Skocz do zawartości

[E36] - Dzanka 318ti


Gabriel Rosa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest właśnie to BMW. BMW, które dostało szansę i zależnie od tego jak się potoczą jego losy to będziesz mógł oglądać tą galerię i narzekać bądź też nie ;) Przypominam, że wybrane osoby decydują czy i gdzie jaki temat będzie więc jak widać ktoś postawiony wyżej od Ciebie i mnie zdecydował, że warto dać szansę. Nie podoba Ci się to nie musisz tutaj zaglądać a swój ból zatrzymać dla siebie ;) Widzę, że w wielu tematach bezpodstawnie (w moich oczach) krytykujesz jaki to kto nie jest słaby ale swojego wozu to nie raczyłeś pokazać, więc jakaś hipokryzja tutaj a może strach, że się nie przyjmie ;) Kolega miał odwagę i przyjmuje jak każdy kompociarz ciosy w plecy bo nie wpasował się w teorię (moim zdaniem) ograniczonych ludzi co twierdzą, że czy to compact czy też inne nadwozie z R4 nic nie znaczą, że to nie BMW, że nie może być fajnym Youngtimerem. A już nieraz udowodniono, że jednak się da. @MAREK GERMAN, @Zkumeku i Piotrek od czerwonego e36 pokazali, że compact może coś znaczyć, też dostali kredyt zaudania. A to tylko przykłady z tego forum. Więc skończ już gadać głupoty jakie to jest bez sensu. Czas pokaże i to nie zależy od Ciebie.

To, że niektórzy nie wystawiają to ich sprawa, nie można ich do tego zmusić. Ale moim zdaniem nic fajnego nie ma w wrzuceniu gotowego projektu na forum bo co komu po tym? Moim zdaniem nic w tym fajnego. Sam swojego nie wrzuciłem bo jednak wiem, że bez ogarnięcia blacharki to się mija z celem a mimo to Zkumeku namawiał mnie by założyć ramki Syndykatu przed czym się broniłem no bo nie pasuje do forum. I wiesz co mi powiedział? "Niech to będzie kredyt zaufania. Niech to będzie motywacja do działania bo wiem, że wiesz jak to zrobić, kwestia czasu." I wykorzystując moją nieuwagę zrobił to. A wiesz czym jeżdżę? Kolorowym compactem po stłuczce jednak na obniżeniu i fajnej OEMowej rolce :) Auto, którego jest ta galeria to daily żony jednego z nas i dobrze wiemy, że mimo wszystko obniżenie sporo ogranicza codzienne funkcjonowanie a skoro można zrobić super zadbanego OEM+ to nic tylko się cieszyć, że kolejny egzemplarz nie trafi na żyletki lub tor. I to jest miejsce by takie perełki można było podziwiać a to, że jest na początku tej drogi... każdy kiedyś od czegoś zaczynał a zaczynać od takiej bazy to niejeden by chciał widząc zdjęcia "przed i po" na fanpage'u :) 

Ten temat to nie miejsce na bezsensowne sprzeczki czy zasługuje czy nie. Jeżeli masz zamiar dalej mi udowadniać swoje racje to zapraszam na PW bo tutaj nie ma sensu śmiecić :) Peace
Robert-Downey-Jr.-Throwing-Up-Peace-Sign

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą.

Wydaje mi się (ale może mi się tylko wydaje), że prawdziwe BMW są tylko na tym forum. A dla mnie prawdziwe znaczy nie skitrane, na oryginalnych gratach, dopasione na tym co fabryka miała, nie klejone z dziesięciu, wyrwane z łap osób nie znających tematu i przywrócone na łono żywych. Jeśli dalej te samochody ewoluują w kierunku germanów to super. Jeśli nie, to nadal pod skrzydłami Syndykatu są najlepsze, "czyste" pojazdy. A kompot kolegi to nie jest w końcu 1.6 na korbach i szarych welurach, choć ja osobiście też bym się nad takim autem pochylił.

Wydaje mi się, że tylko tutaj skupione jest grono osób, które wyrabiają drugi etat po nocach, w garażu.

A skoro tak jest, to chyba mogą pochwalić się owocami swojej pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...