Skocz do zawartości

[E46] Michal - 318ci


fidowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mam na imie Michal, mam 19 lat i mieszkam w Londynie od 2006. Moj pisany Polski jest naprawde do du**, tagrze teraz przeprasam za blendy. Wiem ze polacy naprawde umiom budowac BMW, tagrze chce wam pokazac moje E46 I dostac wasze opinie. 

Auto kupilem w Marcu 31 jak mialo przejechane 97,500mil (157,000km) I teraz prawie skonczylem budowe przed zimom. Auto teraz ma 106,000mil (170,500km) i jezdi nawet ok! Model pre-facelift z 2003 roku w koloze Topaz niebieski. 

Silnik jest normalny N42, tagrze tylo pije i sika olej! na 1litr przejade okolo 450mil (720km.) Silnik jest po prostu naturalnie slaby i nie trzyma oleju ale mi to nie przeskadza, i na autostradzie jezdi fajnie!

Jak kupilem auto ono bylo kompletnie standardowe.

33434834550_e2dd391105_c.jpg

33663340602_3fd260755c_c.jpg

 

Moje modifikacje:

- Gwint FK AK, na maxa na podlodze 

- Tylne lampy pomaranczowe 

- Wykasowalem numer rejestracijny 

- All-fit dodek do zdezaka przodniego 

- Sam zbudowalem boczny plastik

- Przodnie DRL

- Kola BBS RX261, opony 215/35/r18

- Ful maszynowe wypolerowanie 

 

I auto dzisiaj tak wyglada!

 

37559880280_299e22eb7a_c.jpg

23965245448_ed0bc45d99_c.jpg

37763973801_d701456c4a_c.jpg

 

Dzieki za czytanie I ponownie przepraszam za moj slaby polski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to co czytam :o

15 godzin temu, fidowicz napisał:

Silnik jest normalny N42, tagrze tylo pije i sika olej! na 1litr przejade okolo 450mil (720km.) Silnik jest po prostu naturalnie slaby i nie trzyma oleju ale mi to nie przeskadza, i na autostradzie jezdi fajnie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę sporo tego oleju wpieprza... warto by coś z tym sprawdzić. Silnik zawsze będzie jadł olej... ale nie w takich kosmicznych ilościach, a bardziej w mikro. 

Orto jestem w stanie w połowie wybaczyć - mieszkanie na wyspach (i może z pisania trochę pochodzenie... śląskie?).

Z wyglądu jest schludnie. Ciekaw jestem jakiś planów, rozwoju sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę misz masz z tymi kierunkami i lampami z tyłu, fajnie że wygląd stylistyka... i do tego przywiązujerz uwagę, ale chwalnie się co do ilości ubywania oleju i nic z tym nie zrobieniem a wręcz mówieniem że ten silnik tak ma, jest słabe w chu? 

Co do wyglądu, prezentuję się ciekawie i schludnie tylko ogarnij kierunki i tylne lampy, żeby to miało rece i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/31/2017 o 16:05, Thepiekarz napisał:

Nie wierze w to co czytam :o

 

 

Dnia 11/1/2017 o 10:06, Zikejn napisał:

Ogólnie wszystko w fajną stronę idzie ;) Co do silnika i jego apetytu na olej jest to bardzo dobry powód żeby zrobić swapa :) 

 

Dnia 11/1/2017 o 09:53, Zkumeku napisał:

Troszkę sporo tego oleju wpieprza... warto by coś z tym sprawdzić. Silnik zawsze będzie jadł olej... ale nie w takich kosmicznych ilościach, a bardziej w mikro. 

Orto jestem w stanie w połowie wybaczyć - mieszkanie na wyspach (i może z pisania trochę pochodzenie... śląskie?).

Z wyglądu jest schludnie. Ciekaw jestem jakiś planów, rozwoju sytuacji. 

 

Sprawa z silnikiem jest prosta. Silnik ma tylko 143 konie i z fabryki jest poprostu slaby, ma 2.0l ale tylko 4 cylindry. Ten silnik tesz jest znany za ciekniencie olej, i kazdy ktury byl na spredasz ciekl. Oczywiscie moj przebieg jest tesz wiekszy, I auto spedzilo 15 lat w Londynie, tagrze ten silnik siedzial w korkach wiekszosc sfojego zycia. 

Ja wiem gdzie mi cieknie, i bende wymienial tom czensc - ten silnik tesz spala olej ale naprawa jest naprawde nie ekonomiczna. Swap na 6 cylindrowy jest w planach. Czekam zebym mial 20 lat bo ftedy moje ubespieczenie bedzie tansze i mi moze zaufajom miec mocniejszy silnik ;) (moje ubespieczenie teraz jest 1.5x ceny auta.)

Plany na zime:

- Alpina zdezak (jusz mam tylko musi byc na malowany)

- M sport boczne spodnice (?)

- Nowe split felgi, moze BBS RF albo cos takiego. Muszom byc agresywne. 

- Znizyc o 3-5mm

- Przodne pomaranczowe kierunkowskazy

- Amerykanska tylna rejestracia   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...