Skocz do zawartości

[e39] Goryl 523iA


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartas napisał:

No nie wiem czy to wina zbyt ciemnych zdjęć, czy po prostu muszę ją zobaczyć na żywo, bo dalej bym te pół centa podniósł tyłek ;) Poza tym moje zdanie znasz.

Piona!
B.

Mam nadzieję, że będzie okazja żebyś ją zobaczył na żywo bo wybieram się do Chotowej żeby się wreszcie po wielu latach z Wami zobaczyć (co prawda jako widz na parking dla odwiedzających :wink:)...mam tylko nadzieję, że zlot się odbędzie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruuuubo wyglada ten woz

buda moja ulubiona oczywiście do której chyba będzie trzeba wrócić ...

co do Twojego wozu wyglada świetnie, koło które zawsze uważałem za zbyt zwykle tu wyglada świetnie nawet dokładka mnie trochę zainspirowała, tył tez moim zdaniem za nisko z 0.5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koko2403 napisał:

Gruuuubo wyglada ten woz

buda moja ulubiona oczywiście do której chyba będzie trzeba wrócić ...

co do Twojego wozu wyglada świetnie, koło które zawsze uważałem za zbyt zwykle tu wyglada świetnie nawet dokładka mnie trochę zainspirowała, tył tez moim zdaniem za nisko z 0.5cm

..no to zaskoczyłeś mnie tak pozytywnym komentarzem :-D...w końcu na e39 to Ty się znasz:-D..myślę że wycisnąłem max z tego koła i całość jest z jakimś innym pomysłem na e39 a łapie się w kanonie gspiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, koko2403 napisał:

Lubie to Twoje e39 Masz swój styl a ten wóz w Twoich rękach nawet w przedlifcie się broni

Dorzucil bym tylko nerki polift 

az zachorowałem ... galeria niebawem ;-)

Wyskoczysz pewnie z jakimś grubasem na mega kole :-D

Myślałem już dawno o założeniu poliftowej nerki bo spodobało mi się takie rozwiązanie na przedliftowej imola Rafaela ..chyba spróbuję piwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hosting lub program przez który zmieniasz rozmiar fotek strasznie pogarsza ich jakość i robi się takie coś  

Goryl.jpg

Wrzucanie fotek bezpośrednio przez forum też pogarsza ich jakość przy zmniejszaniu rozdzielczości ale wg mnie nie aż tak jak powyżej, dodatkowym plusem jest to że fotki nie znikną nigdy z forum jak to ma miejsce w przypadku wielu nawet najbardziej renomowanych hostingów ;) 

A tak poza tym to ładnie ale dokładkę bym zrobił stanowczo w czarnym połysku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...