Skocz do zawartości

[e28] 528e by gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

siemka od kilku dni stalłem sie posiadaczem e28 :)

co niektorzy pewnie ja znają poniewaz auto jest z stajni BRP sprowadzili je oni 2 lata temu z Japoni i tak przestała w ich prywatnej kolekcji 

Co do auta plany są jakieś i będą realizowane narazie zająłem się czyszczeniem wszystkich zakamarków nastepnie auto trafi do mechanika na wymiane wszystkich filtrów,olei i tego co jeszcze wyjdzie.

nastepnie bede chcial go zakonserwowac bo auto jest mega zdrowe bez rdzy i pozniej zajme sie dopieszczaniem lakieru i innych detali. W sumie to juz troche gratów zamówilem w ASO

A więc tak 

bmw e28 

rok prod. 1985

silnik .2.8e

wyposarzenie 

el. szyby,szyberdach, lustreka,wspomaganie kierownicy

Koła: BBS RS 16cali 8j et24

308jhqt.jpg

hskzl3.jpg

iz9qab.jpg

9vjbcj.jpg

14mdpc5.jpg

350sdpl.jpg

2vxhyt0.jpg

2mzf5ld.jpg

atlu0m.jpg

zkimis.jpg

m7qn8i.jpg

1zvcyg4.jpg

ekj6sg.jpg

funkg4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja już po zdjęciach widzę że to mega dobra baza....  po prostu do dopieszczenia a to dobrze bo autem od razu można sie cieszyć bez grubego remontu!  jedynie czego mogę się doczepić to niebieski środek to nie w moim typie.... zrobił bym wszystko w "czorno" ;)  ale to wiadomo ze już Twoja decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BIAŁA? -eeeee, to nie po Syndykatowemu... :D

Auto robi mega wrażenie i to właśnie kolor wyróżnia je od reszty co mnie bardzo cieszy ;)  Nie ukrywam, ze czekam na wiecej zdjeć detali, a także całego wnętrza. Będzie z tego gierman? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do PD jeszcze daleka droga ;)  moze kiedys

Diś kolejny dzień na czyszczeniu

naprawde ciężko jest to wszystko doczyścić i niestety nie jest idealnie 

52kvuv.jpg

2hy9pp4.jpg

10ees78.jpg

skw1a1.jpg

2ihut0p.jpg 

Chromy maja dość mocne wżery po wodzie ale mimo wszystko jest lepiej niz było i pewnie wpadną na koniec listy rzeczy do wymiany :) 

14ahgtv.jpg

11azhq0.jpg

2zyj6ux.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka co do chromów niestety klimat z Japoni dał im w kość ale troche dało sie je uratować ;) szału niema ale jest lepiej

 Tym czasem pomalowałem szyber który dostałem od BRP bo za niedługo bede chciał go podmienić 

206y4oh.jpg

15oz6lc.jpg

Doszła pierwsza paczka a w niej przełączniki szyb ;)

2mgl1lw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...