Skocz do zawartości

[e36] Adrian - 323iT


AdRRian

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bartas napisał:

nikt nie mówił, że będzie łatwo...

Są jakieś zdjęcia tych foteli z Z3 w kebabie, bo ciekawi mnie trochę jak słabo to będzie wyglądało... :mrgreen:

Pzdr,

B.

Pewnie, że są ;) ale ze szrotu Schmiedmanna więc nie wiem czy wypada wstawiać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bartas napisał:

nikt nie mówił, że będzie łatwo...

Są jakieś zdjęcia tych foteli z Z3 w kebabie, bo ciekawi mnie trochę jak słabo to będzie wyglądało... :mrgreen:

Pzdr,

B.

Jak dobrze pamiętam, to Akrobeta ma fotele z Z3, biały touring. 

Dobry turas, brock fajnie siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zostawmy narazie fotele.

W związku z wyrusem tempo prac trochę spadło, ale nie ustało. Zająłem się więc innymi tematami.

Wjechał nowy napinacz, nowy mieszek, nowe śruby do zderzaka i nadkola oraz nowe uszczelki do lamp. Okazało się, że zdechł wentylator od klimy więc przy okazji wymiany plastyki zostały odświeżone. Nadkole było połamane co odkryłem przy okazji wymiany gwintu i mycia wnęk, więc wpadło nowe.

00132.jpg

00133.jpg

00134.jpg

00136.jpg

Trwają też prace związane w polerowaniem felg, idzie to wolno bo robię to sam i pierwszy raz, jeszcze z tydzień i jakoś to może będzie ;)

00135.jpg

Zrobiłem też krzyże w lampach, ale poczekam ze zdjęciem jak wyjadę na dwór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bartek.P napisał:

Też polerowalem sam ranty w tamtym sezonie pierwszy raz. Kupiłem na allegro krążek filcowy i bawełniany do wiertarki. Pierw oczywiście papier o różnej ścieralności potem pasta polerska z krążkami. Jeden wieczór i ranty zrobione.

No ja już się bujam z tematem 3 tygodnie ;D Papiery, pasta polerska biała, Mothers, Autosol, woda z Ludwikiem, bawełna, filce, polerka, wiertarka, cały czas szukam najlepszego rozwiązania i kolejności... może przekombinowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, AdRRian napisał:

No ja już się bujam z tematem 3 tygodnie ;D Papiery, pasta polerska biała, Mothers, Autosol, woda z Ludwikiem, bawełna, filce, polerka, wiertarka, cały czas szukam najlepszego rozwiązania i kolejności... może przekombinowałem :)

zdecydowanie przekombinowałeś :) papiery wodne 240 - 500 - 1000 - 1500 - 2000 i potem pad bawełna i autosol. ja tak robiłem kiedyś felgi i były lustro, a wyjściowo był fabryczny klar i efekt toczenia. szczerze mówiąc lubię dłubać przy aucie ale polerowanie rantów wole zlecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BartoszzG napisał:

zdecydowanie przekombinowałeś :) papiery wodne 240 - 500 - 1000 - 1500 - 2000 i potem pad bawełna i autosol. ja tak robiłem kiedyś felgi i były lustro, a wyjściowo był fabryczny klar i efekt toczenia. szczerze mówiąc lubię dłubać przy aucie ale polerowanie rantów wole zlecić. 

Tak zrobiłem, papiery 120 - 2000, filc z pastą, potem bawełna z autosolem. Powoli wychodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witajcie ponownie :)

Felgi udało się dopolerować, jestem całkiem zadowolony z tego jak to wyszło :) do kompletu dokupiłem ukryte zaworki i całość zaczęła naprawdę dobrze wyglądać.

00138.jpg

00139.jpg

W ramach przygotowania do powoli ulatniającego się sezonu, podczyściłem silnik.

00141.jpg

00142.jpg

Niedawno odwiedziliśmy również mojego kolegę detailera na małe polerowanie + wosk, zajrzyjcie do niego bo warto: https://garazspa.pl/

Zresztą nie tylko ja go ostatnio odwiedziłem ;)

00163.jpg

00164.jpg

00165.jpg

00166.jpg

Wskutek tych działań samochód wygląda jak na zdjęciach i w sumie nie robiłem tutaj wielkich fotoszopów ;)

00143.jpg

00145.jpg

00144.jpg

00146.jpg

00147.jpg

00148.jpg

00149.jpg

00150.jpg

00151.jpg

00152.jpg

00154.jpg

00155.jpg

00156.jpg

00157.jpg

00158.jpg

00160.jpg

00161.jpg

00162.jpg

I na sam koniec - bo jeśli do tej pory nie zauważyliście to znaczy, że rozwiązanie się sprawdza. Myślę, że rozwiązałem temat usunięcia relingów. Ślady po nich zostały wyszlifowane i spolerowane. W otwory po śrubach udało się dobrać ORI zaślepki z e36 i e81. Z daleka tego wogóle nie widać. To rozwiązanie będzie funkcjonować do czasu przeprowadzenia jakichś prac blacharskich i zapewne podjęcia decyzji o zaspawaniu otworów.

00153.jpg

Obecnie poszukuję płaskich dekielków do Brocków (z grawerem). No i zbieram kolejne fanciochy. Jak dobrze pójdzie to nowe mody nastąpią już po weekendzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...