Skocz do zawartości

[e36] Dany328i Clubsport


Dany328

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Chciałem Wam przedstawić egzemplarz e36 na który chorowałem od kąd interesuje się e36 , nie myślałem, że jeszcze będzie okazja kupić oryginalnego Clubsporta e36 , w dodatku w takim stanie jak ten który za chwilę Wam zaprezentuje. Jest to jak wiadomo wersja limitowana i wyszło jej 500 sztuk na cały świat. To czym różni się od zwykłych e36 każdy kto interesuje się e36 wie , ale dla nie znających tematu chętnie napiszę , mianowicie ; 

- Schwert plus GT eckeny pod zderzak przedni 
- Listwy na drzwi M Clubsport 
- Listwy progowe M Clubsport 
- Spoiler z 3 światłem stopu , czyli GT Class u mnie sa dodatkowo Risery 
- Fabrycznie oczywiście w Pełnym M pakiecie w środku i na zewnątrz 
- Środek Clubsporta zdobią Carbony z BMW m3 GT , carbon na konsolę , listwa nad schowkiem oraz popielniczki. 
- Dodatkowo uciekano w nim z kilogramami , na razie z tego co zauważyłem mój nie miał wygłuszeń drzwi oraz miał plastikową belkę przednią. 
- krótsza maglownica 

Moja sztuka posiada dodatkowo; 

Wydech końcowy Eisenmann 
Rozpórki kielichów Staffa tył plus przód 
Gwint KW V1 

Samochód 4 lata u pierwszego właściciela w Polsce , który kupił je sam z Niemiec. 


Poniżej rozkodowany Vin , był oznaczany jako Individuals. 95 Atlanta Olymp.Ed. 

VIN: WBABF51080EP16373 
Type code: BF51 
Model: 320I (EUR) 
E-F-R series: E36 2 
Series: 3 
Type: COUPE 
Steering: LL 
Doors: 2 
Engine: M52 
Displacement: 2.00 
Power: 110 (149 hp) 
Drive: HECK 
Transmission: MECH 
Paint code: 303 - COSMOSSCHWARZ METALLIC 
Upholstery code: P7SW - LEDER STANDARD/S 
Prod.date: 1997-10-31 
S214 Automatic stability control (ASC+T) 
S243 Airbag for front passenger 
S246 Manually adjust. steering column 
S260 Side airbag for driver/passenger 
S305 Remote control for central locking 
S401 Lift-up-and-slide-back sunroof, electric 
S410 Window lifts, electric, front 
S423 Floor mats, velours 
S428 Warning triangle and first aid kit 
S441 Smoker package 
S465 Through-loading system 
S481 Sports seat 
S494 Seat heating driver/passenger 
S498 Headrests mechanically adjustable, rear 
S510 Headlight vertical aim control 
S520 Fog lights 
S534 Automatic air conditioning 
S548 Kilometre speedo 
S668 Radio BMW Reverse RDS 
S704 M Sports suspension 
S710 M sports steering wheel, multifunction 
S715 M Aerodynamics package 
S719 Sports Edition 
S768 Individuals. 95 Atlanta Olymp.Ed. 
S775 Headlining anthracite 
S785 White direction indicator lights 
S786 Measures, 17" wheels 
L801 National version Germany/Austria 
S818 Battery master switch 
S863 Dealer List Europe 
S879 Operating instructions German 

Jak widać z Vinu oryginalnie była to jednostka 2 litrowa , aktualnie pod maską znajduje się B28 , które ma przejechane 140 000 km. 

Clubsport do sprzedania był z Vaderami oraz na OZ mito , ja zabrałem go bez tego . Vadery włożyłem swoje w Vaniliowych Skórach. Felga jaka wpadnie to OZ Schnitzer rennsport 1 w 18 calach - custom 9 i 10 J.

Co do planów , dbać i utrzymać go w jak najlepszej kondycji, jak wiadomo auto nie jest nowe i czeka mnie przy nim troszkę prac , nazwijmy to bardziej kosmetycznyych i lakierniczych, ale do GF 2k18 damy radę !

Zdjęcia to miniaturki , po kliknięciu i otwarciu ich w nowej karcie , będą w dobrej dużej jakości.

f4aa345857d4.jpg

21d4c2b8e1f4.jpg

3d25aeb1dc30.jpg

d73153c9d7b0.jpg

8b5760940d31.jpg

d5220bd141c7.jpg

a3a9c3b47fb6.jpg

eebfcce1921b.jpg


                                                                                                    Czy uważasz  , że mój samochód powinien znależć się w galerii Polish Definition ?

                                                                                                                                                                    Pozdrawiam Damian !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, high-tech napisał:

Dobre to!

Lampy mi nie siedzą i rotory wkładane od zewnątrz, ale podejście słuszne i potencjał jest dobry!

pozdro

Te mito juz nie siedza na tym aucie. Kolo będzie takie jak w opisie samochodu.

 

9 minut temu, Piorun napisał:

Do PD jeszcze sporo pracy i detali do ogarnięcia, chociaż i tak auto trzyma poziom, mimo, że jest użytkowane chyba codziennie.

Kilka razy miałem okazje oglądać pod 4etapem na konstruktorskiej ;)

To widziałeś je jeszcze za kadencji bylego właściciela :) u mnie bedzie uzytkowane wyłącznie weekendowo i na imprezy związane z BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic osobiscie do mito nie mam , chcialem je zostawic na uacie ale ze schwertem wydaje mi sie ze minimum na 18 calach bez ultra gleby dopiero da sie normalnie poruszac. Dla przykladu teraz Clubsport stoi na zimowkach 16 z prorofilem 55 , przyjechal do mnie kolega tez fan marki ktory jezdzi na wozku, chcial zebym mu fure pokazal to ledwo sie udalo z garazu wyjechac, na schwercie zebralem z dwa kilo piachu :). Sprobujemy 18 cali z oponami 35 profil zobaczymy. Zawsze to wyzej niz 17 na 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te projekty , miazga . Jak dla mnie 18 w e36 miod malina , jak 19 w e46. A tu foto mojej na 19 tak jesli ktos by pytal jak e36 na 19 siedzi. :)

 

 

1591ff3c7a7d.jpg

 

 

0eff428f24f8.jpg[/

 

Co do kol to beda 9 i 10j i zastanawiam się nad oponami .

Tyl 225 35 czy 215 40 

Przod 215 40 czy 205 40 

Jak mowicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mit o tym że 17" jest idealne do kebaba powstał w czasach gdzie na Allegro wisiało 10 kompletów futur i sznycli 17"  w przedziale cenowym 3-4 tyś. po prostu był hajs to się kupowało co się chcialo, a i nawet Hartge za 5k to nie było nic dziwnego. Rozmiary 18" były wtedy badzo słabo dostępne zresztą  do dziś jest z nimi ogromny problem i raczej pojawia się coś raz na ruski rok.  Dziś 17" zaczynają sie od 6k ale raczej bliżej 8k cokolwiek sensownego jest, choć i tak każdy kisi i czeka żeby wystawić jak ostatnio jakiś pacjent RSy 17" za 21k. Ogólnie rynek robi sie martwy, ceny rosną ale to są pobożne życzenia właścicieli a nikt tego nie kupuje. TAk samo porobiło się z E30M3 , nie brakuje egzemplarzy po 400-500k ale co z tego jak nikt tego nie kupuje i wiszą miesiacami albo i dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mity to sobie wymyślają lamusy, kiedy im się znudzi ich największy argument - MI SIĘ PODOBA.

Jak się 3tlg wysypały, to się je kupowało od 1 do 2,5k a za 3k to już się kręciło nosem. Rynek zawsze pływał i raz się szukało rok ACS mając 10 kompletów futur, żeby w następnym roku mieć 5 kompletów ACS a tylko jeden futur, który zgarnął Patryczken :) A 18" w e36 nie wzięła się z rarytasowości tego rozmiaru, tylko z tego, że auto jest ciut wyżej, chyba, że większość tych co mieli 18" w e36 ściemniała mi z taką argumentacją :D

17" w e36 to nie mit, to idealne koło do kebsa przy srogim obniżeniu i na tym forum wg mnie najlepsze e36'stki stoją na 17", no nie tylko na tym forum :)

8869366548_fcd435ccbe_b.jpg

8868775545_2183971bc5_b.jpg8869369522_5126a7d441_b.jpg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisales przy mega glebie 17 cali tez dobrze siedzi tylko ze jazda takim autem predzej czy pozniej wykonczy umyslowo właściciela wiem to z autopsji :D ja ze schwertem na babk w 17 nie moglem celowac co nie znaczy ze mi ten rozmiar nie gra bo wszystkie wczesniejsze e36 mialem na 17 , mito brock b1 , motorsport .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, high-tech napisał:

Mity to sobie wymyślają lamusy, kiedy im się znudzi ich największy argument - MI SIĘ PODOBA.

Jak się 3tlg wysypały, to się je kupowało od 1 do 2,5k a za 3k to już się kręciło nosem. Rynek zawsze pływał i raz się szukało rok ACS mając 10 kompletów futur, żeby w następnym roku mieć 5 kompletów ACS a tylko jeden futur, który zgarnął Patryczken :) A 18" w e36 nie wzięła się z rarytasowości tego rozmiaru, tylko z tego, że auto jest ciut wyżej, chyba, że większość tych co mieli 18" w e36 ściemniała mi z taką argumentacją :D

17" w e36 to nie mit, to idealne koło do kebsa przy srogim obniżeniu i na tym forum wg mnie najlepsze e36'stki stoją na 17", no nie tylko na tym forum :)

8869366548_fcd435ccbe_b.jpg

8868775545_2183971bc5_b.jpg8869369522_5126a7d441_b.jpg

pozdro

Święte słowa 17" to idealne koło do e36, 18" jest na siłę, raz ze szerokości to max 9 i 10" bo inaczej pokemon, dwa dam sobie rękę uciąć ze gleba na 18" mimo spasu w nadkolach jest słabsza i progi są wyżej niż na dobrym spasowaniu 17" trzeba sie oszukiwać grubszymi dokładkami z przodu by nie piało zbyt mocno, dlatego też uważam ze prawdziwy german z "krwi i kości" tylko na 17" i najlepiej w szerokości 9,5 i 10,5 mamy kilka przykładów które nie jednokrotnie przytaczałem e36 brylant, e36 ryba, gamek, szofer. Dziękuję

 

ps. To wnętrze szył niezły partacz z fantazją, wygląda jak naciągnięte pokrowce a nie uszyta skóra... Porażka jak mógł ktoś takie coś odebrać chyba ze szycie kosztowało nie więcej jak 500zl plus skóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na 17" jest niżej ale też pokracznie, miałem wiele kompletów 17" 3TLG na kebabie i dopiero jak wsadziłem Future 18" czy skręcane RH PD to stwierdziłem że tj to. Na sznyclu było zbyt pokracznie u mnie gdzie ja nie wariowałem z szerokością i kątami, ale jak sobie przypomnę np GERMANA nakoksowane sznycle w coupe to bez kitu wolę  sylwetkę Lazara Angelova na lekkiej szprycy od  Big Majka czy Słodkiewicza nawet po zejściu z cyklu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Gamka jako jednego z nielicznych podoba mi się spasowanie na 17" ale takiego jak na tej czarnej coupe nie widziałem jak żyje na żywo na staticu z napisami na oponie, wszystkim się marzą takie spasy siedemnastek jak powyżej, a w rzeczywistości kończy się jak poniżej... dlatego wolę 18" 

Z2esCYa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...