Skocz do zawartości

[E24] 635 CSiA M-Technic


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna w rodzinie i tym samym powrót do korzeni, po sprzedaży mojej pierwszej w życiu BMW, model E24 obiecalem sobie że kiedys wrócę do Szósteczki
łapały mnie sentymenty szukałem czegoś sensownego ale na rynku nic akurat nie było, aż do tego roku kiedy to w urodziny zadzwonił do mnie Mariusz z BRP z życzeniami, ja życzyłem sobie wtedy E24 a on że właśnie wpadła jedna ładna sztuka na pięknych felgach :D  chwila zastanowienia pod wpływem mocnej kawowej substanci i zapadła decyzja ze to jest to :D
Myslałem ze to będzie prezent od BRP ale niestety przysłali fakture na miliony Jenów :P

Do Rzeczy, E24 z przebiegiem około 88.000km, pakietem M-Technic, lodówka jak i cały środek w pięknej kracie. Mam nadzieje ze jak przypłynie z Jpn zrobimy tylko korektę lakieru i będę mógł cieszyć sie tym autem
Plany jak zawsze są akurat w przypadku tego modelu poza kosmetyką, obiżeniem zawieszenia i dobrym kołem nie potrzeba nic, więc myśle że szybko wyjedzie na drogi w finalnej wersji

Wiecej zdjęć jak i info jak będzie juz u nas ;)

Progi są! ;)

 

VIN WBAEC890300765831

Type Code 5389

E Series E24 ()

Series 6

Type COUPE

Model 635 CSI (EUR)

Steering LL

Doors 2

Engine M30

Displacement 3.50

Power 0

Drive HECK

Transmission AUT

Colour DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)

Upholstery (0186)

Prod. Date 1986-09-29

Vehicle options

S290A BMW light-alloy wheel star spokes 44

S481A Sports seat

S533A Air conditioning, rear

S540A Cruise control

S708A M sports steering wheel leather

 

27901246-10211186056434693-553587489-o-t

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto zna tego Pana doskonale wie, co tu się będzie działo,  a scena syndykatu nigdy nie zejdzie na psy i poziom będzie rósł i dojrzewał jak bimber schowany w szopie :) na czarną godzinę. Widzę, że rok 2018 przyniesie kilka nowych e24 z Japonii, dobrze, że trafiają w odpowiednie ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba działać nie ma lekko, bimbru w NO nie kupują bo za mocny sam wiesz :D  to muszę na budowie Zap€$£¥ć na auta, odmawiać jedzenia i innych luksusów żeby utrzymać poziom na Syndykacie 

 

auto jeszcze w Japoni a koła już czekają 8)

16/18 

 

221726_AC-65_A7-46_B6-9_EB1-4_D20_FECD99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michaś 523i napisał:

no nie kolejny z tymi talerzami z ikea

błagam kur.... german=parapet a nie jakaś poperdułka 

masz gwarancję od sandała na zwrot?

dobrze że nie 14 na 18 :(

Wydaje mi się że sandał raczej tego koła nie dotykał. 

A jak ktoś ma wątpliwości jak to siądzie to zamieszczam 2 fotki auta Petera Kaczyńskiego. To chyba pierwsza E24 na której widziałem tą konwersje RS.

Co do auta to baza jest rewelka, plan na auto też bo tak naprawdę nic tu więcej nie trzeba jak obniżenie i dobre koło.

Krótko mówiąc będzie sztos :)

 

16127226506_6bd096fb07_h.jpg

60f062eaa0fc116d615f70c4de5bc8d8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damskie koła .. nie no spoko, czyli ch uj Mikael musisz sobie załatwić Amerykanckie obywatelstwo, Americano Ci ogarnie wtedy opcja przejdzie ,dobrze ze nie wyzwali Cie od zboczeńców bo kręcisz 16 a mówisz ze 18 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...