Skocz do zawartości

[e36] Adrian - 323iT


AdRRian

Rekomendowane odpowiedzi

  

W dniu 2.11.2020 o 18:34, Łukasz ///3 napisał:

całkiem inne auto na brock było tez miło ale wiadomo keskiny do Michasia dobrze siadły :lol:

Wiadomo, Keskin to podstawa tuningu ;) 

W dniu 2.11.2020 o 18:39, wojtek-e30 napisał:

Ładnie siedzi a przednia tarcza pięknie wypełnia felgę.

Też się tym jaram :) 

W dniu 2.11.2020 o 19:10, Utaś_e36 napisał:

Nie wytrzymał, ugiął się widać i musiał 3tlg zapodać :-D

Wiadomo, skręcane musi być ;) 

W dniu 2.11.2020 o 19:18, Bartek.P napisał:

No to już wiadoko czemu Michaś Schnizery kupił.:D

Jest akcja, jest reakcja, przyroda nie znosi pustki ;) 

W dniu 2.11.2020 o 20:06, MOMI napisał:

i jakie ostatecznie oponki siedzą? Idealnie Futura pasuje do Turasa 8)

205+225 a że są miękkie i puszyste to ładnie się ułożyły, dzięki :) 

W dniu 2.11.2020 o 21:39, patrykm88 napisał:

Ten turas czy to bylo s37 czy brock robił naprawde dobrą robotę, teraz jest za***iscie 

Dzięki Panie :) 

W dniu 3.11.2020 o 07:16, kamils13 napisał:

przez brak relingów :mrgreen:

Wiadomo, brak relingów to podstawa podstaw :P 

W dniu 3.11.2020 o 08:57, Michaś 523i napisał:

popite było na molo poprawione na 3er i .......... turas jest po Germansku :lol:

Dokładnie, nocne Polaków rozmowy ;)

W dniu 3.11.2020 o 09:06, atos1987 napisał:

Truskawka na torcie! :D

Dzięki :) 

W dniu 3.11.2020 o 09:20, wobber napisał:

Idealnie jest na tych kołach. Zmieniło się auto zdecydowanie na plus. 

Dzięki :)

22 godziny temu, BartoszzG napisał:

to wypełnienie felgi tarczą :wub: 

Dzięki :)

21 godzin temu, Mr_M napisał:

Pięknie siadła tu futura :D gratuluje zakupu! I nie zakładaj relingów ! Tak jest mega :wink: pozdro

Nie zakładam ;) dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyjaśnić ale to auto teraz straciło swój klimat. Było wyjątkowe na tym brocku. Teraz jest takie same jak wszystkie. Jakkolwiek to nie brzmi. Lubiłem je na zeszłym kole. Ciężko mi to wyjaśnić. Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lapka666 napisał:

Nie wiem jak to wyjaśnić ale to auto teraz straciło swój klimat. Było wyjątkowe na tym brocku. Teraz jest takie same jak wszystkie. Jakkolwiek to nie brzmi. Lubiłem je na zeszłym kole. Ciężko mi to wyjaśnić. Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi... 

Ja Cię rozumiem, dlatego Brocki narazie zostały :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lapka666 napisał:

Nie wiem jak to wyjaśnić ale to auto teraz straciło swój klimat. Było wyjątkowe na tym brocku. Teraz jest takie same jak wszystkie. Jakkolwiek to nie brzmi. Lubiłem je na zeszłym kole. Ciężko mi to wyjaśnić. Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi... 

Ja Cię doskonale rozumiem 

BROCK to taka klasyka tamtych lat proste we wzorze koło ale robi niesamowitą robotę jak na 1 TLG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lapka666 napisał:

To samo będzie z autem Piotrka jak pójdzie w 3tlg...

IMG_20200831_181803.jpg

To są dwa auta, którym naprawdę było dobrze na 1tlg. Idealny dobór koła.

O to to to @lapka666 idealnie podsumowałeś. Oczywiście że każde koło w 3tlg diametralnie odmienia wygląd auta i jest to zazwyczaj na PLUS ale jak widać można też stracić swoją oryginalność/inność. 

Piotrka e36 robi masakryczną robotę na monobloku i sam też nie mogłem napatrzećsię jak to auto jest piękne, ponadczasowe. 

Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch kompletów kół :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, atos1987 napisał:

O to to to @lapka666 idealnie podsumowałeś. Oczywiście że każde koło w 3tlg diametralnie odmienia wygląd auta i jest to zazwyczaj na PLUS ale jak widać można też stracić swoją oryginalność/inność. 

Piotrka e36 robi masakryczną robotę na monobloku i sam też nie mogłem napatrzećsię jak to auto jest piękne, ponadczasowe. 

Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch kompletów kół :wytrysk:

Niestety zgadzam się z Tobą, że dobrze jest mieć dwa komplety kół, albo i trzy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lapka666 napisał:

To samo będzie z autem Piotrka jak pójdzie w 3tlg...

IMG_20200831_181803.jpg

To są dwa auta, którym naprawdę było dobrze na 1tlg. Idealny dobór koła.

Nie zgadzam się. 3tlg zrobiło robotę i auto nabrało nowego blasku

 Piotrka e36 na szyclu np robiłoby jeszcze większe zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryyyan napisał:

Nie zgadzam się. 3tlg zrobiło robotę i auto nabrało nowego blasku

 Piotrka e36 na szyclu np robiłoby jeszcze większe zamieszanie

Cicho tam, Ty się tam nie znasz :ph34r:

Wiadomo że 3tlg to jest już zwieńczenie wielu projektów i takie dopełnienie do ideału. Futura jest klasykiem i świetnym kołem na które sam choruję ale ten brock był/jest fajny bo rzadki przez co oryginalny/inny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lapka666 napisał:

Nie wiem jak to wyjaśnić ale to auto teraz straciło swój klimat. Było wyjątkowe na tym brocku. Teraz jest takie same jak wszystkie. Jakkolwiek to nie brzmi. Lubiłem je na zeszłym kole. Ciężko mi to wyjaśnić. Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi... 

 

ja się zgodzę z lapka666. na prawdę to auto zobaczyłem na GF2020 i na tych B1 to wygląda genialnie i nietuzinkowo! wiadomo koło zawsze można zmieniać i to jest ten plus :D auto jest świetne w całości! i cieszę się że miałem okazję je obejrzeć na żywo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Cześć po przerwie :)

Mała aktualizacja w temacie. Zderzaki trafiły do lakiernika, zakupiłem nowe listwy M na zderzaki, oba stabilizatory otrzymały nowe życie czyli nowe gumy, łączniki, śrubki, uchwyty i kolor nadwozia. Pan diagnosta będzie zachwycony na przeglądzie ;)

Oprócz tego wjechała jednoczęściowa, podświetlana gałka, której zdjęcie uzupełnię bo nie mam :)

Jest też nówka sztuka dywanik pod nogi kierowcy, do użytku tylko na zloty i spoty.

Spojler na klapę został zdemontowany (hehe) i zamontowany ponownie we właściwy sposób.

 

Za pomoc ze wszystkimi tematami jak zawsze dziękuję @Michaś 523i!

 

00201.jpg

00202.jpg

00203.jpg

00204.jpg

00205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lapka666 napisał:

Adrian co to za zdjęcia?! Szewc w podartych butach chodzi? :mrgreen:

Dobry a zarazem śmieszny temat z zapasowym dywanikiem kierowcy na zloty hehe.

Następny będzie fotel kierowcy, gałka i kiera hehe.

No powiem Ci, że ze zdjęciami kiepsko :P remontują mi ulicę i wyjeżdżam tylko od święta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdRRian napisał:

Cześć po przerwie :)

Mała aktualizacja w temacie. Zderzaki trafiły do lakiernika, zakupiłem nowe listwy M na zderzaki, oba stabilizatory otrzymały nowe życie czyli nowe gumy, łączniki, śrubki, uchwyty i kolor nadwozia. Pan diagnosta będzie zachwycony na przeglądzie ;)

Oprócz tego wjechała jednoczęściowa, podświetlana gałka, której zdjęcie uzupełnię bo nie mam :)

Jest też nówka sztuka dywanik pod nogi kierowcy, do użytku tylko na zloty i spoty.

Spojler na klapę został zdemontowany (hehe) i zamontowany ponownie we właściwy sposób.

 

Za pomoc ze wszystkimi tematami jak zawsze dziękuję @Michaś 523i!

 

00201.jpg

00202.jpg

00203.jpg

00204.jpg

00205.jpg

Łączniki stabilizatora widzę chyba z mondeo? W Łodzi malowales lub okolicach, jak tak to u kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 19:15, DzikuCMS napisał:

Łączniki stabilizatora widzę chyba z mondeo? W Łodzi malowales lub okolicach, jak tak to u kogo?

Tak z Mondeo, Niemcy tak kładą, zobaczymy jak to będzie się sprawdzać. Stabilizatory malowałem sam, namiar na lakiernika mogę Ci podać ale on nie jest chętny do prac przy klasykach niestety.

22 godziny temu, pioteresz napisał:

Widzę że blenda BMW z aso nie tylko u mnie ma inny odcień od reszty :roll:

No tez byłem lekko zdziwiony po zamontowaniu kompletu na zderzak :)

20 godzin temu, Utaś_e36 napisał:

Dobrze się tu dzieje! Zmiany na plus. :drive: pozdrowionka. 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...