Skocz do zawartości

[E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam


Bartek.P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Dawno nic nie wrzucałem bo sezon się skończył i auto zimuje w garażu. W miedzy czasie wyszło badanie techniczne które zostało zaliczony bez żadnych problemów .

DSC-2963.jpg

Zostały wymienione filtry i olej. Po tym wkładzie K&N powinno dojść sporo koni  ;)

DSC-0036.jpg

 

Przed świętami miałem czas aby odświeżyć ranty felg które nadal czekają na opony. Dwie już są a w tym tygodniu przyjdą kolejne dwie. Padł wybór na Nankang 225/35/18 i Hankook 215/35/18. 

DSC-0262.jpg

DSC-0242.jpg

 

W następnym tygodniu chciałbym założyć koła na auto i zobaczyć jak to siadzie.

Cały czas zastanawiam się jaki gwint wybrać. Gdyby nie ograniczał by mnie budżet to pewnie już byłby zamówiony ISC Racing .

A może ktoś z was zaproponuje jakąś tańszą alternatywę?

Nie moge sie doczekać założenia kół i końca zimy wiec zostaje mi tylko wte długie wieczory przytulanie się do gorących OSIEMNASTEK :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

DSC-0179.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami służbowy bus się przydaje :)

DSC-0375aa.jpg

Hankook Ventus V12 Evo 2  215/35/18 na 8,5"

DSC-0375e.jpg

Nankang Ultra Sport NS-2 225/35/15 na 9,5"

DSC-0375d.jpg

 

To nic że jest po za sezonem, to nic ze pogoda nie sprzyja, to nic że zawieszenia trzeba wymienić na gwint ale jak masz gotowe koła  w garaży to weź wytrzymaj i nie przymierz na aucie !

:)8):)

DSC-0377.jpg

DSC-0375z.jpg

DSC-0375y.jpg

DSC-0375w.jpg

DSC-0381.jpg

 

Teraz tylko zostało kupić gwint i to spasowć. 

 

PS:

Ponawiam pytanie. Czy ktoś może podpowie czy znajdę jakąś alternatywę do gwintu ISC ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SMYLO napisał:

widze ze sie dzieje, fajnie hmm sam wzor nie jest zły, chociaz ten dekiel psuje to koło, ale ja i tak jestem uparty ze do E46 tylko 19stka i tu sie nic nie poradzi cal za mało...

Masz racje 18" to nie 19" po ściągnięciu s225 to jedyny minus jaki zauważam. Musze to spasować i wtedy się zobaczymy .

 

5 godzin temu, lapka666 napisał:

Mi niestety to koło też nie robi. Ale poczekamy zobaczymy. Ten rajdowy dekiel wszystko psuje. Bardziej on pasuje do jakiegoś subaru.

 

lapka666 zastanawiałem się jeszcze nad jednym podobnym kołem ale właśnie ten dekiel i fakt że to 3tlg przekonało mnie do zakupu.  Spasujemy to i zobaczymy jak to będzie wyglądać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wg mnie to koło bardzo pasuje do tego samochodu, jestem przekonany że po posadzeniu auta będzie dobrze, jestem zwolennikiem 18stki na e46 ale myślę, że jeszcze można byłoby pokombinować z oponami ,żeby było więcej "mięsa"...pewnie większy rant na tył nie wejdzie ? bo jedyny minus jaki tu widzę to troszkę za wąsko z tyłu....tak czy owak bardzo jestem ciekawy finału operacji: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie zawsze to koło podobało i wg mnie fajnie siedzi na aucie :) nie każde bmw musi mieć sznycle czy bbs, sam u siebie mam w bmw koło typowo z porsche i żyje i też mi sie podoba :D rób swoje i powodzenia! wg mnie z gleba i spasowaniem naprawde bedzie ok!

co do gwintu zawsze można poszukać czegoś w używce, trafiają sie na olx kw albo ap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na to koło wiedziałem że nie wpisuje się w kanony " wszystkie takie same " ale zawsze lubialem to co niepowtarzalne dlatego zaryzykowalem i poszedłem swoją drogą.  Na syndykacie nie znalazłem takiego modelu dlatego zdawałem sobie sprawę że nie wszystkim może się podobać ten wzór.  Zobaczymy jak to sądzie po spasowaniu.  Nawet naj kontrowersyjniejsze koło czasem robi robotę udowodnił to np.  Bocian w swoim e46 zakładając RH zw3.

 

Mimo wszystko dziękuję za opinie dobre i te złe...  Dzięki nim człowiek może spojrzeć na swój projekt z innej perspektywy ;)

 

38 minut temu, asmo napisał:

co do gwintu zawsze można poszukać czegoś w używce, trafiają sie na olx kw albo ap :)

Zastanawiałem się nad ap ale podobno tył jest miękki dlatego szukam czegoś twardszego z regulacją twardości, będzie możliwość dopasowania pod siebie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goryl napisał:

pewnie większy rant na tył nie wejdzie ?

Pewnie by się znalazło taki co by większy rant tam zmieścił.  ja będę próbował spasowac to tak jak jest. 9,5" i  Et 13 nie daje wielkiego pola manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartek.P zmienił tytuł na [E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...