Skocz do zawartości

[E46] Brylant M3


Brylant

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Widzę potencjał jak w każdym M, ale wygląda na niedopieszczoną, szkoda że mało fot. Lista życzeń z błotnika i progów out, żółte klosze też. Co to za koło? To Volk? Fajnie jakby wpadło coś germańskiego :)

:-) masz racje... zawsze może być lepiej :-) Listy życzeń już nie ma. Lampy też oglądam, ale nie mogę znaleźć nic ładnego :-( Felga to też kwestia czasu. Niestety nie tylko auto mam na utrzymaniu :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brylant napisał:

:-) masz racje... zawsze może być lepiej :-) Listy życzeń już nie ma. Lampy też oglądam, ale nie mogę znaleźć nic ładnego :-( Felga to też kwestia czasu. Niestety nie tylko auto mam na utrzymaniu :-) 

Jak myślę większość z nas :)

Lampy możesz te ogarnąć, Grabol zrobi Ci z nich nówki jak ori lub ciemne, bixenon, co zechcesz.

Do GFa chcesz zmienić koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Jak myślę większość z nas :)

Lampy możesz te ogarnąć, Grabol zrobi Ci z nich nówki jak ori lub ciemne, bixenon, co zechcesz.

Do GFa chcesz zmienić koło?

A kto to ten Grabol? 

Koła nie wiem czy do GFa zdążę ogarnąć. No i na 100% nie zapadła jeszcze decyzja jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Biorę to wszystko co mówicie pod uwagę... i zamierzam się bliżej zagłębić w AirRide by być świadomym ewentualnych wad tego rozwiązania. Jeśli faktycznie okaże się że może negatywnie wpływać na sterowność, zachowanie auta w zakrętach itd to odpuszczę. Jeśli jednak mam odpuścić bo grupce ludzi się to nie podoba i wymieniać co dwa miesiące zderzaki, spoilery itd to coś tu by było nie tak.

Sprawa wiec jest narazie otwarta, ale obiecuje się tematowi bardzo blisko sie przyjrzę  :-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Brylant napisał:

No a jeśli chodzi o więcej fotek to nawet gdybym chciał wrzucić to wyskakuje mi komunikat że więcej nie mogę bo przekraczam jakiś tam limit :-( 

Wrzucaj fotki tutaj ------> https://postimages.org/

Po przesłaniu zdjęć kopiuj hot link dla for i wklejaj bezpośrednio w pisany post. W ten sposób możesz wrzucać nieograniczoną ilość zdjęć o dużej rozdzielczości, jedyny limit to 12MB na zdjęcie. Plusem tego hostingu jest też to że zdjęcia nie wygasną (o ile nie zmienią warunków) i można je łatwo organizować w folderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Brylant napisał:

:-) Biorę to wszystko co mówicie pod uwagę... i zamierzam się bliżej zagłębić w AirRide by być świadomym ewentualnych wad tego rozwiązania. Jeśli faktycznie okaże się że może negatywnie wpływać na sterowność, zachowanie auta w zakrętach itd to odpuszczę. Jeśli jednak mam odpuścić bo grupce ludzi się to nie podoba i wymieniać co dwa miesiące zderzaki, spoilery itd to coś tu by było nie tak.

Sprawa wiec jest narazie otwarta, ale obiecuje się tematowi bardzo blisko sie przyjrzę  :-)  

To po co ten temat na forum, chciałeś się autem pochwalić czy pożalić, że zderzak uszkodziłeś ?

Mało jest for internetowych czy tam innych śmiesznych facebookowych grup gdzie będą się jarać Twoim autem.

Chciałbym nisko jeździć żeby się koledzy podniecali ale boję się o zderzak, ja pier..dole kiedyś ten temat poleciałby szybciej w kosmos niż zdążyłbyś napisać "air ride mam w planach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wojtek-e30 napisał:

To po co ten temat na forum, chciałeś się autem pochwalić czy pożalić, że zderzak uszkodziłeś ?

Mało jest for internetowych czy tam innych śmiesznych facebookowych grup gdzie będą się jarać Twoim autem.

Chciałbym nisko jeździć żeby się koledzy podniecali ale boję się o zderzak, ja pier..dole kiedyś ten temat poleciałby szybciej w kosmos niż zdążyłbyś napisać "air ride mam w planach".

Widzę że masz chłopaku jakiś problem z agresją. Zajmij się tym bo musisz się strasznie męczyć. 

Po pierwsze to nie ja zaczynałem tą całą nagonkę na air tylko tu obecni przeciwnicy tego rozwiązania. Ja... tak jak tu jest przyjęte i o co mnie proszono opisałem swój pojazd oraz napisałem o planach na przyszłość.

Jesli wiec rozgniewała Cię ta dyskusja to piszesz pod zły adres bo nie ja ją rozpocząłem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. zadnego Aira do M3. czy kedykolwiek dowiadywales sie jak sie na tym jezdzi? jak na statku cie bedzie bujac. poza tym M3 musi za***rdalac ja bym sie nie odwazyl wsadzic powietrza.nie idz w tym stylu.dobre kolo i Gwint zalatwi sprawe idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fisiek napisał:

Nie no. zadnego Aira do M3. czy kedykolwiek dowiadywales sie jak sie na tym jezdzi? jak na statku cie bedzie bujac. poza tym M3 musi za***rdalac ja bym sie nie odwazyl wsadzic powietrza.nie idz w tym stylu.dobre kolo i Gwint zalatwi sprawe idealnie

Nie wszyscy kupują emkę by zapierdalać 8)

Jeżeli chce kolega zainwestować  w air grubą kase to niech pakuje :-D To ma się jemu podobać .

Forum się zmieniło nie jest takie sztywne jak kilka lat temu ,więc panie montuj i sie ciesz pod remizą :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, goryl napisał:

m-ka ma służyć do tego czego chce od niej właściciel .... jak będzie chciał to może mu stać w garażu i pięknie wyglądać :)

 

i pod tym stwierdzeniem podpisuję się wszystkimi czterema rękoma ..

 

a co do emki z tematu, to podejrzewam że nawet na air będzie mogła lepiej zapierdzielać, niż co niektóre super hiper mega spasy na customowych 3tlg ..

 

Brylant : wg mnie perfekcja emki to lekka gleba na gwincie + dobry monoblock, ale jak wiadomo każdy ma inny pomysł na //M .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stękacie jak stare baby, Hubert czy Kazana mają M3 w cabrio i jest szeroko są spasy i gleba . Polecieli z chłopakami w Alpy na pełnej piz...e ! prędkości były rgularnie po 2 paki i więcej, latali bokami po serpentynach i żyją , samochody tez całe, no może hamulce nie do końca ;)  Banan na gębie on stop, a wrażenia do końca życia. Jak ktoś lubi mieć w domu Megan Fox i walić konia to nikt mu nie zabrania ale trzeba mieć świadomość że prędzej czy póżniej ktoś sie dorwie do tej jego Megan i da jej w piz...e ! :) 

26991617_1431237670319736_22420463026286

26904446_1431237246986445_71090996307931

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...