Skocz do zawartości

[E36] E36 coupe by Trezor


Trezor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 5 tygodni później...

fajnie autko wyglada , kolor nie spotykany , fajne zgranie opony z blotnikiem ..przod moglby pare mm jeszcze wyjsc doslownie nie wiem z 3-4 mm zoltki tez pasuja w moim mniemaniu , klosze lamp bym wypolerowal bo takie jakies smutne matowe hehe :D :D ogolnie podoba mi sie ..a lusterek od m nie chcesz zalozyc mysle ze fajnie by wygladaly

 

 

zapomnialbym ..szybki mi sie nie podobaja jak przyciemniac to albo wszystkie tak samo poza czolowa albo w ogole ...a tak to ni w du** ni w oko ..

 

 

 

pozdrawiam i dobra robota ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ci to wyszło (taki zaciety sportowy charakterek :twisted: ) podoba mi sie jedynie tę ciemą folie z szyb bym szybko w kosz wyrzucił przeciez masz ciekawie i dokładnie obszyte wnetrze, luster m3 bym tu nie wrzucał moim zdaniem mimo ze to org. to i tak nie pasują do bryły e36 widze ze beda tez progi których tu brakuje mam nadzieje ze tą blende sobie odpuscisz bo by tylko popsuła, auto robi jak jak najbardziej pozytywne wrazenie i napewno przykuwa uwage

 

Niedaleko mojej miejscowosci jeździła e36 coupe na chromowanych ASA AR1 17" i odwazną glebą miała własnie identyczny kolor jak twoja i powiem ze ten lakier u tego goscia po polerce mocno przykuwał uwage i robił na mnie b.dobre wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia z szyb idzie out jak sie tylko troszke cieplej zrobi:)blende kupilem za flaszke wiec jest ale czy ja zaloze to sie zobaczy,podobnie lusterka sa i beda malowane w kolor budy ale czy je zaloze to sie okaze,,ogulnie chce caly orginalny m pakiet zew. i wew.ale wiedomo wszystko wychodzi w praniu,w kwietniu bedzie odnawiany lakier i bardzo mozliwe ze do przodu bedzie delikatny dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...