Skocz do zawartości
gamek2

[e28] 528e by gamek

Polecane posty

siemka od kilku dni stalłem sie posiadaczem e28 :)

co niektorzy pewnie ja znają poniewaz auto jest z stajni BRP sprowadzili je oni 2 lata temu z Japoni i tak przestała w ich prywatnej kolekcji 

Co do auta plany są jakieś i będą realizowane narazie zająłem się czyszczeniem wszystkich zakamarków nastepnie auto trafi do mechanika na wymiane wszystkich filtrów,olei i tego co jeszcze wyjdzie.

nastepnie bede chcial go zakonserwowac bo auto jest mega zdrowe bez rdzy i pozniej zajme sie dopieszczaniem lakieru i innych detali. W sumie to juz troche gratów zamówilem w ASO

A więc tak 

bmw e28 

rok prod. 1985

silnik .2.8e

wyposarzenie 

el. szyby,szyberdach, lustreka,wspomaganie kierownicy

Koła: BBS RS 16cali 8j et24

308jhqt.jpg

hskzl3.jpg

iz9qab.jpg

9vjbcj.jpg

14mdpc5.jpg

350sdpl.jpg

2vxhyt0.jpg

2mzf5ld.jpg

atlu0m.jpg

zkimis.jpg

m7qn8i.jpg

1zvcyg4.jpg

ekj6sg.jpg

funkg4.jpg

Zatwierdzam bez czytania,  nick właściciela świadczy o tym, że auto będzie na wysokim syndykatowym poziomie. Gratuluje zakupu auto ma potencjał ciekawe jak potoczą się losy co będzie na finiszu, czekamy ...

Jestem tego samego zdania co Dawid i gdyby on tego w ciemno nie zatwierdzi, to ja bym to zrobił :lol:

Czuję, ze będzie dobrze, i oczywiście będę śledził temat ;)

ja już po zdjęciach widzę że to mega dobra baza....  po prostu do dopieszczenia a to dobrze bo autem od razu można sie cieszyć bez grubego remontu!  jedynie czego mogę się doczepić to niebieski środek to nie w moim typie.... zrobił bym wszystko w "czorno" ;)  ale to wiadomo ze już Twoja decyzja :)

Ale BIAŁA? -eeeee, to nie po Syndykatowemu... :D

Auto robi mega wrażenie i to właśnie kolor wyróżnia je od reszty co mnie bardzo cieszy ;)  Nie ukrywam, ze czekam na wiecej zdjeć detali, a także całego wnętrza. Będzie z tego gierman? 

Napewno beda troszke szersze koła ale raczej takiego germana jac z cabrio nie bedzie ;) co do wnetrza to plany sa na czerwony wpadajacy w bordo ogolnie to czekam na sporty ;)  

Piękna sztuka . Kolor mega ,jak dla mnie prawdziwa petarda.  Admin daj od razu do PD bo to i tak tylko kwestia krótkiego  czasu  :-D 8)

do PD jeszcze daleka droga ;)  moze kiedys

Diś kolejny dzień na czyszczeniu

naprawde ciężko jest to wszystko doczyścić i niestety nie jest idealnie 

52kvuv.jpg

2hy9pp4.jpg

10ees78.jpg

skw1a1.jpg

2ihut0p.jpg 

Chromy maja dość mocne wżery po wodzie ale mimo wszystko jest lepiej niz było i pewnie wpadną na koniec listy rzeczy do wymiany :) 

14ahgtv.jpg

11azhq0.jpg

2zyj6ux.jpg

Łapka co do chromów niestety klimat z Japoni dał im w kość ale troche dało sie je uratować ;) szału niema ale jest lepiej

Tym czasem pomalowałem szyber który dostałem od BRP bo za niedługo bede chciał go podmienić 

206y4oh.jpg

15oz6lc.jpg

Doszła pierwsza paczka a w niej przełączniki szyb ;)

2mgl1lw.jpg