Skocz do zawartości

[E92] Dawid-320d


dawido

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak rolowałem daje radę. Ranciki są bardzo liche tylko trzeba tą gumę wygrzebać bo cały rant tym zalany i to jest najbardziej ciężki temat. Szykuje betkę prężnie jeszcze kilka rzeczy zostało i na koniec pykne delikatna korektę lakieru i się pochwale jak to wyszło ;)  Zdjecia ogarnę w wolnej chwili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kocur ! :) Bardzo fajnie sie prezentuje, koło siedzi w niej perfekcyjnie ! 

Ale że z Rychem mamy podobny gust, to powtórze jego słowa, dla mnie szyby na minus (bo wnętrze masz za***iste, i aż grzech to chować :) ) no i te stożki ..... :)

Ale nie przejmuj się, też popełniałem takie małe błędy :D Szybko jednak zszedłem na ziemie :)

Z Tobą będzie podobnie, kwestia czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału dążę do celu są błędy ale pomału i będzie wszystko jak trzeba. 

Na każdym kole jest po 3mm dystansu żeby ten rant wyciągnąć za błotnik i trochę przyciera tył błotniki zrolowane ale to ciagle mało. Zawieszenie jest puszczone na sam dół z tylu niema tulei regulujących i przód ok a du** za miękka. Mysle nad zmiana zawieszenia z tylu tylko nie wiem co włożyć chyba że sam amortyzator jakiś twardy by pomógł, jak myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Mega wygląda ale nie z tymi śrubkami wolę klasyczne!

 

Pozdro

Będą klasyczne ;) 

Dnia 19.05.2018 o 14:52, Richie_G napisał:

Pięknie to spasowałeś! :) I niech mi ktoś powie że do tej budy nie pasuje skręcane koło? Udowodniłeś że pasuje i to jak! 

Jest kot ;)

Powiem szczerze że nie spodziewałem się że tak to fajnie siądzie ale teraz jest mega tylko jeszcze utwardzić tył żeby kogoś albo coś zabrać na tył :) 

Dnia 19.05.2018 o 18:36, lapka666 napisał:

Nareszcie tłuste e92!!!! Best e92 ever!!! No prze kot. 

Cieszę się z tych słów to tylko daje motywacje na dalsze działania i kto wie może kiedyś wjadę za bramę... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2018 o 14:52, Richie_G napisał:

Pięknie to spasowałeś! :) I niech mi ktoś powie że do tej budy nie pasuje skręcane koło? Udowodniłeś że pasuje i to jak! 

Jest kot ;)

Skręcane koło pasuje do każdego BMW, tylko nie każdy potrafi to spasować jak należy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siedzi, jeśli chcesz aby tak zostało i nie tarło to koniecznie twarde sprężyny plus amory z gerulacją twardości, zrobi się delikatna taczka, ale... nie da się połączyć dobrych spasów z komfortem, musisz wybrać i raczej o wkładaniu ludzi na pokład na tył możesz powoli zapomnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Skręcane koło pasuje do każdego BMW, tylko nie każdy potrafi to spasować jak należy ;) 

Jestem tego samego zdania, ale jest wielu którzy uważają że do E92 tylko monoblok.

Co do obcierek dawido u mnie nie obyło się finalnie bez odboji, wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie niż betonowa sprężyna bo zawias jednak pracuje normalnie. W 3 osoby latam bez obcierek ;)

20171014_170854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KUJON napisał:

Skręcane koło pasuje do każdego BMW, tylko nie każdy potrafi to spasować jak należy ;) 

U mnie jest spasowane jak należy czy nie? 

8 godzin temu, dawid82 napisał:

Ładnie siedzi, jeśli chcesz aby tak zostało i nie tarło to koniecznie twarde sprężyny plus amory z gerulacją twardości, zrobi się delikatna taczka, ale... nie da się połączyć dobrych spasów z komfortem, musisz wybrać i raczej o wkładaniu ludzi na pokład na tył możesz powoli zapomnieć 

Chce żeby tak zostało i na upartego tez by kogoś z tyłu upchał ale nikt nie chce bo wiadomo ile tam miejsca :D chce kupić twardy zawias na tył chociaż amory na początek tylko jakie? Koni sport z regulacja twardości są dostępne ale dystrybutor twierdzi że nie sprawdzą się na sprężynach -50mm no i co mam wybrać? Mysle nad bilsteinem b8 ale nie wiem już sam 

7 godzin temu, Richie_G napisał:

Jestem tego samego zdania, ale jest wielu którzy uważają że do E92 tylko monoblok.

Co do obcierek dawido u mnie nie obyło się finalnie bez odboji, wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie niż betonowa sprężyna bo zawias jednak pracuje normalnie. W 3 osoby latam bez obcierek ;)

20171014_170854.jpg

I pewnie na tym się skończy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KUJON napisał:

jak każdy cygan widzi twój samochód na ulicy pewnie zaczyna śpiewać " Ore. ore, siabadabada amore, o amore siabadabada...." :-D

 

1 godzinę temu, Kawul napisał:

Kujon, może cygańskie karaoke na GF ? 

Jebłem ha ha :lol: Ja już nie chciałem po raz kolejny wspominać tych cyganów ale przed tym tutaj nie da się uciec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

Spasowanie tak, ale te śrubki to jak każdy cygan widzi twój samochód na ulicy pewnie zaczyna śpiewać " Ore. ore, siabadabada amore, o amore siabadabada...." :-D

Dobra cygańska muza nie jest zła :D będą klasyczne chromowane na następny sezon ;) 

2 godziny temu, Kawul napisał:

Dawid, ja też to przerabiałem :D  nie przestaną dopóki nie zmienisz :D haha ;)

Kujon, może cygańskie karaoke na GF ? 

Oni są jak „Joker, nie odpuszczą” ;) 

1 godzinę temu, Richie_G napisał:

 

Jebłem ha ha :lol: Ja już nie chciałem po raz kolejny wspominać tych cyganów ale przed tym tutaj nie da się uciec :D

Właśnie do mnie dotarło że nie ucieknę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wleciały dokładki od Maxtona 

C859124_E-4168-4151-95_DB-_FF66_E4_C7_C4

Taki zestaw złożyłem na tył po rozmowach z różnymi ludźmi miało być mega twardo bilstein B8 i sprężyna eibach z gwintu MTS. Założyłem i du** bardziej miękko niż na AP takie miękkie jak seryjne m pakiet twardszy. Masakra nie wiem co zrobić teraz może ktoś ma jakieś sensowne wyjście? 

915_D2355-9_C9_E-4_B73-98_D4-_FF3833_C45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rafael napisał:

Nie podobaja mi sie te dokladki...jakos tak zepsuly linie auta

Wyrownaj przod z tylem,albo tyl w gore albo przod w dol bo za duza roznica jest teraz

Porobie lepsze zdjęcia i na żywo to dużo lepiej wyglada zrobiła się niższa i jest fajnie 

podnioslem tył do góry i jest teraz lekki klin 

16 godzin temu, wojtek-e30 napisał:

Może daj sprężyny H&R do tych Bilków

Jeżeli chodzi o wciskanie ręką bilka i AP to ja nie wyczuwam różnicy. Więc te bilki są mi zbędne. Sprężyny musze mieć z gwintu żeby tak siadła bo na sprężynie z kitu nie siądzie tyle a nie takie proste kupić sprężyny z gwintu z mtsa kupiłem eibachy i ciul z tego zawiodłem się strasznie na bilku bo masę ludzi pisze ze są betonowe a to jakaś seria

W obecnej chwili założyłem dalej AP tylko dałem na amorach odboje dwa centymetry wyższe i na sprężynach zrobiłem rzeźbę :D tył poszedł do góry jakieś 15mm nie i co najważniejsze zapierdalam i nie obciera jak już porządnie dobije to wtedy ale wcześnie to masakra 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...