Skocz do zawartości

[E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam


Bartek.P

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.02.2018 o 19:13, Michaś 523i napisał:

natomiast kiera to .......  może lepiej się nie wypowiem 

 

Michaś co masz na myśli pisząc o kierownicy? Jestem ciekaw każdej opinii tej dobrej i tej złej. Między innymi po to zakładałem temat aby  móc podążać w odpowiednim kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś jeśli dobrze cie zrozumiałem to podoba ci się kierownica cała czarna bez kolorowych nitek i nie perforowana? Ale nie ta z zdjęcia która świeci się jak psu jajca? :wink:

Mnie pasuje takie obszycie choć zdaję sobie sprawę że w e46 nigdy tak kierownice nie wychodziły.

zadając pytanie co jest nie tak z moja kierownicą miałem namyśli pomyłkę tapicera który pomylił kolejność nici. Podszedł bardzo profesjonalnie do sprawy, przeprosił za błąd i wykonał poprawne szycie.

DSC_2016.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michaś 523i napisał:

 

1- skóra perforowana - NIE

2 - Odcień Skóry 

3- Brak faktury na skórze w dole i górze kiery 

nici to kwestia indywidualna w e36 mam oem trójkolorowe i tak zostawiam

 

są też plusy 

1- kiera nie jest wygryziona  :)

1 - ok ale to kwestia gustu. 

2 - Kierownica na fotkach wydaje się grafitowa ale to przekłamanie na zdjęciu. Dodatkowo jest jeszcze świecąca. Tapicer twierdzi że każda nowa skóra przed dotarciem tak wygląda. Widziałem na własne oczu u tapicera jak ściągał skórę z nowej M5 i pod plastikami gdzie nie była dotykana także się świeciła.

3 - Skóra jest najwyższej jakości. To druga kierownica obszywana w firmie MAFF z Rumi pierwsza po trzech latach użytkowania wyglądała naprawdę dobrze .

 

Masz racje pogryziona kiera źle wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartek.P zmienił tytuł na [E46] Bartek.P 330Ci - Cabrio Schmiedmann+Eisenmann
22 godziny temu, Michaś 523i napisał:

oblukam na zlocie?

Jeśli mówisz o Choteowej to bardzo bym chciał wpaść ale nie wiem czy mi się uda.

19 godzin temu, SMYLO napisał:

rzecz gustu, ale ta dziurkowana skóra jest słaba, a po co ja obszywales? była naprawde spoko w oryginale

Niestety była już wytarta wiec zdecydowałem o obszyciu. Mam w e91 dziurkowaną skórę i trzymanie podczas jazdy jest wiele lepsze dlatego taka decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Urodził się pomysł żeby zmienić felgi i mam do was pytanie. Co muszę zrobić w aucie aby zmieścić felgi o rozmiarze 18" 8,5J ET 22 (przód), 10J ET 25 (tył) ???  

Jakie dobrać opony żeby nie obcierało?

Zawieszenie to standardowy m-pakiet + sprężyny eibach prokit. 

Z góry dziękuje za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartek.P zmienił tytuł na [E46] Bartek.P 330Ci - Cabrio INDYVIDUAL
  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Przy aucie wiele się nie działo. Ogólne przygotowania do ciepłego sezonu na który Cabrio nie mogło się doczekać a raczej jego właściciel ;)

Po zimie oryginalny akumulator nie domagał wiec zapadła decyzja aby staruszka wymienić na nowszy. Miał już 16 lat wiec zapracował na emeryturę. 
Wpadła Centra futura.

5e0d2be44d6b5c09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remontowałem łazienkę w domu i aż żal było nie skorzystać z okazji. Porządne auto musi mieć porządne miejsce postojowe ;)

19db263447264ed0.jpg

 

Pierwszy prezent na nowy garaż.

104efb7eec8c8c4f.jpg

 

7da3423a6a27a82b.jpg

 

Udało mi się także wybrać na Rozpoczęcie sezonu z Scsclub II runda Fmic,pl GP polski 1/4 mili. 

1790a91c0531c6ec.jpg

1394aa9f8ba006d1.jpg

573c8f9b831bebdd.jpg

 

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu nawet udało sie coś ugrać ;)

TOP 5 w kategorii aut współczesnych.

c8765a262fcb149b.jpg

fb3fbacf9bbfeb84.jpg

 

Po powrocie do domu gdy trzymałem pierwszą nagrodę za swój projekt z rozpierającej dumy czułem się wspaniale i nabrałem ochoty na dalszą pracę ...

97c4d28ce6e7bcf7.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2018 o 00:44, Richie_G napisał:

Gdzieś już widziałem taką podłogę w garażu :-P Co do auta to brakuje tutaj tylko dobrej rolki ;) 

Mój garaż nigdy nie będzie wyglądał tak jak kolegi Gemka to i tak musiałem zrobić taka podłogę. Zawsze o takiej marzyłem.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Witam panowie po dłuższej nieobecności. Auto jeździ i ma się dobrze, sezon powoli się kończy i smutek mnie ogarnie ze nie będzie można korzystać z jazdy moim bezdasznikiem.

Na sezon zimowy jest plan zęby zmienić koło, dlatego mam pytanie do znawców tematu.

W tej chwili jeżdżę na mpakiet  + spręzyna eibach pro-kit + 12mm dystans ( tył potrafi przytrzeć rant błotnika przy nierównościach na jezdni)

przód: 8x19 ET 37 opona 225/35

Tył : 9x19 ET 39 opona 235/35

A mam na oku koło 8,5x18 ET 10 i 9,5x18 ET 13

Pytanie czy koło zmiesci się bez problemowo czy też będę musiał coś pomodzić, jeśli tak to co zrobić żeby było ok?

Jakiej szerokości opony wybrać?

Z góry dziękuje za konstruktywne podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartek.P napisał:

A mam na oku koło 8,5x18 ET 10 i 9,5x18 ET 13

 

Z tak niskim ET felgi będą wystawać około 1.5cm poza obrys auta przy 1°, więc bez negatywów się nie obejdzie i opony 215/35 przód 225/35 tył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Richie_G napisał:

 

Z tak niskim ET felgi będą wystawać około 1.5cm poza obrys auta przy 1°, więc bez negatywów się nie obejdzie i opony 215/35 przód 225/35 tył.

 

Mały kąt jeszcze bym przeżył ale jeśli ma to być coś co będzie wyglądać jak by auto się rozkraczyło to odpada. 

Czy montaż gwintu pomógł by chociaż po części w schowaniu koła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartek.P zmienił tytuł na [E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...