Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Dobra wrzucę coś na ruszt, prace ruszyły,  tak to mniej wiecej siądzie   Kapy zaworowe są już pomalowane w czarny półpołysk , pokrywa V8 M look jest w etapie przerabi

No prace ruszyły...silnik już po lekkim czyszczeniu , wymianie panewek i rewizji pomp olejowych. Czekam jeszcze na napinacz paska klimy z ASO oraz pokrywy zaworów bo się malują. W tygodniu p

Z klimą na razie na bok dziś wielki dzień bo po zmianie pompy ożyła. Prawie dwa lata czekałem na ten moment, jest to piękne uczucie masakra czuje się jak bym się wczoraj urodził i odrazu chodził  

Dodane obrazy

3 godziny temu, dawid82 napisał:

Ty się nie możesz doczekać a co ja mam powiedzieć już dwa lata to trwa, tym czasem kolejne elementy układanki gotowe na biały montaż 

Ja nie moge sie doczekac twojej i mojej :P Nie zapominaj ze moja E30 tez jest tam prawie tyle samo co twoja E36 wiec wiem doskonale jak to jest :) Ty masz nawet lepiej bo blisko masz i mozesz podjechac i zobaczyc a ja mam 900km :P

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Blaniu napisał:

Ja nie moge sie doczekac twojej i mojej :P Nie zapominaj ze moja E30 tez jest tam prawie tyle samo co twoja E36 wiec wiem doskonale jak to jest :) Ty masz nawet lepiej bo blisko masz i mozesz podjechac i zobaczyc a ja mam 900km :P

Skończy moją myśle do końca miesiąca i zabierze się za Twoją ;) 

Odnośnik do odpowiedzi

Lecimy z detalami, wiec na warsztat idzie zderzak przód na który przyjdzie nowy lakier i folia bezbarwna aby zabezpieczyć przed odpryskami. Dokladka z carbonu też będzie pokryta folią, szkoda mi jej bo wiem jak już wygląda Dokladka od m3 i nie chce drugi raz popełnić tego samego błędu ;)

65212BD3-8630-4032-8C48-A2429179CD1E.jpeg

0318C559-3988-4A03-AF15-958CFBF11FCE.jpeg

B1134B73-9AF5-47AB-B550-519844023F23.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Bartek.P napisał:

A jak z spasowaniem ? Wszystko w porządku czy trzeba było odginać i na co montowałeś dokładkę z zderzakiem?

Wszystko ładnie pasowało, ale to Dokladka pod zderzak m3 nie wiem czy do zwykłago będzie pasować, jest przyklejona plus wkręty 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dawid82 napisał:

Wszystko ładnie pasowało, ale to Dokladka pod zderzak m3 nie wiem czy do zwykłago będzie pasować, jest przyklejona plus wkręty 

To nie dla mnie... Dla kolegi Badyla z czarnej M3.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.04.2021 o 18:30, Mr_M napisał:

A nie myślaleś szczebelkach w zderzaku?

Wiesz co przemyślałem temat i jednak szczebelki wjadą będzie ładnie widać gąszcz chłodnic ;) a tak na poważnie podpytałam ekspertów od e36 i wszędzie królują szczebelki więc bardzo dziękuje za słuszna uwagę. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dawid82 napisał:

Wiesz co przemyślałem temat i jednak szczebelki wjadą będzie ładnie widać gąszcz chłodnic ;) a tak na poważnie podpytałam ekspertów od e36 i wszędzie królują szczebelki więc bardzo dziękuje za słuszna uwagę. 

Ależ prosze bardzo :wink:

Myśle ze szczebelki będą dużo lepej wyglądały

Odnośnik do odpowiedzi