Skocz do zawartości

[E36] Blitz - Cabrio 320i Avusblau


Blitz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, vmasher napisał:

Blitz wywal te pomaranczki.

 

Stwierdzone jednogłośne że psują one całoksztalt :-P

 

a tylko wg mnie - nie pasują do niczego tutaj, postarzają auto i "odciągają wzrok chociazby od kół"

 

 

.... x2   ... spróbuj chociaż , potrzymaj kilka dni ,zrób foty , ...przecież w każdej chwili możesz założyć z powrotem :) ..... zwłaszcza tylne lampy z pomarańczem są paskudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, emocje trochę opadły, mój pierwszy GF. Wrażenia niesamowite - początkowo byłem sceptycznie nastawiony ale było to totalnie niepotrzebne. Impreza mega, podobała się mnie i żonce.

Pewnie kilka osób wie, w drodze miałem dość ciężką sytuację z autem. Chłodnica na A4 za Wieliczką totalnie puściła, auto co 15metrów się grzało. Ani ja ani FUGA nie mieliśmy linki holowniczej. 18km do najbliższego zjazdu z autostrady.. Na szczęście udało się wyjść przejściem awaryjnym w ścianach dźwiękochłonnych. 20m w krzakach i pokrzywach po pas, potem 4km z buta po pobliskiej wsi. Szukanie osoby która odsprzeda linkę holowniczą... Po dwóch godzinach znalazła się osoba która zaoferowała pomoc. Zawiozła Nas do Inter-cars do Krakowa (czyli można powiedzieć, że autostop). Tam kupiłem chłodnicę, płyn. Cała misja trwała około 5 godzin. Potem holowanie na najbliższy MOP i wymiana chłodnicy w kiepskich warunkach. Na szczęście dojechałem i się opłacało !!! Jednak po tylu godzinach w upale, z nerwami poległem w piątek bardzo prędko.

Dzięki za atmosferę, ZA WYRÓŻNIENIE !!! Zmotywowało to niesamowicie do dalszej pracy. Poziom aut kosmiczny. Mam co robić :) Myślę, ze do zobaczenia w Osiecku.

Kilka pstryczków z imprezy (mam też inne auta, stopniowo będę wrzucał zdjęcia na FB).

7b360a2e520bb9f3med.jpg

e44dca76fea8bcc4med.jpg

0cf4f2ec90d9f4d1med.jpg

301e6f2cd4a86f18med.jpg

761670c3fe1bb18amed.jpg

d8f7660ebf97a3d5med.jpg

769405ea8a3dbc6dmed.jpg

9a48ed814ceef64bmed.jpg

d02d70a9e874b5c9med.jpg

 

POZDRO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...