Skocz do zawartości

[e36]qbak -- 328i coupe czarnula


qbak

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy doszły, odpakowałem, klosze robią wrażenie ale... czuje się jakoś dziwnie. Auta nie ma 10 miesięcy, kupa wydatków i chyba przesadziłem wymieniając bardzo dobre lampy na idealne. Tyle że w jednej był klosz depo a teraz są juz pełne nowe ZKW. Ale chyba potrzebuje potwierdzenia ze nie jestem wariatem bo mam wrazenie ze przestrzeliłem

20210114_231823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie jestes wariatem. Nowe oczka w starym aucie to -10 do wieku. Teraz nawet po ciemku, stojac kolo swiecacych lamp nie bedziesz widzial zadnej dziurki od kamyczkow

Zadnej.

Ani jednej.

Dobrze zrobiles!

 

BTW. Wczoraj doszly do mnie uszczelki kloszy z ASO- polecam. 90zl za dwie sztuki. W sumie grosze jak na niektore czesci do e3przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 06:48, DamianTr napisał:

Adam nie jestes wariatem. Nowe oczka w starym aucie to -10 do wieku. Teraz nawet po ciemku, stojac kolo swiecacych lamp nie bedziesz widzial zadnej dziurki od kamyczkow

Zadnej.

Ani jednej.

Dobrze zrobiles!

 

BTW. Wczoraj doszly do mnie uszczelki kloszy z ASO- polecam. 90zl za dwie sztuki. W sumie grosze jak na niektore czesci do e3przyjaciela.

Te uszczelki nowe wystarczą aby te nasze lampy w e36 nie parowały przy myciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DamianTr napisał:

A co potrzeba jeszcze? Tam nie ma przeciesz skrzata z mikrofibra ktory przeciera non stop lampy.

Zalozenie jest takie, ze lampy sa czyste, maja drozne kanaliki, i zadne ucho nie jest polamane.

 

Ok. To powiedz to moim lampa i lampom moich znajomych xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DamianTr napisał:

A co potrzeba jeszcze? Tam nie ma przeciesz skrzata z mikrofibra ktory przeciera non stop lampy.

Zalozenie jest takie, ze lampy sa czyste, maja drozne kanaliki, i zadne ucho nie jest polamane.

 

Wilgoć zawsze znajdzie jakaś szczeline żeby wkur...ć zawsze w najmniej odpowiednim momencie i pokazać sie z drugiej strony szkła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

U mnie to samo jest , nigdy nie parowały teraz zaczęły , a na dodatek nowy z ASO kierunek też na drugi dzień parował heheheh

 

Pozdro

I najczęściej jak na złość w najmniej oczekiwanym momencie zaczyna parować (np jak chcesz zrobić zdjęcie życia:-D ) , znam ten ból :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeden dzień wystarczył żeby z euforii przejść do totalnego zjazdu. Auto dokładnie obejrzane, w tym roku nie wyjedzie. Wyszło dużo drobnicy. Albo zrobiłbym blachy i pił wódkę z maski w tym roku i zostawił średnią podłogę albo robimy raz i już do tematu nigdy nie wracamy.

A że właściwie jestem cichym wspólnikiem w warsztacie samochodowym to nie mogę tak zrobić i musi być robota na piko belo. Czyli silnik out, wszystko w cynę i robimy tak żeby na lustrach mogła stać.

Z ciężkim sercem to mówię ale dałem radę tyle czasu dam jeszcze trochę.

 

Screenshot_20210317-091553_One UI Home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% kebsów na syndykacie tak wygląda lub wyglądała to nie są duże rzeczy, nowe części czekają w garażu. Próg do spawania, pas po uderzeniu i tyle. Auto już jest, zainwestowany worek pieniędzy, wiedza i umiejętności są żeby to zrobić. 

Dobra buda 328i po vinie to będzie 30 tys a też coś tam wyjdzie. Teraz mnie dopadła poprawka po tej konserwacji zrobionej 2 lata temu - albo zostawiam i będzie byle jak albo robię dobrze.

Cały remont to tyle co części wyniosą i lakierowanie, roboty nie liczę bo robimy dla mnie.

A auto mi pozwoliło wytrzymać z pierdolniętą babą, podnosiło na duchu w czasie rozwodu i co, na żyletki je puszczę? 

O kasę się nie martwię, stać mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy srak pandemia hula, a ja w miedzyczasie skleje driftcara i pobawie się cabrio. Szkoda ale jak ma być robota na lata to o czym mówić.

 

Zresztą jak konserwację robilem kilka lat temu to bylem chyba jednym z niewielu którzy to w kebsie przeszli i sie co niektórzy pukali w głowę. Teraz konserwacja to stały punkt budowy germańca, a ja mam po prostu do poprawy starą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qbak napisał:

90% kebsów na syndykacie tak wygląda lub wyglądała to nie są duże rzeczy, nowe części czekają w garażu. Próg do spawania, pas po uderzeniu i tyle. Auto już jest, zainwestowany worek pieniędzy, wiedza i umiejętności są żeby to zrobić. 

Dobra buda 328i po vinie to będzie 30 tys a też coś tam wyjdzie. Teraz mnie dopadła poprawka po tej konserwacji zrobionej 2 lata temu - albo zostawiam i będzie byle jak albo robię dobrze.

Cały remont to tyle co części wyniosą i lakierowanie, roboty nie liczę bo robimy dla mnie.

A auto mi pozwoliło wytrzymać z pierdolniętą babą, podnosiło na duchu w czasie rozwodu i co, na żyletki je puszczę? 

O kasę się nie martwię, stać mnie

Dokładnie, jak mówisz,czasem hajs  się nie liczy, wiadom można iść na  latwiznę i szukać innej, ale  jak tak kazdy by robił to, za parę lat e36 będzie totalnym kąskiem bo, zostanie kilka sztuk, to tylko blacha  którą można wymienić i będzie dobrze ,a tez auto x czasu w twoich rękach i sentyment jest więc nie ma że boli...

Skoro były już z nią pewne kwiatki i teraz znowu takie coś, a dostęp masz  pelny do warsztatu i wgl, to rozebrać ją do zera , "piasek" po calosci aby nie bylo potwm innych ew  niespodzianek i potem calosć zrobic  i  nowy lakier? I masz 100% dobrą budę  zrobioną  na  kolejne 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jeszcze M3 było i miało jakaś wartość żeby to ratować, a tak? 328i które możesz znaleźć w dobrym stanie.. 30k jak Adaś mówi to za jakiegoś wypasa z vinu A tu wystarczy tylko buda, bo cała reszta ma. Więc można kupić zielone 328i bez mpaka i skladac od nowa. Ja podziwiam ta odbudowe i kibicuje ale sam czegoś takiego bym nie robil. Sentyment ? Do kazdego kolejnego samochosu bedzie mial sentyment, a po nim przyjdzie kolejne.. lepsze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ryyyan napisał:

Żeby to jeszcze M3 było i miało jakaś wartość żeby to ratować, a tak? 328i które możesz znaleźć w dobrym stanie.. 30k jak Adaś mówi to za jakiegoś wypasa z vinu A tu wystarczy tylko buda, bo cała reszta ma. Więc można kupić zielone 328i bez mpaka i skladac od nowa. Ja podziwiam ta odbudowe i kibicuje ale sam czegoś takiego bym nie robil. Sentyment ? Do kazdego kolejnego samochosu bedzie mial sentyment, a po nim przyjdzie kolejne.. lepsze.. 

Ta  niby sama  buda, ale   raz że, trafić samą bude w bdb stanie z 2.8 w vin  to nie będzie aż tak łatwe a jak już coś trafisz to nie będzie to koszt 5zl i a kupując nową budę i  tak będziesz musiał w nią  wsadzić trochę siana   bo, igły w stanie salonowej nie kupisz, zawsze będzie coś do zrobienia  i koniec konców jak wszystko policzysz to wyjdzie to samo albo i taniej ratowac to co jest...  

Zwróć też uwagę ze tu nie bylo by szukania ,zwykłej budy e36 tylko konkret vin aby 2.8 było wbite, wątpie że, takich stoi na pęczki , więc patrząc jeszcze  na czas  na poszukiwania to 3x szybciej zrobisz to co jest, tym bardziej mając warsztat do dyspozycji niż jak będziesz szukal,  i nie masz pewnosci kiedy i w  jakim stani się coś trafi, te auta mają juz prawie  30 lat więc naprawde nie jest latwo trafic cos fajnego, a jak juz cos jest to swoje  kosztuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • ryyyan odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...