Skocz do zawartości

[E85] Z4 3,0Si Felix_


Felix_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam Wam BMW E85 Z4 3,0Si 265KM 2006r w fabrycznym pakiecie Aeropakiet.

Przygodę z Zetką zacząłem w 2015r. gdy pojechałem po nią 2 stycznia na drugi koniec kraju :) Od tamtej pory jeździmy razem od wiosny do jesieni (o ile nie pada). Zimą jest garażowana pod przykryciem w ciepłym garażu. 

Podczas trzech lat użytkowania trochę się zmieniło:

- kompletny wydech z kwasu, z klapkami podciśnieniowymi zrobiony w Sporttig

- gwint AP

- kompletna renowacja foteli

- nagłośnienie Focal PS

- kilka kompletów felg i opon co widać na zdjęciach, BBS RS 744/745 18'', ESR SR02 18'' i obecnie BBS LM 19'' 8,5 i 9,5''.

- o wkładkach K&N czy innych pierdółkach i rozpórkach nie piszę :)

Fota zaraz po zakupie:

a0kydy.jpg

Zmiany...

o6b7g9.jpg

2n80y2a.jpg

20k3uyu.jpg

A taki jest stan na dzień dzisiejszy - fotki z dzisiaj:

2rz5tvc.jpg

2ms0ykw.jpg

34huuq8.jpg

Pozdrawiam Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta zetka widać że zadbana :) Kilka drobnych zmian i będzie igła. Myślałeś żeby dać rotory pod spód? Wypchnął byś tym koła bardziej na zewnątrz co dałoby lepszy spas ;)

Zawsze mi się podobały E85 profil i dupcie mają idealną, ale jak kilka modeli BMW za czasów Chrisa Bangla ma ciulowo zaprojektowane przednie światła.

Można to naprawić w bardzo łatwy sposób, przyciemniając ten satynowy wkład i zdejmując ringi ;)

Dawaj zdjęcia środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wygląda. Nawet ten spojler jakoś uchodzi w całokształcie. Linia E85 dla mnie jest strzałem w dychę i zakochałem się w niej, jak zobaczyłem pierwszy raz.

Na LM moim zdaniem wygląda najlepiej. Niżej to już bym nie schodził przy tych profilach opon i szerokościach, a auto widać i tak jest dość niskie, splitter też lekko dostał. Jedyny minus jaki widzę, to kolor postoju w lampach. Jest niebieski czy tak wyszło na zdjęciu?

Świetna fura, pozazdrościć :)

 

 

W tle widzę też Bartkowe 540i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Co do lamp i ich malowaniu w środku już raz w innym aucie kombinowałem z rozklejaniem itp i nie był to najlepszy pomysł. Parowały...

Na tej fotce tak wyszło dziwnie niebiesko bo włożone były markery H8 i zrobione na nich dzienne ale już z tego zrezygnowałem i wróciło standardowe oświetlenie.

W sprawie kombinacji z felgami to narazie nie mam zamiaru kombinować z wkładaniem rotorów pod spód - takie mi się podobają chociaż faktycznie z przodu jakby był rant większy to byłoby zajefajnie. Może kiedyś pomyślę nad tym :)

Jedno co mi się marzy to fotele z Z4M ale to temat nie do dostania... :(

W załączeniu foto markerów, kilka fotek środka i zimowisko ;)

A to film na zakończenie sezonu 2017 jeszcze na starych kołach: 

 

5e8s5w.jpg

ea5z52.jpg

vpewav.jpg

ra4swy.jpg

bijzo1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Felix_ napisał:

Co do lamp i ich malowaniu w środku już raz w innym aucie kombinowałem z rozklejaniem itp i nie był to najlepszy pomysł. Parowały...

U mnie nic nie paruje a wykonałem podobną przeróbkę u siebie w E46 po lifcie, auto zmieniło się niesamowicie :) A zawsze możesz to zlecić np. Auto Dream.

Jak chcesz szerszy przód to mam dwa rantobębny do LM 9.5" na sell ;)

Co do środka to szukaj foteli z wersji M Sport bo to ten sam fotel co w Z4M tylko nie ma wybitego ///M na zagłówku. W czerwieni by siadły dobrze do srebrnego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał się pobawić to coś tam jednak można znaleźć, z ciekawości zobaczyłem za tymi fotelami i znalazłem dobry komplet na projekt do obszycia i przeróbki za 3K PLN do negocjacji + przesyłka ---> https://www.ebay.co.uk/itm/2007-BMW-Z4-2-Door-Coupe-Cream-Leather-Interior-Seat-Door-Cards-852/352246770123?hash=item52038b29cb:g:GmoAAOSwySlaTecM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Cze!

Przyszła wiosna i czas wyciągnąć sprzęt z garażu.

Mody przez zimę:

- nowy zderzak Aero bez blachy (magnesy neodymowe od środka i blacha na żądanie :) )

- lepszy spas przodu i walka o tył - potrzeba ok 5mm dystansu.

Nowe foty z dzisiaj:

28mi99y.jpg

bzz7k.jpg

 

33voh2c.jpg

2z3qdk6.jpg

 

2wbt69s.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...