Skocz do zawartości

[e36]qbak -- 328i coupe czarnula


qbak

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, witte36 napisał:

Jaką zmieniarkę cyfrową podłączyłeś do cd43? Wyświetla tytuły utworów? 

Dension Gateway LT BT 300

Wyświetla jeśli korzysztasz z odtwarzania z pendrive'a i dobrze skonfigurujesz. Ale że ja korzystam prawie wyłącznie z BT, wtedy jest napis AUX GW po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wpadła mi taka myśl do głowy - na razie nie wygląda sprawa z kebabem kolorowo, jak w połowie lutego zacznie się odbudowa to będzie dobrze... Jak już i tak idziemy na grubo to pomyślałem - może jednak avus ? Ludzie którzy widzieli prawdziwy zadbany cosmoschwarz mówią że łoi dupę ale co avus to avus. Kasy i tak z auta nie odzyskam i nie zależy mi na tym, ale sam nie wiem czy warto ruszać kolor z VINu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qbak napisał:

Wpadła mi taka myśl do głowy - na razie nie wygląda sprawa z kebabem kolorowo, jak w połowie lutego zacznie się odbudowa to będzie dobrze... Jak już i tak idziemy na grubo to pomyślałem - może jednak avus ? Ludzie którzy widzieli prawdziwy zadbany cosmoschwarz mówią że łoi dupę ale co avus to avus. Kasy i tak z auta nie odzyskam i nie zależy mi na tym, ale sam nie wiem czy warto ruszać kolor z VINu

Nie idź tą droga  i nie wymyslaj ze zmianą  koloru ... wiem co mówię haah tak się zaczyna może avus.. moze taki a moze jednak inny  a potem jestes w du***  bo, mazz za  malo aut hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DzikuCMS napisał:

Jak masz wykonany karbon na konsoli? Hydrografika? A kolor zostaw cosmos, tak będzie najlepiej 

Nie, to prawdziwy carbon. Chłopak z Warszawy robi, nie różni się niczym od OEM jeśli dobierzesz oryginalny splot - ja chciałem inny dlatego nie ma tej nici czerwonej jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nawet nagranie mojego gruza !
 

 

Cóż, zaczynam od podstaw - najpierw trzeba ogarnąć miejsce gdzie to będę robić ;) Dwa podnośniki, część brudna i czysta osobno na blacharkę. Elektryka położona, podłoga skuta, brama wyspawana, pomalowane, ocieplone, biuro i socjal prawie gotowe, milion innych rzeczy też zrobione. Przeprowadzka ze starego miejsca tak do dwóch tygodni, potem wykończyć blacharnię i kebs wjeżdża jako pierwszy. Mam cichą nadzieję że na chotową się wyrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qbak napisał:

Masz nawet nagranie mojego gruza !
 

 

Cóż, zaczynam od podstaw - najpierw trzeba ogarnąć miejsce gdzie to będę robić ;) Dwa podnośniki, część brudna i czysta osobno na blacharkę. Elektryka położona, podłoga skuta, brama wyspawana, pomalowane, ocieplone, biuro i socjal prawie gotowe, milion innych rzeczy też zrobione. Przeprowadzka ze starego miejsca tak do dwóch tygodni, potem wykończyć blacharnię i kebs wjeżdża jako pierwszy. Mam cichą nadzieję że na chotową się wyrobię ;)

No powiem ci że, pierwsze słysze aby ktos pod blacharke  swojego auta caly warsztat sobie otworzył :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, qbak napisał:
Godzinę temu, qbak napisał:

Masz nawet nagranie mojego gruza !
 

 

Cóż, zaczynam od podstaw - najpierw trzeba ogarnąć miejsce gdzie to będę robić ;) Dwa podnośniki, część brudna i czysta osobno na blacharkę. Elektryka położona, podłoga skuta, brama wyspawana, pomalowane, ocieplone, biuro i socjal prawie gotowe, milion innych rzeczy też zrobione. Przeprowadzka ze starego miejsca tak do dwóch tygodni, potem wykończyć blacharnię i kebs wjeżdża jako pierwszy. Mam cichą nadzieję że na chotową się wyrobię ;)

Haha Dobrze że Maciej ma takich kolegów. Będzie gdzie auto odstawić;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • ryyyan odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...