Skocz do zawartości

[E90]Damian335d


Damian335d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić moje bmw nad którym pracuje na spokojnie, samochód zakupiony w polsce w serwisie AOH
Samochód jest ze mną od pół roku. W serwisie bmw przeszło troche modyfikacji - Dołożona nawigacja kompletne CIC, lampy przód LCI, klapa tył LCI, lampy tył LCI,
zwiększenie mocy z 286 km na około 306 km.

SAMOCHÓD: BMW E90 335d
KOLOR: Black sapphire metallic
ROK PRODUKCJI: 2006
SILNIK: M57D30 twin-turbo seryjnie 286KM – po modyfikacjach ok. 306KM. Skrzynia-automat ZF z klapkami zmiany biegów przy kierownicy
HAMULCE: Ori plus klocki ceramiczne
ZAWIESZENIE:  Gwint AP przód,  tył bilinstein B6 z reg.twardosci, sprezyna AP
FELGI: Gotti 3tlg 18”. Przód 8,5” z 2,5 calowym rantem, tył 10 cala z
3 calowym rantem
Wnętrze: Alcantara/Antracyt, gałka zmiany biegów performance,ręczny performance
UKŁAD WYDECHOWY: Ori plus wymiana końcówek na 100mm Buzzer

PLANY NA 2018/2019: Kąty i lepsze spasowanie tyłu/maska polift/zderzak przód polift/klapa tył csl /dyfuzor performance/ 3tlg inne.

DSC09014.jpg

DSC09090.jpg

DSC09045.jpg

DSC09111.jpg

DSC09074.jpg

DSC09079.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony tekst padł... A MI SIĘ PODOBA... Koło jest porażką dla mnie. nijak się ma do budy i przypomina mi wzorem tą fele z "misiem" zamiast rotora. Niestety ale ten wzór nie robi w ogóle a do tego auto jest za "gołe" jak na to forum. Sam rant w polerce to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Mój ulubiony tekst padł... A MI SIĘ PODOBA... Koło jest porażką dla mnie. nijak się ma do budy i przypomina mi wzorem tą fele z "misiem" zamiast rotora. Niestety ale ten wzór nie robi w ogóle a do tego auto jest za "gołe" jak na to forum. Sam rant w polerce to nie wszystko.

Porażką to jesteś ty na tym forum bo komentujesz krytykujesz to co Ty nigdy nie osiągniesz  . Dziękuję dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

ciężko znaleźć ładną 19 to ożenię się z brzydką 18stką  bo taka akurat była pod ręką ;) interpretacja dosłowna lub w przenośni jak kto woli ;)

No no popisales tą wypowiedzią  . Twoje za to są  ohh ahh reszta to scierwo.  Usuń ten temat zablokuj i śpij z "łapka " spokojnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lapka666 napisał:

Wróżę Ci krótką przyszłość jeżeli tak znosisz krytykę. Jaraj się dalej swoim "germanem" :-D Widzę masz niezłe kompleksy hehe.

Czasem trzeba wziąć pod uwagę że dobre projekty nie powstają w ciągu miesiąca, widać że kolega jest nowy na forum i mysle ze powinien dostać szanse bo baza jest dobra. Krytykę rozumiem ale jakis bezsensowny hejt już nie bardzo mi leży. Stara gwardia wkońcu się wykruszy bo raczej nie wyobrażam sobie człowieka który ma 50-60 lat i lata na glebie z felga 3tlg na grubym spasie, więc jeżeli Syndykat ma przetrwać to trzeba dać szanse nowym.

Co do projektu to lepsze jest to koło niż jakies biedne 1tlg w 17" - apetyt rosnie w miarę jedzenia więc napewno wpadnie cos lepszego w przyszłosci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie hejtować nowego kolegi, który zamiast słuchać dobrych rad to od razu rzuca tekstem, że mu się podoba i koniec. No to będzie koniec :-D Na s95 byłoby milion razy lepiej jak dał przykład Szymon. A szansę sobie sami dają wstawiając tu auto a czy ją wykorzystają to już czas weryfikuje. Całe szczęście słabi eliminują się sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...