Skocz do zawartości

[e39] Goryl 523iA


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem z szybami bo mam oryginalnie piecowo robione i jest spora różnica względem przodu ale na wiosnę też zrobię lekko przody.
Mam u siebie w Hondzie wszystkie robione i przody mi zrobili zgodnie z normami 70% przejrzystości i fajnie to wygląda tylko że na tyłach mam jaśniejsze niż w bmce i nie ma takiej różnicy.
Normalnie dostałem papier do dowodu że wszystko zgodne z normami i folie mają certyfikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dejw napisał:

Mam ten sam problem z szybami bo mam oryginalnie piecowo robione i jest spora różnica względem przodu ale na wiosnę też zrobię lekko przody.
Mam u siebie w Hondzie wszystkie robione i przody mi zrobili zgodnie z normami 70% przejrzystości i fajnie to wygląda tylko że na tyłach mam jaśniejsze niż w bmce i nie ma takiej różnicy.
Normalnie dostałem papier do dowodu że wszystko zgodne z normami i folie mają certyfikaty.

Ale podobno przednich nie wolno w ogóle przyciemniać folią...w firmie zakładającej folie powiedzieli mi że klient zakłada na własną odpowiedzialność??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przednich nie wolno, ile tam szyby przednie mogą mieć max 30 % ?   same w sobie mają z kilkanaście,  jak nie jeździsz nim wiele to możesz zrobić sobie niespodziankę i przyciemnić przód,  jeśli nie to można pozbyć się folii  i nie byłoby to głupie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zwolennikiem robienia ciemnych tyłów. Przez nie auto zaczyna wyglądać jak PickUp :grin: 

Goryl, zrób wywiad środowiskowy wśród małolatów z okolic, jak Milicja z Twoich rejonów podchodzi do tematu ciemnych szyb, czy się czepiają itd. 

Ja na swoim rejonie mógłbym śmiało przyciemniać, ale wiem że bywają nadgorliwi którzy notorycznie się tego tematu czepiają. 

Swoją drogą masz fajne wnętrze w alcantarze, więc może je odkleić całkiem .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Utaś_e36 napisał:

Panie Goryl:smile:. Naprawde ładne to e39. Fajny pomysl na nie. Rotacja felg niezła :cool: a co do szyb to jak dasz lekko ciemna na przod to nie ladnie to bedzie. Bedzie widac roznice. Musi byc minimalna roznica zeby bylo ladnie.  

Panie Utaś:-D, temu autu jeszcze daleko do tego co chce żeby było,  przede wszystkim potrzebuje więcej szerokości, to że felgi będą inne to pewnik jak i to że pewnie nie jeden komplet bo tak lubię  (no chyba że trafię 100 % ideału)...z szybami jeszcze nie wiem co zadecyduje ale biorę też pod uwagę odklejenie folii (nie robiłem tego nigdy i obawiam się że może to być ciężki temat ? )  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chociaż masz możliwość zdjęcia :) mnie moje też kują w oczy ale niestety piecówki, gdybym miał folię od razu bym ściągał.
Kiedyś miałem w E36 i ściągało się szybko tylko jak został klej trzeba było rozpuszczalnik i lecieć z tematem ale warto było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Goryl życie jest nieobliczalne. Kiedyś miałeś E31 na Futurach, jeszcze niedawno E39 na Japan Racing. Masz ode mnie to zdjęcie i jak tylko kiedykolwiek przyjdzie ci do głowy zrobić coś nie po Syndykatowemu to pomyśl o moich słowach i popatrz na to foto ;)

AD 2009 

306a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, goryl napisał:

Dziękipiwo...ważne słowa ,że życie jest nieobliczalne ,oby jak najmniej z Was nie musiało się o tym przekonywać na własnej skórze.....a masz może gdzieś foty z wyjazdu do krynicy ? zwłaszcza z trasy? 

Goryl ja mam wszystko :)

Zmiana rozmiaruDSC00617.JPGZmiana rozmiaruDSC00617.JPG

Zmiana rozmiaruDSC00628.JPG

Zmiana rozmiaruRotation of DSC00620.JPG

DSC00626.JPG

DSC00643.JPG

DSC00668.JPG

Zmiana rozmiaruDSC00635.JPG

DSC00642.JPG

DSC00671.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...