Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dawid82 napisał:

 

i nikt nie dopatrzył się, że z przodu jest inna opona na rh , uuu kiepsko

 

widzę, że wszyscy trafili bo dzisiaj odbieram wnętrze , może coś pokaże wieczorem jak się uda  :) 

 

Myślałem, że na flaku śmigasz, to nie chciałem bałaganu w temacie robić hehehehe, ale zauważyłem ;)

 

Btw na fotach to sie tak nie rzuca w oczy, ale na filmie jak wytaczasz z garażu od razu widać, że kapcia z przodu prawie nima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczekałem się po ponad 3 miesiącach (co prawda zaznaczałem, że mi się nie spieszy, że ma być profi itp.) słowa dotrzymał, robotę wykonał profesjonalnie nie ma lipy, także jakby ktoś chciał sprawdzonego tapicera, który za frytki wykona taką robotę to zapraszam do mnie. 

 

185.jpg

186.jpg

187.jpg

188.jpg

189.jpg

190.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** co ma się zlać, chyba hejterzy w gacie ku*** jak zobaczą efekt finalny, Panowie, od początku wiedziałem w głowie jak to ma wyglądać finalnie, dałem stonowaną czerwień jak najbardziej matowa skóra, bez cytryny i zmarchy, do tego całe wnętrze czarne, tj. Boczki plecy vaderów, dywany, podłokietnik, deska, do tego idzie półka z alcantary z El. Roletą, idzie kompletny harman, Vadery zostały doposażone w podgrzewanie ale to już szczegóły. Nic się nie zleje, od początku to auto miało być dziwką z red tube i tak zostanie. Jutro idę do garage czas to przymierzyć jak leży ;) . Pozdro mordy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zmienił tytuł na [E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...