Skocz do zawartości

[E36] 316i Coupe HELLROT V8M look OD DAWIDA


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i nie wierze w to co widzę....

Według tego co piszecie to nie powinno się robić customów wcale bo każda ingerencja w felgę ją osłabia. Idąc dalej nie powinno się zmieniać zawieszenia na twardsze bo nadweręża karoserię większymi siłami... Można wymieniać dalej i dalej.

Zerknijcie proszę jak bardzo pękają BBS E88 w samochodach startujących na torach gdzie przy jakimkolwiek pęknięciu felgi może się skończyć tragicznie. (tak wiem na drodze również)

Chińskie rotory się śmiejecie... A wasz ranty i bębny to niby skąd pochodzą?  Niechaj pierwszy żuci kamień ten kto nie ma nic produkcji chińskiej w swoim "projekcie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dawid82 napisał:

Nie ma stylinga 65 jako baza z 17 na Custom na 18. Wybrałem 17 z niemieckiej firmy i szczerze nie myślałem o tym czy to będzie pękać czy nie jeśli coś się wyrazy to wyląduje to w koszu. To koło stworzyłem tylko pod zloty bo kocham 3tlg, kocham tez moc i wikse, chciałem duże mocne hamulce i chciałem to jakoś połączyć. I teraz widzę że jednak jest to jednak „jakoś” połączone gdzie nie ma złotego środka. To set na zlot i nic więcej na codzień i tak będę latał na lekkim mono błocku.  

Nie chcialem Cie urazic piszac o chińskich felgach. Błędnie zalozylem ze to domena chinczykow wypuszczac swoje felgi na wzor oryginalow. Skoro te zrobili niemcy moze jakosciowo tez beda ok. Tego Ci zycze bo projekt felgi jest bardzo oryginalny i niespotykany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Według mnie rolka bardzo fajna i siedzi również fajnie w budzie e36. Wkońcu to coś innego i niepowtarzalnego. Wytykanie, że rotor nie z OEM felgi bmw to wedlug mnie slabe. Równie dobrze można powiedzieć tak o każdym kole z topowych projektów że nie są OEM bo mają ranty większe, o oponach ponaciaganych na co nikt nie ma atestu dopusczenia do ruchu. O gwintach nie mówiąc bo to już wogole ingerencja w zawieszenie i parametry auta. Sam chciałem zrobić koło jakiego "nikt nie ma" ,ale jak w tym przypadku ciężki temat. Konkretniej chcialem custom 18" z 17" s24 potocznie motorsportów. Ale odpowiedzi z różnych zakladow takie same, nie da się. Proponują z 16" typowej podjeby która wygląda okropnie więc odpuściłem. Wiem że sa takie koła w 18" ale to koło z rotorem z kutego aluminium zaprojektowanym i zrobionym na nowo o parametrach lepszych jak oryginalny s24. Ale cena jak dla mnie za wysoka. A robi to jedna firma z Kanady.

A odnośnie jeszcze kół Dawida to jego rolka moim zdaniem nie odbiega od kol np. Hartge których rotor wycięty jest z 15czy 16. Custom to custom i albo ma coś wyglądać albo być oryginał.  Bo niestety nawet oryginalny hartge czy bbs na 1" rancie nie zrobi roboty. 

Screenshot_20220227-162408_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dawid82 napisał:

Zwyczajnie się zesrali nie znając tematu, ze zdjęć odczytali dare s65, po czym hahaha pruchnik siana nie ma aby kupić inne rotory oem BMW. nie ma aby dołożyć 5999 netto do projektu i wybrał drogę na skróty bo przecież jest tyle rotorów oem BMW pod big brake z odpowiednim et i wzorem aby zbudować coś czego jeszcze nie było. Specjaliści, eksperci jak ci rodem z TVP info. 

Bo dalej jest to DARE, bo OEM nie wychodziło w 17' i to ty się srasz, bo nie wszyscy klepią Cię po plecach jak miałeś nadzieje i to Ty się wychwalasz, ile to nie włożyłeś w projekt, nawet te dokładki progowe mogą być pozłacane i dodać do budżetu projektu 5k xD netto to i tak będą wyglądać ch*jowo.

Tak jak Ryyyan napisał "Less is more". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mariusz963 napisał:

Bo dalej jest to DARE, bo OEM nie wychodziło w 17' i to ty się srasz, bo nie wszyscy klepią Cię po plecach jak miałeś nadzieje i to Ty się wychwalasz, ile to nie włożyłeś w projekt, nawet te dokładki progowe mogą być pozłacane i dodać do budżetu projektu 5k xD netto to i tak będą wyglądać ch*jowo.

Tak jak Ryyyan napisał "Less is more". 

To wy się sracie a ja mam w du*** może być dare i co w du*** to mam to i twoją opinie na ten temat. Ja wrzuciłem to co zrobiłem, klepać mnie po ramieniu hahaha dobre klepać to możesz swoją starą po du*** a nie mnie, ja poklasku nie szukam robie to na co mam ochotę od zawsze, dla ciebie (nawet nie wiem kim jesteś)  chujowo dla wielu znaczących graczy top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dawid82 napisał:

To wy się sracie a ja mam w du*** może być dare i co w du*** to mam to i twoją opinie na ten temat. Ja wrzuciłem to co zrobiłem, klepać mnie po ramieniu hahaha dobre klepać to możesz swoją starą po du*** a nie mnie, ja poklasku nie szukam robie to na co mam ochotę od zawsze, dla ciebie (nawet nie wiem kim jesteś)  chujowo dla wielu znaczących graczy top. 

Widzisz to jest forum i każdy może wyrazić swoje zdanie, moje jest takie, a nie inne. Ego masz tak wyjebane, że nie możesz udźwignąć krytyki i szanować czyjegoś zdania tylko od razu atakujesz. Ciekawe, czy jakby zrobić ankietę, co ludzie myślą o robieniu customu z Dare to większość, by się wypowiedziało negatywnie. Uważam, że TOP gracze są twoimi kolegami i nie chcą psuć sobie z tobą stosunków, bo wiedzą jak reagujesz , co pokazałeś w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powtórzę nie widzę problemu w tym że to jest dare, jest to świadomy wybór mój, na temat elity czyli topowych graczy to się nie wypowiadaj bo nie masz pojęcia jakie nas łącza relacje. Co to za krytyka jest ? Dojebanie się do rotora niemieckiej produkcji ? Jesteś śmieszny dla mnie. Kocham krytykę pajacu bo jest konstruktywna i wiele się przez to w życiu nauczyłem.  Chłopczyku ankietę to sobie rób na swoich czatach a nie tu. Chcesz mnie pouczać to słucham czym różni się ten rotor od innego oem BMW poza napisem jestem bardzo ciekawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, feconi napisał:

Po co ludzi wyzywasz. Bo mają inne zdanie ? Inaczej nie potrafisz? Innych na wakacje za to wysyłacie a sam co robisz ?

A ty co adwokat ? Nazywam rzeczy po imieniu. Piszą mi o dare pajace a to niemiecka felga więc kto tu robi dym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dawid82 napisał:

Po raz kolejny powtórzę nie widzę problemu w tym że to jest dare, jest to świadomy wybór mój, na temat elity czyli topowych graczy to się nie wypowiadaj bo nie masz pojęcia jakie nas łącza relacje. Co to za krytyka jest ? Dojebanie się do rotora niemieckiej produkcji ? Jesteś śmieszny dla mnie. Kocham krytykę pajacu bo jest konstruktywna i wiele się przez to w życiu nauczyłem.  Chłopczyku ankietę to sobie rób na swoich czatach a nie tu. Chcesz mnie pouczać to słucham czym różni się ten rotor od innego oem BMW poza napisem jestem bardzo ciekawy 

Może i masz tematy w elit, masz kolegów z TOP których szanuje, ale wiesz co Ciebie od nich różni???? Klasa i kultura chamie, nigdzie Cię nie obraziłem, a Ty jedziesz po mnie na każdym kroku. To ostatni mój post tutaj, nie jesteś na moim poziomie dzieciaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, feconi napisał:

Prawda taka, że nie radzisz sobie z krytyką. Nic nie tłumaczy obrażania ludzi gdy mają inną opinię. Jako administrator chyba powinieneś trzymać inny poziom wypowiedzi. 

Chłopaki nie znasz mnie wiec nie pisz mi z czym sobie radzę a z czym nie to po pierwsze. Po drugie dare to masz mózg bo piszesz bzdury i z tym się zgadzać nie będę. Gdybys napisał coś co jest prawdą nie byłoby problemu. 

3 minuty temu, mariusz963 napisał:

Może i masz tematy w elit, masz kolegów z TOP których szanuje, ale wiesz co Ciebie od nich różni???? Klasa i kultura chamie, nigdzie Cię nie obraziłem, a Ty jedziesz po mnie na każdym kroku. To ostatni mój post tutaj, nie jesteś na moim poziomie dzieciaku.

Piszesz brednie wiec masz kontrę a dzieciakiem to ty jesteś dla mnie,

bo chyba nie wiesz ile mam lat chłopaku. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę Cię znać by to stwierdzić. Wystarczy przeczytać Twoje odpowiedzi na krytykę. Choćby teraz wrzucasz jakieś teksty typu" dare to masz mózg" w stylu wcześniej szkoły podstawowej. Po drugie mylisz w amoku osoby bo ja nigdzie nie napisałem że to Dare. Wyrażałem się z szacunkiem i uznaniem dla ogromu pracy oraz zaawansowania pomysłu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, feconi napisał:

Nie muszę Cię znać by to stwierdzić. Wystarczy przeczytać Twoje odpowiedzi na krytykę. Choćby teraz wrzucasz jakieś teksty typu" dare to masz mózg" w stylu wcześniej szkoły podstawowej. Po drugie mylisz w amoku osoby bo ja nigdzie nie napisałem że to Dare. 

 

Ok nie spinamy się o takie bzdury. Jeśli Cie uraziłem w emocjach szczerze przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, dawid82 napisał:

Ok nie spinamy się o takie bzdury. Jeśli Cie uraziłem w emocjach szczerze przepraszam. 

Szanuję i doceniam to. 

Nie uraziles mnie tymi słowami, jesteśmy dorośli. Podkreśle ponownie. Szanuje ogrom pracy włożony w projekt. Masz także rację, że nie ma co się spierać bo od słowa do słowa prowadzi to do nie potrzebnych złych emocji. 

Pozdrawiam.

Edit. Tak nawiasem dla rozluźnienia, mieliśmy okazję w ciągu dwóch lat na molo zbić piątaka. Ba, nawet miałem okazję przechodząc koło Twojego M3 cyknąc parę fot i uprzątnąć puste butelki po alko, które ktoś zostawił obok by nie uszkodziły samochodu podczas gdy wieczorem zebrała się mega burza hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze DARE to felgi nie chinskie tylko produkcja UK. I co z tego ze nie OEM. Jezeli to produkcja niemiecka tak jak bbs czy borbet to w czym widzicie roznice? Dawid caly czas powtarza ze z oema nie zrobil by 18 3tlg w tym wzorze. Ludzie zluzujcie troche! Felga robi robote i to sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak dla rozluźnienia tematu napiszę że przy niedzieli ta felga mi się zaczęła podobać :D Obczaiłem sobie dokładnie zdjęcia i dobrze gra z bigbrejkiem. Wiadomo że trzeba tu było wszystko mierzyć co do mm więc i tak jest kosmos i tu nie ma co dyskutować nawet w tej kwestii. Koło jest jak baba - zawsze można zmienić piwo Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michaś 523i napisał:

Felgi rzecz gustu dla mnie RH ładniej tu siedziały - nie dało się ich spasować? I jeszcze jedno ta dokładka do progów to serio czy wkręt?

Tak widać czytacie tematy. Poczytaj to będziesz wiedział co i jak.  Progi na wkręt tak zgadza się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś tylko że nie podchodzą. A możesz napisać coś szerzej - jak człowiek? Bo jeżeli to kwestia że zacisk doszedł do śrub to jest to do przeskoczenia , do przykładu ten set na hamulcu z M3 E46 dobił do śrub ale zmiana zwrotnicy plus przespawanie lagi i dało się dołożyć dystans i koło siadło

received_916032935762718.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Michaś 523i napisał:

Napisałeś tylko że nie podchodzą. A możesz napisać coś szerzej - jak człowiek? Bo jeżeli to kwestia że zacisk doszedł do śrub to jest to do przeskoczenia , do przykładu ten set na hamulcu z M3 E46 dobił do śrub ale zmiana zwrotnicy plus przespawanie lagi i dało się dołożyć dystans i koło siadło

received_916032935762718.jpeg

Z brembo 6 tłoków Rh nie ma szansy bytu, dlatego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...