Skocz do zawartości

[E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam


Bartek.P

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz sobie w archiwum mój temat. Miałem 8,5x18 et11 i 10x18 et17, bez chorych kątów i moim zdaniem dobrze spasowane. Przy parametrach które podałeś przód będzie wystawać o 1mm więc prawie niezauważalnie a tył będzie schowany o 2,4mm w stosunku do tego co było u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszyscy piszą że zaczeli sezon na zbieranie gratów, wiec ja zabrałem żonę i wybraliśmy sie na krótki urlop. Całkiem przypadkowo obok malowniczego Sandomierza ponad 100 km dalej

znalazłem pierwszy fant w tym sezonie. Pierwsze w życiu 3 tlg kupione. Teraz trzeba jakoś upchać o w nadkola bo parametry za Tłuste :grin:

DSC-0156.jpg

 

PS: Wiem że Combi uwalone jak fartuch młynarza ale zrobiło ponad 900km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Obstawiam Keskin

Łapka to nie są Keskiny.

 

Nie są to także felgi któreś z 3 króli.  Jest to mało spotykana felga ale to chyba będzie zaleta ;) Parametry 8,5/18 et 10 i 9,5/9,5 et 13 ( w 18" tak rzadka że zastanawiam się czy to nie customy- może ktoś później rozwieje moje wątpliwości ) 

DSC-0171.jpg

Do jutra macie czas żeby odgadnąć co to za felga :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz ///3 napisał:

już widać ze to custom

Sprzedający twierdzi że to cała oryginalna felga.

Ja jednak w internecie nie znalazłem tego modelu w rozmiarze 18". 17"z tego modelu mają taki sam rotor ale ranty są płaskie, nie mają załamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bartnik3er napisał:

Wszystko pięknie tylko czemu nie 19"

Pozdro:-P

Miałem duży dylemat bo obecne 19"  naprawdę mi pasowały ale w końcu chciałem coś z rantem coś prawdziwego germańskiego. Felgi 19" 2/3tlg albo nie robią na mnie wrażenia albo są po za moimi możliwościami finansowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

to jest oryg 18 i ten rotor taki ma być w wrd ;)

Wiedziałem że rotor jest wrd tylko nie mogłem nigdzie znaleźć że mesh wychodziły w 18" dlatego zastanawiałem się czy rotor nie był zaadoptowany z 17" bo jest identyczny.  Lukasz ///3 Znalazłeś jakieś potwierdzenie w sieci że to oryginały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są kompletne nic nie brakuje ;)

W żadnym katalogu nie znalazłem rozmiaru 18" wrd mesh. Dlatego zastanawiam się czy ktoś nie skręcił sobie sam takiej wielkości wykorzystując rotor z 17". 

 

Jak by ktoś znalazł jakieś info o tej feldze proszę o info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Bartek.P zmienił tytuł na [E46] Bartek.P 330Ci - ZSZteam

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...