Skocz do zawartości

[e36] Adrian - 323iT


AdRRian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Wielki szacun za robote z doposazeniem, masz do tego mega zajawke jak ja ;)  Wszystko na plus ! Jak sie jezdzi na s37 z kompletem pasazerow i na aktualnej zawieszce ? U mnie Docelowo s37 na bilsteinach i nie jestem pewny czy bedzie to komfortowe, nie chce zeby kola obcieraly ale nie moze byc zbyt twardo i pytanie czy to sie nie bedzie gryzlo ? Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2019 o 20:16, Malitekoner napisał:

Wielki szacun za robote z doposazeniem, masz do tego mega zajawke jak ja ;)  Wszystko na plus ! Jak sie jezdzi na s37 z kompletem pasazerow i na aktualnej zawieszce ? U mnie Docelowo s37 na bilsteinach i nie jestem pewny czy bedzie to komfortowe, nie chce zeby kola obcieraly ale nie moze byc zbyt twardo i pytanie czy to sie nie bedzie gryzlo ? Pozdro !

Dzięki za miłe słowa :)

U mnie pasuje, nic nie trze. Co prawda tył jest zrolowany a przód chyba sam się zrolował dzięki zimówkom na dystansach. Jest na tyle spoko, że przed następnym zlotem planuję założyć dystanse +1cm bo wieje nudą :P 

Narazie udało się zmajstrować halogeny ZKW z krzyżami dzięki wsparciu @Michaś 523i ;) teraz pora na lampy.

00107.jpg

00108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Siemanko, rok 2019 dobiega końca więc pora na mały update. 

Zakupiony został nowy gwint - wybór padł jednak na AP. Wydaje mi się, że sprawdzi się idealnie a jeśli nie to będziemy go modyfikować.

00109.jpg

Udało się upolować oryginalny kabel doposażenia do podświetlanej gałki, narazie jest kabel a decyzja o zakupie ori gałki została już podjęta :)

00110.jpg

Nie planowałem tego zakupu ale udało się wyrwać w idealnym stanie cupholder. Będzie do niego upgrade, ale o tym później.

00111.jpg

Trwają prace nam wymianą lamp na soczewki.

00112.jpg

Zapadła też decyzja o zmianie kół na nadchodzący sezon. Więc zarzucam ostatnie foty w tym roku na S37. Śniegu nie ma, ale i tak można się poślizgać... ;) 

00113.jpg

00114.jpg

I ostatni news w tym wpisie. Touring został z premedytacją zdemilitaryzowany czyli od tej pory nie będzie już daily. Do tej roli został powołany nowy zawodnik ;)

00115.jpg

W kolejnym odcinku poinformuję o wyborze kół na 2020 :) 

Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No dobra, więc tak :)

gwint zainstalowany. Istotnym elementem całej operacji było domycie nadkoli i całej okolicy. Po bliższym zapoznaniu się z elementami zawieszenia stwierdzam, że wkrótce będą musiały poddać się kuracji odmładzającej. To już postanowione. 

Pierwsze zdjęcie do góry nogami, nie wiem dlaczego (i na starej sprężynie) :)

00116a.jpg

00117.jpg

Wszystko jest poskładane na nowych gratach, papierowe uszczelki też są.

00116.jpg

00118.jpg

00119.jpg

 

Dzisiaj wróciły z regeneracji małe głośniki HK, jakość audio +100%.

00120.jpg

 

No ale do rzeczy.

Miało być szerokie 1tlg, miało być Mito2, ale jakiś czas temu upatrzyłem sobie i wreszcie udało mi się zdobyć takie oto kółeczka: Mille Miglia 3000, 3tlg. I mimo, iż są do regeneracji, jestem nimi zachwycony :)

00121.jpg

00122.jpg

00123.jpg

Jedna już rozkręcona, trwają przymiarki i obliczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartas napisał:

Tak z czystej ciekawości- na czym polega regeneracja głośniczków HK?

Te Mille Miglia dobrze policzone i zrobione będą niezłe.

Pzdr,

B.

Te maluchy nie grały wogóle, widzę, że przelutowana została elektronika.

Koła liczymy i myślę, że będzie malinowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Utaś_e36 napisał:

Można prosić foto jak to kolo w odpowiednich szerokościach wyglada? Nie musi byc e36. 

Nie posiadam żadnej foty jakby to miało wyglądać w docelowych szerokościach, a na e36 to chyba jedyna fota w sieci. 

Moje będą na pewno szersze :)

mm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...