Skocz do zawartości

[e36] Dany328i Clubsport


Dany328

Rekomendowane odpowiedzi

18 w e36 następny :) rh w e36 nastepny :) .  Dla mnie głównym atutem jest faktycznie wysokość podłogi od ziemi,  następnym jest możliwość dobrego spasowania nie robiąc pokraki z auta, chodzi o tylną oś. Tym się kierowałem wybierając koło do mojego projektu. A cała reszta argumentów co leży lepiej jaki lepszy spas to jak czytam to, to mam wrażenie jakby dzieci kłóciły się w piaskownicy kto ma lepszego resorka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2018 o 09:54, Dany328 napisał:

Male zmiany ;

Doczekalem sie w koncu Schnitzerow , customy 18 cali 9 i 10j z rantami 2.25 i 3.25. Opony jakie wybralem to 4x 215/40. Wpadl tez wydech ori od 2.8 z katami a na koniec pucha supersprint race, bedzie dobrze darlo ryja : pare zdjec 


5da9901adaa3.jpg

Piona.

4x 215/40?  Nie będzie to dobrze wyglądać moim zdaniem, tył wizualnie będzie niżej jeżeli chodzi o oponę i naciąg trochę komiczny 

zerknij sobie na tyrestretch.com jak to wyglada 

Odnośnie środka to fajnie to wyglada w tej kolorystyce ale proponuje podjechać do tapicera na poprawki bo będzie coraz gorzej jak zaczniesz intensywnie używać auta :/

reszta na plus mi się Kebab podoba :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon czekam na efekt na aucie, moze zmienie przod na 205/40 . Wnetrze pokaze tapicerowi jeszcze raz i niech mi powie czy jest 100 procent zadowolony z roboty. Jesli powie zebtak to ch** nie tapicer. Kazdy mi wytyka skore ze nie ponaciagana wiec cos w tym jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej , ja nie jestem zbyt wymagający , na dużo żeczy przymykam oko  , widziałem jak jest to obszyte odbierając , widziałem , że mogł lepiej , ale mówię , może być , uleży się możę itd , ale jak od wszystkich czytam ze słabo jest to tak też nie może być , postaram sie to ogarnąć choć nie wiem czy to wykonalne bo materiał już poszyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dany328 napisał:

Co do opon czekam na efekt na aucie, moze zmienie przod na 205/40 . Wnetrze pokaze tapicerowi jeszcze raz i niech mi powie czy jest 100 procent zadowolony z roboty. Jesli powie zebtak to ch** nie tapicer. Kazdy mi wytyka skore ze nie ponaciagana wiec cos w tym jest. 

Zmienisz te opony, bo będzie na jednych placek, na drugich balon jak będziesz miał odniesienie z profilu.

 

Na Twoim miejscu zwróciłbym parę i kupił parę wyliczoną. Dawid dobrze Ci mówi, wylicz wysokości normalnie i domów odpowiednie kapcie póki sezon Cie nie zastał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum pisałem o tym profilu ale stwierdziłeś, że wiesz co robisz i wiesz co się zakłada na jakie wielkości felg.

Podejrzewam, że pewnie pomyślałeś co to za gość wystąpił jak filip z konopi i ci będzie tłumaczył co trzeba założyć.

Widzisz, tutaj ludzie mówią to samo co ja. Rudy Hiszpan dobrze pisze, spróbuj wymienić dwie opony na inny rozmiar np 205/40/17.

Oczywiście tak jak przedmówcy piszą to vadery do poprawki, a tak ogólnie to fajna baza.

Duży plus, że rzadki okaz bo Clubsport. Lubię takie rzadkie wersje lub jakieś individuale. Na pewno będą wartość trzymać i ze spokojniejszą głową można w nich inwestować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema, mała aktualizacja !

Czarna dostała wydech z katalizatorami a na koniec wpadł nierdzewny Supersprint Race , mega teraz gada podoba mi się , nie brzęczy jak wcześniej bez kata , w środku cisza a na zewnątrz drze sie jak e36 powinno .

963b396c9352.jpg

Udało się założyc i popasować koła , 0 obcierek przy 9 i 10j , dekielki juz siedzą na felgach tylko zdjęcia nie mam , może przy kolejnym wyjezdzie coś cyknę .

 

6c6eb4ed35ad.jpg

e9872ea21943.jpg

7dd4c4e8d1c7.jpg
9f6315ccdd0c.jpge5522186903b.jpg
8b55b89d4589.jpg
5e372991c927.jpg


Z rzeczy które właśnie się robią , wpadnie czarna podsufitka i słupki , materiał z e60 , lekka struktura , mega czarny , stary sufit się poodklejał , lakierowanie rdzy przy dachu i rysy na błotniku , myślę , żę e36 bedzie gotowa na sezon  .

Piona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem czarną na majówce w Toruniu , to i wpadłem na hamownię i jestem z niej zadowolony , bardzo ładnie pokazała . Pierwszy wykres jest z hamowni rok temu i była hamowana przez byłego jeszcze właściciela na wydechu z 2 litrówki bez kata ,  zakończony Eisenmannem , ja włożyłem ori wydech z katami z 2.8 i supersprinta na koniec , wyszło jeszcze lepiej a BMW ładniej gada , w środku cicho a na zewnątrz głośniej niż na eisenmanie noo i nie ma metalicznego dzwieku z katami , wcześniej był.

f9cb7bfe279d.jpg
3de99ba0af94.jpg


Wiadomo , hamownia hamowni nie równa więc zobaczym jak pokaże na Syndykacie za miesiąc , piona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...