Skocz do zawartości

[e39] 535i V8 by Raf


Raf

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie. 

Lakier jest do ogarnięcia i juz dawno termin jest dogadany. Jest napisane przymiarka :) brat kupił to auto pol roku temu gole i wesołe od razu Warszawy nie zbudowali !

jak Rychu napisał to 2 tlg i na ten sezon żadnej rzeźby nie bedzie z cięciem felgi i robienia 3 tlg. Zreszta brat sam sie wypowie. 

 

Dla mnie jest dobrze spasowanie zrobimy i bedzie bardzo fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Głodek napisał:

Zamiast pchać w dystanse ,zrób tego bąbla na błotniku 

Bąbla wkrótce nie będzie, auto czeka w kolejce do lakiernika tak jak jest napisane pare postów wyżej. Ale dzięki za radę :-D

17 godzin temu, beny130488 napisał:

Kolo mega tylko brakuje z tyłu szerokości bo z tą oponą bardziej pasuje do e36 niż do masywnej 5. Co do spasu to myślę że idealnie byłoby po 1 cm dystansu na koło i przód centa w dół i wtedy będzie miodzio. No i jeszcze dekielki klasyczne lub wsadz wlepki bmw albo ori oz.

 

Hmm szerokości brakuje to wiem ale szkoda mi ciąć tak dobrze utrzymanych felg na 3tlg. Co do opony na tyle to nie jest za szeroka ale tez chcem mieć naciąg żeby dobrze spasować dlatego taki rozmiar no i to jest tylko 10,5j

18 godzin temu, SMYLO napisał:

Futura w 19stce to 2tlg? a to logo to chyba jakis tuner Jaguara

Tak niestety 2tlg, tak dokładnie jak mówisz. 

18 godzin temu, Thepiekarz napisał:

No jak wszystko spasujesz to będzie git :) Tylko zmień środek tych deklów bo obecnie rażą w oczy. :)

Jak wszystko będzie poskładane/spasowane wtedy będę przymierzal ori dekle od brata i zobaczę co się mi będzie bardziej podobać bedzie, także nad tym narazie nie mysle. 

19 godzin temu, Richie_G napisał:

Bez przeróbki nie da rady bo to 2tlg.

 

Siadły pięknie :-P parę drobnych poprawek i będzie naprawdę dobrze!

Dokładnie, jak by były 3tlg to już na tył by leciało jakieś 4in blatu minimum.

Dokladnie jak będzie dobrze spasowane to będzie całkiem ładnie się prezentować :-D mam nadzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25/02/2018 o 09:00, koko2403 napisał:

No i jak tam te futury?? Upchane?

Niestety jeszcze nie , trudności małe z wolnym wyszły w UK:?.Montują się tarcze i klocki odnawiane tez są zaciski.Na dniach tez będzie tłumnik wchodził. Regulacja i przymiarka felg około 10marca dopiero jak będę w Pl i napewno odrazu foto jakieś wleci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Z racji że brat nie ma chwilowo czasu zeby tu coś wrzucić :) to ja zrobie update..

Wydech na miejscu, hamulce złożone, lakier odświeżony, koła spasowane na 99%, w sumie PRAWIE cały plan udało się zrobić, pomimo jego nieobecności w kraju :)

DSC0082.jpg

DSC0058.jpg

DSC0059.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dawno się tu nic nie działo....

Auto brata zimuje w PL, ale ma się dobrze, ze zmian w samochodzie to głównie mechanika i doprowadzanie do ideału od strony technicznej...

Wizualnie, wjechało wnętrze od M5 ! 

A tu parę zdjęć z weekendowego wietrzenia ;)

 

DSC_0007.JPG

DSC_0025.JPG

DSC_0026.JPG

DSC_0027.JPG

DSC_0036.JPG

DSC_0043.JPG

DSC_0048.JPG

DSC_0049.JPG

DSC_0055.JPG

DSC_0060.JPG

DSC_0061.JPG

DSC_0066.JPG

DSC_0067.JPG

DSC_0080.JPG

DSC_0086.JPG

DSC_0087.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód ogólnie siedzi dobrze, tutaj było strasznie nie równo i wizualnie się tak wydaje, jak auto stoi na idealnie równej nawierzchni to jest ok. Wiadomo przydało by się niżej zawsze, ale to też ma jeździć, i pokonywać droge PL - UK bez poprawek "na trasę" więc dla nas spasowanie jest ok pod użytek ;)

Na dniach jakaś sesja na dwa auta, to może cos podrzucę tu i u siebie w temacie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...