Skocz do zawartości

[E36] Blitz - Cabrio 320i Avusblau


Blitz

Rekomendowane odpowiedzi

No jak je odebrałem luzem, to obawiałem się że będzie gorzej niż futura. Ale na aucie już założone to miażdżą. Jestem mega zadowolony. Spasuje to na aucie i zrobię konkretną sesję z całokształtem.

Na ten moment wygląda to tak :

40253d24c8adb820med.jpg

Tył zostaje jak jest, przód idzie w dół.

Z nowości wpadły nerki w chromie, lepiej siadły według mnie.

Tak jak szukałem Rennsport I w normalnej cenie jakieś 2 lata i nic, tak w dwa dni wpadły mi w ręce 2 komplety.

c371bcfdb82fea3bmed.jpg

8.5J et24 oraz 9.5j ET13. Pomyślę co z Nimi, jeśli ktoś byłby chętny je wziąć to rozważę sprzedaż.

I jeszcze kwestia renowacji którą przeprowadziła mi firma SRC Rim Design z Raciborza - nie wiem czy ktoś zrobi to w lepszej cenie, a jakość usługi bardzo dobra. Także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane. Zostaje je w ciepły dzień przemyć i nawoskować na grubo. Spasy zostają raczej takie jakie są, chcę móc jakkolwiek autem się poruszać (już teraz czasami Przypi***ole xbracem).

Przód pójdzie do spasowania, wnętrze do ogarnięcia. Kilka fot :

ceeb044e7bd019d3med.jpg

5f7dd234e7375090med.jpg

1502d3cc1b4b63admed.jpg

fcd4fed0da172896med.jpg

6fa1a479ee9481b1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goryl napisał:

nie wiem czy to kwestia zdjęć czy klosze lamp przednich są w słabej kondycji ?

Myślę, ze kwestia zdjęć, na zimę i tak muszę pościągać sporo rzeczy i poczyścić. Odprysków mają mało także kwestia doczyszczenia klosza itd. Póki co chcę się nacieszyć jazdą bo od pół roku zrobiłem 40km.

Czeka mnie trochę pracy, po korekcie wyszło trochę niedoskonałości na lakierze i kilka elementów które lakiernik zje**ł. Za mojej kadencji to popoprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się na wycieczkę 150km. Nigdzie nie przytarłem, da się jechać. Do GF zostało trochę pierdół, spasować nosek z maską, ogarnąć boczki drzwi, poczyścić lampy, zrobić jeszcze mały detailing. Czasu starczy.

3b0f7942a669b7cdmed.jpg

abac53f69144e352med.jpg

62c8e1f51e5bcf44med.jpg

6d7e9241ff09c83amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnie rzeczy w tym sezonie ogarnięte, lampy wyczyszczone, przód spasowany, dokładka zderzaka pomalowana. Wymienić musiałem także aku bo stary niestety padł. Wczoraj auto było na geometrii, z tyłu udało się uzyskac 2,5' negatywu więc wynik bardzo mnie zadowala, pokraki nie ma.

8edfdfe30ea73776med.jpg

ea6547bb520a9cb3med.jpg

W ten weekend 3er fest a za 3 tygodnie do zobaczenia na GF :-D piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...