Skocz do zawartości

[E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam


Bartek.P

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując weekend, do niedzielnego poranka był super mimo tego ze GF podobno został odwołany a syndykat nie istnieje. Fantastyczne auta, nowo poznani ludzie, długie rozmowy to mega dodatek do naszej pasji. Dziękuję wszystkim za DOBRE słowo na temat mojego Cabrio i za zbite piątki.

Smutne jest to że osoba która uważa że należy do kolektywu syndykaty nie miała cywilnej odwagi żeby się przyznać do chwili nieuwagi, bo tak należy nazwać tą całą sytuacje o której większość już pewnie słyszała. Dzięki temu ze ktoś nie miał jaj wszyscy syndykatowi hejterzy znowu będą mieli używanie . Dlatego mam nadzieję że mu na ręce wyrośnie ch** bo może wtedy będzie panował nad kierownicą!!!!

Dla zasady bo nie wierzę że sprawca się znajdzie, proszę o kontakt na PW jeśli ktoś był świadkiem lub wie kto był sprawcą. Dobra flaszka gwarantowana!!!

 

A tak to wygląda:

IMG_20200607_105028.jpg.abcbd74c90ee87ab2494f46a5da1b299.jpgIMG_20200607_105024.jpg.792a6585320e0de11647452f9baa0b09.jpgIMG_20200607_105005.jpg.4c5bb9fdbe3eba9f04e100e3358f7973.jpg

 

Na pewno nie jest to zrobione ręcznie gdyż w miejscu wgniecenia zostało sporo plastiku lub gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bartek.P napisał:

 

Smutne jest to że osoba która uważa że należy do kolektywu syndykaty nie miała cywilnej odwagi żeby się przyznać do chwili nieuwagi, bo tak należy nazwać tą całą sytuacje o której większość już pewnie słyszała. Dzięki temu ze ktoś nie miał jaj wszyscy syndykatowi hejterzy znowu będą mieli używanie . Dlatego mam nadzieję że mu na ręce wyrośnie ch** bo może wtedy będzie panował nad kierownicą!!!!

Dla zasady bo nie wierzę że sprawca się znajdzie, proszę o kontakt na PW jeśli ktoś był świadkiem lub wie kto był sprawcą. Dobra flaszka gwarantowana!!!

 

A tak to wygląda:

 

 

Właśnie to jest ch***we... nawet nie wiesz że może ze sprawca waliłeś drina i zbijałeś piątke a potem winnego nie ma... wiadomo to jest życie  i zdarzają sie wypadki... podejść przeprosić dogadać i na następnym zlocie juz się z tego śmiać... ale niestety ktoś zamiast jaj okazuję się że ma więlką różówą ci** ! 

Nic na następny  raz trzeba  ochrone  załatwić  albo ośrodek niech kamery założy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dyziux666x napisał:

Szkoda bardzo auta bo po nowym lakierze i teraz już trochę za późno ale trzebylo odrazu szukać auta które jest obdarte na tej samej wysokości bo nie wierzę że na drugim aucie nie zostało bez śladu 

Ja osobiście to od razu na środek z mikrofonem  i  byl cisnął xd albo wystawil kase na stół i pewno "koleszka" za kase  by go sprzedał ^^  chujowo  właśnie bo nowy lakier  i  takie coś tera to naprawde musi boleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jest na takiej wysokości, że germańskie auto to nie mogło być... Chyba, że zahaczył gt-clasem ;)

To musiało być wyższe auto, że konkretnie tam walnęło bez zniszczenia felgi... Chyba, że tylnym zderzakiem jakoś przywalił. A to nie Bartek stał koło Ciebie? Bo coś pisał żebyś mu miejsce zajął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że sprawcą się znajdzie. Wtedy publicznie za brak jaj ujawnić kto to. Wstydu ktoś nie ma, przecież tragedia się nie stała, trudno się mówi. Wystarczy zachować się jak człowiek i się dogadać.

Smutne to jest, u ryyyana na turasie na molo też ktoś sobie urządził stół do libacji... Przecież najprawdopodobniej to ludzie ze zlotu zrobili a nie obcy z zewnątrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dyziux666x napisał:

Szkoda bardzo auta bo po nowym lakierze i teraz już trochę za późno ale trzebylo odrazu szukać auta które jest obdarte na tej samej wysokości bo nie wierzę że na drugim aucie nie zostało bez śladu 

Ślad na drugim aucie został na 100%

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Ja osobiście to od razu na środek z mikrofonem  i  byl cisnął xd albo wystawil kase na stół i pewno "koleszka" za kase  by go sprzedał ^^  chujowo  właśnie bo nowy lakier  i  takie coś tera to naprawde musi boleć...

Gdy to zobaczyłem było przed 11 i na ośrodku zostało niewiele aut. 

42 minuty temu, lapka666 napisał:

Tylko, że to jest na takiej wysokości, że germańskie auto to nie mogło być... Chyba, że zahaczył gt-clasem ;)

To musiało być wyższe auto, że konkretnie tam walnęło bez zniszczenia felgi... Chyba, że tylnym zderzakiem jakoś przywalił. A to nie Bartek stał koło Ciebie? Bo coś pisał żebyś mu miejsce zajął ;)

Felga została także zarysowana. Auto musiało mieć plastiki na zderzakach i raczej nie było to małe zagłębione auto. Nawet jeśli nie był to nikt z forum tylko jakaś przyjezdna osoba która jakoś dostała się na ośrodek lub ktoś z obsługi hotelem jeżdżący quadem lub melexen( bo także takie pjazdy tam widziałem) zachował się słabo!!!

@BartoszzG kolomnie nie stał. Ale jak by stał to by się pewnie przyznał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odchodziliśmy z soboty na niedziele o 1 to tego nie było, rano o 8 szliśmy to już ludzie oglądali więc stało się to w tych godzinach. Jak ludzie oglądali to i my sie zainteresowaliśmy i ja myślę fakt mogę się mylić ale nie zrobiło to auto ze zlotu bo to była guma na tym błotniku i raczej przy cofaniu narożnikiem puknięte, gdyby auto to by bylo po całości zarysowane. Ja bym stawiał na meleksa tego co tam jezdził a one maja takie gumowe odboje właśnie. 

Przykra sprawa napewno, właściciel wkurzony bo to wydatek. 

Może sie znajdzie sprawca daj Boże jak bedzie miał jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Michaś 523i napisał:

połóż nowy lakier mi mówili .............. zostań w garażu ;-)

Wszystko się zgadza. 

Połóż nowy lakier wszyscy mówili .... 

Zostań w garażu mówiła żona a ja głupi nie posłuchałem:cry:

@witboy @BartekW1 jednego melexa oglądałem taki z skrzynią nie miał śladów, może mają dwa. Chciałem zobaczyć jeszcze quada ale nie mogłem go namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega ch***wa sprawa Bartek.. Widziałem już wczoraj w relacji na IG i miałem pisać do Ciebie ale w sumie pomyślałem że jak by mnie takie coś spotkało to raczej nie chciało by mi się o tym opowiadać innym. Monitoring nie obejmował tego miejsca? 

Sytuacja podobna jak u mnie ze zderzakiem. Ktoś jebnął, nie wiadomo kto i kiedy a robić niestety trzeba będzie za swoje. 

Takie uroki naszych aut, chuchasz dmuchasz a jak coś się stanie to człowieka szlag trafia. Zrobisz to i będzie git. 

Swoją droga to przydało by się na przyszłość po tym co Ryanowi się odjebało oraz Tobie, by teren jakoś objąć monitoringiem na kolejne imprezy. Nawet w takie dni dla zwiedzających niech jakaś ku*wa podejdzie i zarysuje auto złośliwie.. Temat na pewno nieco skomplikowany ale myślę że wszystko jest do ogarnięcia technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko obejrzalem to zdjecie na insta to sobie mysle ku*** cos tak wystaje i sie prosi...

Każdy z uczestników by rzucił po 3 dychy i mozna by bylo to zrobic. Tak sobie mysle ze to by byla akcja pierwszorazowa. Tu już nie o kasę chodzi (chociaz to pewnie boli jak diabli) ale o fakt ze na imprezie trzeba się martwić o auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qbak napisał:

jak tylko obejrzalem to zdjecie na insta to sobie mysle ku*** cos tak wystaje i sie prosi...

Każdy z uczestników by rzucił po 3 dychy i mozna by bylo to zrobic. Tak sobie mysle ze to by byla akcja pierwszorazowa. Tu już nie o kasę chodzi (chociaz to pewnie boli jak diabli) ale o fakt ze na imprezie trzeba się martwić o auto

Ja nie byłem  a też  mogę się dorzucić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartek.P zmienił tytuł na [E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...