Skocz do zawartości

[e36]qbak -- 328i coupe czarnula


qbak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.08.2020 o 21:50, qbak napisał:

117920014_1555808307914662_3130634327155126928_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=n2zvhrWdbKQAX_sqrVd&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&_nc_tp=7&oh=ae2259f0a09c916291e9ca569732ee38&oe=5F5FE51A

 

Działamy bo się w końcu KW wyleje od tego stania. Nie wiem jak ja pospinam budżety ale nie ma miękkiej gry

Znam ten ból ahhaha Przed wściśnięciem Zatwierdź  ostatnie retrospekcje  co bym mógł za to mieć i gdzie pojechać po czym .. klik... i z jednej strony  sięcieszysz a z drugiej łzy w oczach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pas tylny już u mnie, jutro ćwiary i powoli zaczynamy działać. Niestety wpadłem na pomysł budowy domu więc trzeba będzie zwolnić prace - nie dość że budowa to na podjeździe jeszcze jedno bmw ma stać... ;)

 

Kupiłem gimbala z myślą o ponagrywaniu trochę prac. Wszyscy się polskim porsche Mikiciuka podniecają a u mnie będzie taka sama akcja tylko z e3przyjacielem. Będziecie oglądać ? ;)

 

Z planów - alcantara na tylną półkę i zrobienie jej jak bóg przykazał (roleta oczywiście zostaje), światła przednie nowe + być może od razu xenony z projektorami FX-R czy coś takiego (czyli nie hamskie HIDy a pełna porządna instalacja) Zmiana opon na profil 40 (jest 45). Być może przez zimę pobawimy się trochę elementami zawieszenia i przygotujemy je jak u @gamek2. Prawdopodobnie wpadnie ten inny zderzak bo ten się popalił od instalacji zrobionych przez idiotów. Do tego świata na tył jakieś inne bo te wywalają błędy, oczywiście cały pakiet uszczelek który czeka na montaż + emblematy nowe. Myślę nad carbonowymi uchwytami rączek boczków - byłby ciekawy niespotykany akcent. Może jak będzie dużo wolnego czasu to dłubnie się wydech, jakaś przepustnica - zobaczymy.

No i oczywiście, mała rzecz o której nie wspomniałem - odbudowa blacharska po bożemu z cynowaniem i wszystkimi frykasami + nowy lakier dookoła auta jak u @Bartek.P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko skompletowane, czeka w kartonach a prace stoją bo blacharz kończy robotę z wcześniejszymi projektami i dopiero moja wjeżdża. Na otarcie łez kupiłem stelaże elektryczne do vaderów, ale tak to już się pogodziłem że malować furę będę w przyszłym roku przed sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qbak napisał:

Kwestia priorytetów. Ziemia, budowa domu, m3, jesscze pomoglem ojcu kampera kupic... ale juz planuje ze dom za dwa lata a na emke mam rok. Przez zimę czarną sukę złożę ;)

Ładnie :) to masz  na co wydawać kase ^^ ja  dzisiaj też odszedłem z wydatkami od projektu i w końcu kupiłem przedłużacz  do kuchni ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle razy mnie już to auto rozczarowało, ale nadal się nie nauczyłem i ciężko to znoszę. Stelaże okazały się przedliftowe... Już byłem pewny że na urodziny będą gotowe fotele, od miesiąca sobie ukladam jak zrobię przekładkę i taka akcja. Gorzej jak z rantami do meksykanskiej 6tki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, qbak napisał:

Tyle razy mnie już to auto rozczarowało, ale nadal się nie nauczyłem i ciężko to znoszę. Stelaże okazały się przedliftowe... Już byłem pewny że na urodziny będą gotowe fotele, od miesiąca sobie ukladam jak zrobię przekładkę i taka akcja. Gorzej jak z rantami do meksykanskiej 6tki :p

Co ci powiedziec.. życie ..  no pr***ebane  z tym wszystkim jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, qbak napisał:

Tyle razy mnie już to auto rozczarowało, ale nadal się nie nauczyłem i ciężko to znoszę. Stelaże okazały się przedliftowe... Już byłem pewny że na urodziny będą gotowe fotele, od miesiąca sobie ukladam jak zrobię przekładkę i taka akcja. Gorzej jak z rantami do meksykanskiej 6tki :p

stelaże elektryczne czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

stelaże elektryczne czy jak ?

Tak, stelaże elektryczne. Rozbierqlem vadery do ostatniej srubki dwa razy i bylem pewien ze zwrocilem uwage na to ze mają byv polifty ale sprzedający twierdzi ze zaznaczal ze to przedlift. Tak to jest jak sie podjaranym na 3er kupuje czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qbak napisał:

Tak, stelaże elektryczne. Rozbierqlem vadery do ostatniej srubki dwa razy i bylem pewien ze zwrocilem uwage na to ze mają byv polifty ale sprzedający twierdzi ze zaznaczal ze to przedlift. Tak to jest jak sie podjaranym na 3er kupuje czesci

jak będziesz się chciał pozbyć daj znać ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • ryyyan zablokował ten temat
  • ryyyan odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...