeniu, pewnie go kiedyś założę ...trochę za bardzo jestem przywiązany do standardowych rozwiązań i tu jest problem :-D

Dnia 25.04.2020 o 19:33, koko2403 napisał:

Lubie to Twoje e39 Masz swój styl a ten wóz w Twoich rękach nawet w przedlifcie się broni

Dorzucil bym tylko nerki polift 

 

więc spróbowałem , bo dawno to chciałem zrobić ..i podoba mi się

 

IMG_20200512_072844_715.jpg

IMG_20200512_074402_000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, goryl napisał:

Hihi haha, ale rs2 już dawno mi chodzą po głowie..tylko że zawsze ładniej na felgach z rantem a customy rs2 to duży cios finansowy 

Rs2 rozjabalby system w e39 ale moje zdanie nie jest obiektywne ;)  co do auta to mega mi się podoba ten przed lift na pomarańczy  nie ruszaj tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwielbiam te twoje spasy, cos pięknego :wub:  A tym bardziej, ze to daily car, więc pod tym względem to juz wgl nie mam pytań :shock: Mega szacun, ze jesteś w stanie jeździć tym autem na codzień, przy takiej glebie bo w końcu to 18nastki... 

Gablota jak zwykle robi robotę, a dokladka w polysku myślę ze siądzie jeszcze lepiej niz teraz. :)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...