Skocz do zawartości

[e39] 535iM "Ruda" by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

Auto kozak ale wyobraźnię to Ty masz... Bez spiny ale taki chajs to możesz spróbować krzyczeć w de a nie tu. Szkoda kasy na ogłoszenia a zarazem nerwów z komentarzami. Jak Ty krzyczysz 50tys to ile mógłby krzyczeć karramba albo americono... Aż strach pomyśleć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Auto kozak ale wyobraźnię to Ty masz... Bez spiny ale taki chajs to możesz spróbować krzyczeć w de a nie tu. Szkoda kasy na ogłoszenia a zarazem nerwów z komentarzami. Jak Ty krzyczysz 50tys to ile mógłby krzyczeć karramba albo americono... Aż strach pomyśleć... 

Po pierwsze, nie krzyczę 50 tys. Po drugie obaj mogą żądać podobne pieniądze. Dyskusja czy auto jest tyle warte czy nie jest bez sensu jeśli go na oczy nie widziałeś. U mnie liczy się vin u nich modyfikacje. Trochę dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że krzyczeć możesz ile chcesz a rynek i tak zweryfikuje wszystko i sprowadzi Cię na ziemię. Auto jest kot, silnik, skrzynia, kolor lakieru i wnętrza. Wszystko. Ale realnie to 30tys jest warta. Fanatyk może da 35tys max. Więcej nie pisze bo to nie moja sprawa. I tak jak mówiłem. Bez spiny. 

PS

Nie krzyczysz 50tys. Krzyczysz 49999 haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spokojnie :)

Trochę faktycznie poniosło Cie z ceną według mojej opinii również, aczkolwiek jak ja to mówie "każde auto ma swojego klienta, kwestia czasu" i tutaj ten czas nie będzie mały, ale może akurat... 

Poza manualem, i faktycznie widac dobrym stanem nie widze tu żadnego rarytasu, a jak już tak czepiasz się VINu to NAVI też u Ciebie po VINie nie wychodzi... 

Ale tak czy inaczej, nie mój cyrk, więc szczerze powodzenia i oby się sprzedała jak najdrożej :)

P.S Taka rada, jak już dajesz wóz za prawie 50k to chociaż zdjęć do OtoMoto dorzuć, bo z tą ilością szału nie zrobisz... Jak ktoś ma dać tyle kasy, to chociaż w ogłoszeniu pokaż że jest za co !! Nie każdy ma o Ciebie 100km żeby zrobić sobie wypad na oględziny... tym bardziej że tyle gruzu na rynku..

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kawul napisał:

Chłopaki spokojnie :)

Trochę faktycznie poniosło Cie z ceną według mojej opinii również, aczkolwiek jak ja to mówie "każde auto ma swojego klienta, kwestia czasu" i tutaj ten czas nie będzie mały, ale może akurat... 

Poza manualem, i faktycznie widac dobrym stanem nie widze tu żadnego rarytasu, a jak już tak czepiasz się VINu to NAVI też u Ciebie po VINie nie wychodzi... 

Ale tak czy inaczej, nie mój cyrk, więc szczerze powodzenia i oby się sprzedała jak najdrożej :)

P.S Taka rada, jak już dajesz wóz za prawie 50k to chociaż zdjęć do OtoMoto dorzuć, bo z tą ilością szału nie zrobisz... Jak ktoś ma dać tyle kasy, to chociaż w ogłoszeniu pokaż że jest za co !! Nie każdy ma o Ciebie 100km żeby zrobić sobie wypad na oględziny... tym bardziej że tyle gruzu na rynku..

Pozdro 

Jest filmik więc zdj nie dawałem dużo. Skoro tyle gruzu to tym bardziej się zainteresują. Navi fakt, nie jest po vinie Ale ori radio potencjalny kupiec dostanie więc nie widzę problemu. Nie polemizujmy już czy klient się znajdzie czy nie. Czy auto jest tego warte czy nie. Na ta kwotę wycenilem samochód i tej kwoty będę się trzymał. Czy  sprzeda się jutro za miesiąc czy za 4 lata jest mi to obojętne, jeść nie woła. Tyle w temacie. Bez spiny jak to napisał wcześniej kolega . Znam ten samochód i wiem ile w de trzeba zapłacić za dobre e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Americano napisał:

Mnie nie obchodzi za ile tam sprzedajesz ten samochod Ale po co zakladac temat na forum skoro auto idzie do sprzedania ? Praktycznie nic w nim nie zrobiles ani nie starales sie isc w GS to po co wogole zakladac temat. Nie czaje.

Pozdro

A topserii nie ma na forum ? Założeniem tego auta nie był GS A top seria która spełniłem i dokladnie to opisałem. Moderator jeśli ma ochotę może usunąć temat. Nie ma najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Thepiekarz napisał:

Cena jak dla mnie za wysoka o jakieś 10k ale ja to zapytam o coś innego co z E36 kiedy temat wpadnie bo z tego co pisałeś to coś działałeś?

Nie dajesz za wygraną Piekarz:). Byłeś na 3erfest Kozienice w tym roku ? Może widziałeś mojego touringa w Britishu. Temat jest na forum 3er jeśli już tak bardzo chcesz o aucie poczytać :) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661867#661867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryyyan napisał:

Nie dajesz za wygraną Piekarz. Byłeś na 3erfest Kozienice w tym roku ? Może widziałeś mojego touringa w Britishu. Temat jest na forum 3er jeśli już tak bardzo chcesz o aucie poczytać :)

Niestety nie udało mi się wpaść do Kozienic w tym roku:sad: I dzięki za info właśnie wbiłem na 3er, zaraz sobie obczaję co tam ulepiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...