Skocz do zawartości

[e36] Buciek - 328 Cabrio 303-COSMOSSCHWARZ


Buciek

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pozazdrościć,  jak tak ogladam to z moim projektem jestem jeszcze w lesie więc za szybko sie nie ujawnie na forum. Ale kibicuje Ci ten projekt jest mega! Jak dla mnie to naciagi opon za duże i ja bym osobiście został przy radiu cd43, ale jak kto woli;) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

No właśnie o to chodzi że dla zwykłego lajka będzie to takie samo E36 a dla konesera już nie i On zobaczy różnice, dobra robota lubię takie podejście do tematu, tylko tak patrzę na tył i nie za szeroko jest?nie obciera?

 

Pozdro

Marek nic nie obciera. Nawet rant jest zachowany bez rolowania. Ale zobaczymy jak to bedzie dalej bo może trochę na dół pójdzie. Będę pod koniec lutego w pl to będę myslal co dalej .Ale wiem jedno czasu mało zostało :)

 

50 minut temu, KUJON napisał:

Niby od tylu lat wszystkie takie same, a co sezon chłopaki pokazują że poprzeczkę można dalej podnosić przy zachowaniu trendów Syndykatu. Tylko brać przykład :)

Kujon coś tam się dzieje mam jeszcze trochę zdj . Na tym nie koniec .Ale będę dawkowal. Nie wszystko na raz . Jedno jest pewne mało czasu zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SzajBaa napisał:

Grube zbiory, już teraz jest tłusto, a co to będzie jak wszystko wpadnie na swoje miejsce. gdzie Ty takie szelki znalazłeś ?

Kupiłem na ebay 

Szukałem długo Ale się trafiły one czekały już z 1.5 na montaż 

12 godzin temu, hubi napisał:

Buciek na bogato :)

Czy ja wiem czy na bogato :)

 

10 godzin temu, high-tech napisał:

Mega auto i fanty, ale IMO niesmaczne to koło z tyłu wyszło. Skoro nie obciera, to tylko utwierdza mnie w tym, że powinieneś zarolowac wewnętrzny rant i dac 245, żeby naciąg był GS a nie JDM.

pozdro

Jak ustawie kąty i ja opuszczę tak jak ma być wtedy zobaczymy co dalej ....

Nawet podeślę Ci foto 

Ps.25 będę:p

10 godzin temu, Blitz napisał:

No faktycznie tylny naciąg wygląda mega hardcorowo. Może tylko tak na zdjęciach. Grubo lecisz z tematem ale tak trzeba bo czasu coraz mniej...

Czasu nawet bardzo mało .... Ale może się uda ...Jak nie to będę.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cholera chyba sie starzeje i mnie zlinczujecie zaraz bo tak jak kolo jest super to dla mnie jakby nie pasowalo do budy.

Dla mnie o pol cala za duzo i z tylu i z przodu jak widze jak to wystaje...ale to tylko moje zdanie

Ile ten tyl wystaje poza bude 2-3 cm? :P ciezko ocenic po tych zdjeciach

Ogolnie calosc robi wow , gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć cabrio gamka i widać jak można idealnie spasować takie koła, wierzę ze tu będzie tak samo ! Jedynie przód bym dobił bębnem na 9,5" by ładniej opona sie schowała w nadkole mimo to czekają cie srogie kąty po 5-7 stopni plus rolowanie tyłu bez tego wygląda to dziwnie jak o 0,5" za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rafael napisał:

Cholera chyba sie starzeje i mnie zlinczujecie zaraz bo tak jak kolo jest super to dla mnie jakby nie pasowalo do budy.

Dla mnie o pol cala za duzo i z tylu i z przodu jak widze jak to wystaje...ale to tylko moje zdanie

Ile ten tyl wystaje poza bude 2-3 cm? :P ciezko ocenic po tych zdjeciach

Ogolnie calosc robi wow , gratki

No to rzeczywiście się starzejesz .

Jak hartge nie pasuje do budy e36 to coś się złego z Tobą dzieję niedobrego 

Przyjdzie mocowanie amora to będą i spasy 

8 godzin temu, Głodek napisał:

Dokładnie jak wyżej ,za szeroko nie wygląda to fajnie ,chyba na siłę to z

9 godzin temu, --=CZARNY=-- napisał:

Szerokości i osadzenie pewnie coś jak u gamka w cabrio tu teraz kwestia spasowania tego na camberach plus lekkie rolowanie nadkoli bo na chwilę obecną wygląda to słabo.

 

Identyczne parametry jak u gamka 

Nic tu nie jest robione na siłę 

Robię pod siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...