Skocz do zawartości

[E30] BMW 350 V12 M-technic 1


LEONVANOS

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,jestem nowy i chciałbym przedstawic moje auto:seryjnie było e30 325 automat cabrio 86r.po mojej przeróbce jest to 350 V12 w manualu,konwers 5x120 BBS RT 9tył i 8 przód,szpera 2,79 kolor-czarny rubin z e90 cabrio INDYVIDAL,obecnie około 340 KM ale juz niedługo bedzie strojony na 400.moment 480Nm.Silnik przebudowany z e32.nagłosnienie alpine,a głosniki hertz. chetnie pokaze tylko nie moge poradzic sobie z zdjeciami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a osiagi-jak był nie wyregulowany w zeszłym roku-to dotrzymywałem kroku ze startu M5 e60 ale M5 jechalo na 400 koniach(chyba) a ostatni pomiar-telefonem :mrgreen: przyspieszenia wyszło 5.4 na spalonym sprzegle,podczas przełączania na 2 bieg-skrzynia goni silnik :cry: ale w pazdzierniku juz wjedzie mocne sprzegło,tak ze wyniki powinny sie poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły potwór, a tak niepozornie wygląda.

 

Pięknie się v12 prezentuje pod machą :twisted:

 

Co do stylistyki auta, to myślę, że 5x120 można trochę ciekawiej wykorzystać :?

 

Poza tym - trochę się rzucają te dwie słomki wydechowe z tyłu, ciekawe jak by to na dwururkach wyglądało.

 

Ogólnie wielkie uznanie za podejście do auta i do swapa.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik godny podziwu, ale z zewnątrz to troszkę porażka. Troszkę miałem inne wyobrażenie co do tego cabrio.

 

Po pierwsze lampy z tyłu out. Po drugie gleba. Po trzecie kierownica ni jak mi się podoba. No i felga koniecznie inna.

 

Myślę że jak troszkę ją porobisz z wyglądu to masz szanse zostania numerem jeden wśród E30 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Auto ładne, zadbane i ma swój styl choć nie w moim typie ale nie oto chodzi, bo ma się podobać właścicielowi. Styl kojarzy się z powolnym lansem (chrom, drewienko, ogólny lajtowy charakter) i nikomu do głowy nie przyjdzie widząc to autko na ulicy że ma do czynienia z masakratorem. Ciekaw jestem ile ludków do tej pory się zastanawia oco chodziło widząc jak to lata :lol:

Piękne połączenie niepozornego wyglądu z potworem pod maską 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon a skrzynia już od e31 czy nadal siedzi rzeżba z m30?

 

Ty,człowiek zajmujacy sie na codzień felgami mogłeś sie bardziej przyłożyć do polerki tych rantów :mrgreen:

 

Jak siedzi już u ciebie z przodu MT1 to ja chetnie porzycze na przymiarkę ta dokladke co masz na fotach,to jest bbs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...