Skocz do zawartości

[e36] Adrian - 323iT


AdRRian

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy chwalą się fantami na sezon zimowy to i ja się pochwalę ;)

Latareczka biała:

00075.jpg

 

Jedyny w swoim rodzaju, oryginalny subwoofer do e36 touring (do odświeżenia):

00076.jpg

 

Oryginalny spojler/daszek do touringa:

00077.jpg

00078.jpg

 

Zestaw słuchawka + centrala niezbędny do dokończenia instalacji telefonu i sparowania z multifunkcją i CD43:

00079.jpg

 

Hebelki z e46 330i:

00080.jpg

 

Pewnie na tym się nie skończy. 

Niedługo relacje z nowych instalacji + naprawy bieżące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Fajnie to wszystko wygląda te detale i dołożone fanty rzeczy  :) dużo czasu i pracy włożone brawo podoba mi się LUBIE TO !!! Mnie też czeka PDC, USB/AUX dokończyć i powoli szukać tel. A podświetlenie na lewarek z e39 chwyciło mi się głowy :P i też spróbuje sam zrobić podświetlaną gałkę. Powodzenia dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Update na temat audio. 

Harman Kardon został zainstalowany po długich dumaniach jak to zrobić. Powstała wersja "E1" ;)

Głośniki wysokotonowe HK powędrowały w sufit a owalne, które nijak nie chciały zmieścić się tam zmieścić, musiały znaleźć się w bagażniku, podobnie jak w e46. W tym celu wykonane zostały liczne zabiegi adaptacyjne, a kiedy okazało się, że było warto (dźwięk jest wogóle nieporównywalny z HIFI, HK jest niesamowity nawet jak na 20 letni sprzęt), należało zadbać o estetykę. Tylne głośniki schowały się za maskownicami, do których zaprojektowałem (na podstawie przednich znaczków) logo HK. Od pomysłu do finalnego produktu :)

 Razem z założoną półeczką na dodatkowe przyciski całość wygląda tak:

00082.jpg

00083.jpg

00084.jpg

00086.jpg

00085.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AdRRian napisał:

niedługo nic nie będę mógł włożyć do bagażnika ;)

turas w uzytku jako daily? 

12 minut temu, AdRRian napisał:

W moim przypadku HK kosztował niewiele więcej niż w 2019 kosztuje przycisk HIFI ;)

Może kiedyś też trafię na jakąś okazje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braciak napisał:

Kurde też mi się marzy HK, ale ceny mnie po prostu zabijają

No właśnie temu u mnie skończy się chyba na customowym audio. Porządne radio alpine + wzmacniacz i dobra para głośników 130mm :) Powinno to dobrze grać za ułamek ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2019 o 21:28, Braciak napisał:

Kurde też mi się marzy HK, ale ceny mnie po prostu zabijają .... Fajna modyfikacja .

 

Będzie jeszcze droższe bo już przycisk i głośnik jeden jest niedostępny. Zostaje tylko rynek wtórny. Oczywiście można czekać i szukać okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2019 o 14:38, hubi napisał:

 

Będzie jeszcze droższe bo już przycisk i głośnik jeden jest niedostępny. Zostaje tylko rynek wtórny. Oczywiście można czekać i szukać okazji.

Moim zdaniem warto poczekać i poszukać, chyba, że ktoś buduje samochód "na czas" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...