Skocz do zawartości

[E39] M5 by SzajBaa


SzajBaa

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lukasz_61 napisał:

Ten procesor dźwięku współpracuje z fabryczną jednostką? Czy jakieś triki trzeba? Seryjnie DSP nie było jak dobrze widzę? 

Potrzebujesz Intravee II które musi być podłączone pod złącze na zmieniarke.

Tak, nie było DSP w serii

Moja instalacja jest bardziej rozbudowana i zawiera więcej "puszek" takich jak: kontroler audio LOC, Intravee II, Intravee Break Out Box, Alpine KCA-420i, Ipod

Chcesz wiedzieć coś więcej to wal na priv'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sezon się zbliża wielkimi krokami więc prace idą pełną parą

Wylane lusterko wsteczne wymienione

IMG_4649.jpg

IMG_4651.jpg

IMG_4652.jpg

IMG_4653.jpg

Fotel kierowcy odswieżony

IMG_4634.jpg

IMG_4635.jpg

IMG_4640.jpg


IMG_4644.jpg

Wpadła dolna częsć deski w ori skórze

20180330_211803.jpg

20180330_211819.jpg

20180330_212016.jpg

20180330_212047.jpg

20180330_221531.jpg

20180330_233225.jpg

IMG_4669.jpg

Wydechy wróciły na swoje miejsce, miał być x pipe od supersprinta, zamówienie odwołane - termin dostawy nie dotrzymany. Będę szukał jakiegos customa w UK

IMG_4719.jpg

IMG_4722.jpg

IMG_4723.jpg

IMG_4724.jpg

IMG_4726.jpg

Miało być Mito w 19", a jest RH XD RAD w 18" - przód 8.5j (bęben 6.25, rant 2.25) , tył 10.5j (bęben 7.25, rant 3.25)

Na przód docelowo ma być 9j - szukam 2 rantów 2.75 na 40 otworów pod RH

Co do opon to jest teraz 235/40 przód i 255/35 tył

IMG_4753.jpg

IMG_4757.jpg

IMG_4760.jpg

IMG_4761.jpg

IMG_4766.jpg

IMG_4768.jpg

IMG_4773.jpg

IMG_4779.jpg

IMG_4785.jpg

IMG_4798.jpg

IMG_4799.jpg

IMG_4808.jpg

Z przodu jest teraz dystans 15mm, bez dystansu bęben ociera o gwint

Dźwięk którego mi brakowało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dober napisał:

Bardzo ładne M5, kolor rotorów mi tylko nie podchodzi, będziesz malował na jasny?

Dzięki, rotor pójdzie w ori srebrny lub wibro

2 godziny temu, dawid82 napisał:

Mody bardzo dobre,  jedynie rotor nie pasuje mi kolor co do szerokości tych felg to bym szedł w przód 9,5 tył 11 i będzie sztos 

Dzięki, felgi już kupiłem z rotorem w takim kolorze. Na pewno rotor wróci do ori koloru lub zlecę wibro. Właśnie bije się z myślami czy czasem na przód nie wrzucić rantów które są na tyle a na tył kupić 3.75. Wrzucę na tył dystans 10mm i zobaczę jak to siądzie nim zamówię jakieś ranty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SzajBaa napisał:

Dzięki, rotor pójdzie w ori srebrny lub wibro

Dzięki, felgi już kupiłem z rotorem w takim kolorze. Na pewno rotor wróci do ori koloru lub zlecę wibro. Właśnie bije się z myślami czy czasem na przód nie wrzucić rantów które są na tyle a na tył kupić 3.75. Wrzucę na tył dystans 10mm i zobaczę jak to siądzie nim zamówię jakieś ranty

Odkop mój temat z m5 i właśnie tak zrobiłem i był sztos na maska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dawid82 napisał:

Odkop mój temat z m5 i właśnie tak zrobiłem i był sztos na maska. 

Dawid widziałem jak to było u Ciebie i faktycznie był sztos :), na przód wleci napewno 9.5j, co do tyłu to wczoraj mierzyłem i wyszło mi że przy 11j koło będzie wystawać 2cm więc narazie tył odpuszczam bo mi psiarnia nie da żyć. Na ten sezon 9.5j przód i 10.5j tył po sezonie oddam koła do renowacji i może wpadnie 11j na tył

15 godzin temu, qbak napisał:

Dół deski w skórze obszywałeś czy znalazłeś ? Gdzie takie fanty się znajduje...

Dół deski jest w oem skórze, W RHD występowały tylko doły w skórze, w LHD był dół i góra dostępna w oem skórze. Rarytasy same do mnie nie przychodzą, kopię często gęsto w Ebay'u i jak cos jest to biorę. (na deske i alcantare polowałem od pół roku)

3 godziny temu, Germanista napisał:

Kolor mi nie podchodzi(ale luz.. To moim zdaniem). Ale auto jest jak najbardziej na tak. Pracuj nad nim dalej! :)

Wiadomo że srebrny to słaby kolor pod germana, mam jeszcze troche e39 pochowane po kątach - nie wykluczone że kiedys tutaj trafią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sztos! Szybko Ci to poszło, sufit, skóra i heble z kołem.. Pięknie. Rotor jw. inny kolor, bo nie dość że 18 to jeszcze pomniejszone grafitem.

 

Skoro koło bez dystansu trze, to proponuje dać 1 cal więcej parapetu minimum, a z bębna ująć pół cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyjazd po pół rocznej przerwie i jest banan na mordzie. Samochód prowadzi się idealnie, Heble przyklejają do przedniej szyby. Jest niedosyt szerokosci z przodu ale to się ogarnie niebawem. Rotor pojdzie w oryginalny kolor (mysle ze po sezonie), custom x pipe umowiony. Jakis tam plan na poprawienie dolotu i kto wie co jeszcze :)

IMG_4880.jpg

IMG_4884.jpg

IMG_4891.jpg

IMG_4904.jpg

IMG_4910.jpg

IMG_4918.jpg

IMG_4922.jpg

IMG_4945.jpg

IMG_4966.jpg

IMG_5021.jpg

IMG_5027.jpg

IMG_5030.jpg

IMG_5033.jpg

IMG_5036.jpg

IMG_5047.jpg

IMG_5069.jpg

IMG_5073.jpg

IMG_5080.jpg

IMG_5101.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Damn, piękna.

Wąsko trochę i te wloty w zderzaku nie w me gusta. Reszta kozak! Nawet chrom nerka ujdzie w tłoku ;)

Będzie 9.5j przód (czekam na ranty). Wloty chce wykorzystać niebawem na modyfikacje dolotu :D, w sumie to pomaluje je na czarny matt i nie bedą tak razić w oczy. Czarna nerka chyba nie siądzie na srebrnym więc jest chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08/04/2018 o 11:24, wojtek-e30 napisał:

Nerka pasuje srebrna jak najbardziej, wloty jak dasz czarne też będzie ok, jeszcze jakbyś dał rotory w srebro to jak dla mnie byłoby idealnie :)

Rotor jak najbardziej wróci do oryginalnego srebra ale chyba po sezonie dopiero jak oddam rolki do spa

18 godzin temu, broddi napisał:

Jest lux tylko jeszcze deska w skórze i góra boczków i bedzie komplet

Deska w skórze występowała tylko w LHD, nie było tego rarytasu dla kierownicy po prawej stronie (można obszyć ale wtedy musiałbym zrobić całosć żeby się to nie różniło)

Całe boczki w oem skórze jak najbardziej są dostępne ale tylko i wyłącznie wersja bez rolet. Jeżeli są rolety to nie ma skóry (można obszyć ale znowu musiałbym całe wnętrze zrobić żeby to się nie gryzło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zmiany rantów z 2.25 na 3.25. Pierwszy raz to robię więc mam kilka pytań do bardziej doswiadzczonych w tym temacie.

Przed rozkręceniem felg sprawdziłem sobie z jaką siła były skręcone i wyszło mi że 15Nm, czy to nie jest za mało ?

Z tego co wiem to 2/3tlg składa się na zwykłym silikonie, tak?

IMG_5425.jpg


IMG_5437.jpg


IMG_5438.jpg


IMG_5442.jpg

Jeden bęben wyglada jakby jakis sandał maczał w nim palce, 2 otwory są rozwiercone (rotor i rant wyglada normalnie)

IMG_5483.jpg


IMG_5484.jpg

A tutaj koło zastępcze, myslę że na męskiej oponie i odpowiednim spasie siadło by dobrze :)

IMG_5462.jpg


IMG_5466.jpg

 

IMG_5453.jpg

 

IMG_5468.jpg


IMG_5472.jpg

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...